Перейти до змісту

Прогноз погоди...


solnishko

Рекомендовані повідомлення

Вы обсасываете со всех сторон тему, которая выеденного яйца не стоит. Читать уже тошно... а ещё и одноразовые пакетики закончились :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 54
  • Створено
  • Остання відповідь

А я от собі думаю - ну да жарко, навіть занадто, особливо для нашого вологого клімату, а мені ще й на сонці особливо бути не можна та й спеку погано переношу, але...

Люди це ж залишилось 3 останніх тижні літа і все - осінь коли, навіть і буде сонечко світити, то ночі вже будуть холодні і довші, а там "білі мухи" і ага - зима, холода.

Так що тішимось поки. Як каже мій батько "нема нічого лучшого ніж літо". :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ещё и одноразовые пакетики закончились

невже закінчилися??? можна з листочка в клітинку кульочок скрутити, тож помагає))))

Люди це ж залишилось 3 останніх тижні літа і все

права, нема мови))) мене настання холодів тільки одним тривожить - опалювальним сезоном..отака я приземлена потвора :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Памятаю, як у дитинстві допомагав заготовляти сіно. Стоїш у клуні на горі сіна під стріхою. Тобі туди подають, а ти розкладаєш, втоптуєш. Спека пекельна, ваші 35 і поряд не валялись

І так щодня на протязі 2-3 місяців?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

права, нема мови))) мене настання холодів тільки одним тривожить - опалювальним сезоном..отака я приземлена потвора :D

Це ж як в приказці:"Назвался грибом - полезай в кошик"!

Раз "solnishko" - значить не потрібно боятись морозів, скоріше навпаки - вони повинні боятись тебе :0074:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А что, 2-3 месяца у нас каждый день жара 35+ стоит?

Таке враженння, що вже півроку. А на справді місяці 1,5 біля 30°С вже набереться, а скільки ще попереду...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не, ну были ж дожди, было и прохладно... да и осталось не так уж и много :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ладно, побєділ, паєздата погода. Ну, подумаєш, трохи спекотно, труси і сорочка до тіла пристають, може комусь так комфортно, а мені не дуже. Я нию, я капризний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пристают, говоришь? А ведь кто-то когда-то писал "труси потрібно правильно підбирати" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пристают, говоришь? А ведь кто-то когда-то писал "труси потрібно правильно підбирати" ;)

В такому випадку найкраще підібрати трусики Ліберо - сухо і комфортно (якщо рекламі вірити).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, який резонанс викликав мій пост.)

Мабуть, якщо у вас стільки проблем викликають такі речі, то важко вам у світі живеться.

Я розумію, що декому особливо важко від спеки, та і мені не те щоб комфортно, але ніколи не розумів оцього ниття з приводу спеки.

Ну от єдине, де реально фігово у спеку, то на городі. То якщо хтось там справді проводить день, то співчуваю.

solnishko, бульбу їм, я її беру в брата, я йому допомагав її вирощувати. У спеку копатись не довелось.)

А тема про віддихуватись у магазинах з кондиціонерами, то, кшно, взагалі. Таке відчуття, що якщо у місті відключать світло, половина населення вимре від безпорадності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, який резонанс викликав мій пост.)

пріятно,да?))))))))

У спеку копатись не довелось

так полоти ж, полоти!!!

якщо у місті відключать світло, половина населення вимре від безпорадності.

нє, лишитеся ви, ще й фільм потім знімуть : "Я - легенда" називатиметься ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пристают, говоришь? А ведь кто-то когда-то писал "труси потрібно правильно підбирати"

Вчера опозорился – пришёл на работу в одних трусах.

Был высмеян коллегами – «Ты бы ещё шубу надел!».

©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

solnishko, так, приємно. Є в людини така потреба.)

Під словом "копатись" я якраз і розумів усі процеси, повязані з вирощуванням картоплі, в тому числі і полоти.

Я написав, що ВРАЖЕННЯ ТАКЕ, що вимре. Це означає, що насправді я розумію, що все не так, але ж хочеться понити, правда?) Ну і ще мене троха дратує, як люди, швидко звикаючи до приємних бонусів прогресу, ледь їх не стає - починають створювати занадто багато галасу. Людина може набагато більше і мені подобається, коли люди розвивають себе. Це лиш особиста позиція і я її висловив. Не більше.) Та й взагалі не люблю, коли люди ниють, мені і себе вистачає. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але ж хочеться понити, правда?

ага, є в людини така потреба :D

люди, швидко звикаючи до приємних бонусів прогресу, ледь їх не стає - починають створювати занадто багато галасу

ой, і правда..от зламався вдома унітаз, зайшов після когось і стііііільки галасу!!))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце їхала зараз по мосту, що біля "Там-Таму", а на ньому жіночки перила фарбують. І нанюхаються, і насмажаться. О лафа! І вроді на роботі, і "приход" дочекаються. :0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прохлада придет в Украину 22 августа

Воскресенье, 22 августа, станет днем избавления Украины от нещадной жары.

В этот день температура воздуха на всей территории Украины снизится до 25-28°, сообщил корреспонденту заместитель начальника Украинского гидрометцентра Анатолий Прокопенко.

По его словам, в начале двадцатых чисел августа на территории Украины наконец изменится роза ветров, и влажные воздушные массы поступят в Украину. Первыми синоптические изменения почувствуют жители западных регионов страны, а уже впоследствии комфортные температуры поступят в центр и на восток Украины.

джерело
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ги колись 25-28° це була спека, а зараз то вже прохолода :) як все міняється...

Як то кажуть "почувствуйте разницу".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну что, возрадовались дождегу? :D

Дощик нормальний, аби на вихідні знову жарило ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Я вже приготувався до морозів на початку березня - а тут якесь несподіванне потепління, причому "качелі" то - то + = ковзанка на дорогах і каша на троутарах :(

Краще б вже морози до квітня, а там зразу тепло і літо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...