Перейти до змісту

стерті зірки?


Рекомендовані повідомлення

Останні поїздки почало перепускати (особливо коли стартуєш біля світлофора, то старт затягується...), після огляду своїм "не опитним" зором, зрозумів що 3-тя зірка ззаду добре стерта, 4-та її доганяє. Як вихід - потрібна заміна, так от питання - міняти треба тепер передні, задні зірки та цеп? Весь комплект через 2 зірки? :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Касета, як правило, йде 1 цілим, ну можливо 2 останні знімаються. Тому міняти треба одразу і касету і цеп.

А саме краще купити касету і 3 нових цепа і міняти їх циклічно через кожні 800км. Тоді цепи і касета будуть зношуватися однаково і служити будуть десь в 2 рази довше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, міняти треба касету і цеп. Передні непотрібно. Не забудь придбати замочок, краще мити цеп, хоча це по бажанню)

Я на 1 цепі і кесеті проїздив 6000 - тільки зараз потрібно міняти. Поблажок у використанні не надавав :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дешевші компоненти при використанні в болоті швидше летять. в мене касета SGH 30 при частому (дуже частому) попаданні в болота по 3 тисячі всього витягувала

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби вони, касети, були б роз"эмні - поміняв би тільки 2 і 4 зірку, інші в хорошомі стані. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, міняти треба касету і цеп. Передні непотрібно. Не забудь придбати замочок, краще мити цеп, хоча це по бажанню)

Я на 1 цепі і кесеті проїздив 6000 - тільки зараз потрібно міняти. Поблажок у використанні не надавав :D

Ярик на трёх цепях проехал больше 20к ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по 3 тисячі всього витягувала

моя теж до 4х не дотягнула. Болота було не так багато, а от в дощ попадав частенько...

А чому передні не потрібно міняти? Адже вони теж до цепа приїдаються, хіба ні? (це звісно добре- менші витрати, мені просто цікаво - чому).

І ще, ні в кого немає часом що запропонувати на томагавка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імхо, зроблені з більш "неубиваємого" матеріалу, хоча хз.

Порівнюючі зірки на системі і на касеті - ой яка велика різниця :0036:

Питання до TreNeR:

цеп вбивається швидше ніж касета? (цеп і касета однакової масті, Altus - Altus, Acera - Acera, Deore - Deore).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імхо, зроблені з більш "неубиваємого" матеріалу, хоча хз.

Просто больше зубьев одновременно в контакте с цепью - соответственно меньше нагрузка на каждый зуб, меньше его износ.

Например, при соотношении зубьев 44-14 (3-7) кассета крутится в три раза чаще, чем система. Т.е. минимум две кассеты система обязана пережить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ты еще материал не учитываешь. большая звезда в кассетах класса Deore и выше, как правило, алюминиевая и погнуть зубья довольно легко. но убивается все равно обычно средняя :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то я так розумію - запропонувати ні в кого нічого немає, доведеться якось на велозону крутити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...