Перейти до змісту

В Луцьку продають підроблене живе пиво?


Basil

Рекомендовані повідомлення

Якщо якість пива від Медія рівноцінна послугам по комп'ютерам, то я й коштувати не буду його

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

славетна фірма Медія перекваліфікувалась на виробництво пива :friday::smile3:

Я не знаю бувшої слави Медія....

Живень вариться на приватній броварні ТзОВ "БІРХОФ Волинь".

Якщо якість пива від Медія рівноцінна послугам по комп'ютерам, то я й коштувати не буду його

Якщо я погано малюю - то це зовсім не означає, що я погано вишиваю хрестиком. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо на заборі написане слово з трьох букв, то не обов"язково "ВІН" там є..

так і з "живим" пивом, і з "живим" квасом..пийте краще "живий" кефірррррр :0123:

та перестань, кого кого, а кисло-молочні продуктів в нас точно натуральних немає - тільки якась ... на порошках - так що краще вже пиво!!! :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі раз вже підняли темку пива, то не хотілося б створювати додаткових тем і запитати тут шановних форумчан!

Є такий вислів:"Пиво без водки - деньги на ветер", так от хочеться сказати - "Пиво без рыбки". Хоілося б почуть хто де купує рибку? От мені зараз дуже подобаються копчені сомікі в Адреналіні і вже дуже давно Пано радує смачними судаками! Пригощали і дуже смачними бичками, причому ніби навіть риббази луцької, але так ло кінця і не вдалось це питання зясувати! Ось може хтось щось порадит чи підзкаже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі раз вже підняли темку...

Ось може хтось щось порадит чи підзкаже?

де е камбала пыдроблена з тюлькы? :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пригощали і дуже смачними бичками, причому ніби навіть риббази луцької, але так ло кінця і не вдалось це питання зясувати!

Часто беру на риббазі бички, мені подобаються і не дорого!

Ще полюбляю сушену рибку з ікрою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі раз вже підняли темку...

Ось може хтось щось порадит чи підзкаже?

де е камбала пыдроблена з тюлькы? :rolleyes:

краще тоді вже з вугря :rolleyes:

А взагалі то камбала - супер до пива (хто пробував мене зрозуміє)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пригощали і дуже смачними бичками, причому ніби навіть риббази луцької, але так ло кінця і не вдалось це питання зясувати!

Часто беру на риббазі бички, мені подобаються і не дорого!

Ще полюбляю сушену рибку з ікрою...

маєш на увазі ту що на конякіна? А то мене трішки заплутали, я відразу чого за теремнівську подумав!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановний! "Живень" марки Преміум взагалі найкраще живе пиво в Луцьку, а на рахунок "гаражів" ви явно не праві- того хто його варить я знаю особисто.

да-да ) я тоже знаю :) славетна фірма Медія перекваліфікувалась на виробництво пива :friday::smile3:

mix - а що не смачне пиво? :):friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пригощали і дуже смачними бичками, причому ніби навіть риббази луцької, але так ло кінця і не вдалось це питання зясувати!

Часто беру на риббазі бички, мені подобаються і не дорого!

Ще полюбляю сушену рибку з ікрою...

найсмачнішу рибку готувала моя бабця- це в печі на соломі висушена місцева маленька риба! смачно... :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пригощали і дуже смачними бичками, причому ніби навіть риббази луцької, але так ло кінця і не вдалось це питання зясувати!

Часто беру на риббазі бички, мені подобаються і не дорого!

Ще полюбляю сушену рибку з ікрою...

найсмачнішу рибку готувала моя бабця- це в печі на соломі висушена місцева маленька риба! смачно... :ok2:

потрібні докази! Рибку в студію!!! :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пригощали і дуже смачними бичками, причому ніби навіть риббази луцької, але так ло кінця і не вдалось це питання зясувати!

Часто беру на риббазі бички, мені подобаються і не дорого!

Ще полюбляю сушену рибку з ікрою...

найсмачнішу рибку готувала моя бабця- це в печі на соломі висушена місцева маленька риба! смачно... :ok2:

потрібні докази! Рибку в студію!!! :rolleyes:

cорі- я не робив, не майстер, але в Пульмі і в Заліссі точно знайдете таку рибу!SUPER! Хочу поїхати туди відпочити і відповідно і риби попробувати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пригощали і дуже смачними бичками, причому ніби навіть риббази луцької, але так ло кінця і не вдалось це питання зясувати!

Часто беру на риббазі бички, мені подобаються і не дорого!

Ще полюбляю сушену рибку з ікрою...

найсмачнішу рибку готувала моя бабця- це в печі на соломі висушена місцева маленька риба! смачно... :ok2:

потрібні докази! Рибку в студію!!! :rolleyes:

cорі- я не робив, не майстер, але в Пульмі і в Заліссі точно знайдете таку рибу!SUPER! Хочу поїхати туди відпочити і відповідно і риби попробувати!

Ну ось так завжди - апетит нагонять і ...

Треба хоч в Адреналін збігати за соміком - хоч якось заспокоїти душу :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі раз вже підняли темку...

Ось може хтось щось порадит чи підзкаже?

де е камбала пыдроблена з тюлькы? :rolleyes:

Дякую! Розвеселило! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

найсмачнішу рибку готувала моя бабця- це в печі на соломі висушена місцева маленька риба! смачно... :ok2:

І маленька і велика, смачнішої не коштував :smile-zachot:

В ратнівському районі і зараз так рибку роблять :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба хоч в Адреналін збігати за соміком - хоч якось заспокоїти душу

В Гарнізоні їх продають? По чім?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так в гарнізоні! спочатку по 7 грн були! Але відразу всі розкупили і тепер по 10 грн! :(

p.s. Відразу хотілось написати "вчера были по 5 но большие, а сегодня по 3 но маленькие" :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

spanasyuk, не кислий оверквотинг...

"не судите строго люди, пожалей меня родня!"! Так вже получилось :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Літра свіжого Hoegaarden плюс слабо солена щучка від 50 см довжиною, яку можна купити в жіночки на ринку під "Приватбанком" - саме то. Хоч я й до пива трохи "остив", але раз в місяць - прекрасно йдуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Літра свіжого Hoegaarden плюс слабо солена щучка від 50 см довжиною, яку можна купити в жіночки на ринку під "Приватбанком" - саме то. Хоч я й до пива трохи "остив", але раз в місяць - прекрасно йдуть.

Не знаю, я останнім часом (як не жара, то якесь свято)тільки один день в місяць даю відпочити печінці :blush:

P.S. Вся жизнь может быть праздником - если каждый день пить :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Літра свіжого Hoegaarden плюс слабо солена щучка від 50 см довжиною, яку можна купити в жіночки на ринку під "Приватбанком" - саме то. Хоч я й до пива трохи "остив", але раз в місяць - прекрасно йдуть.

Не знаю, я останнім часом (як не жара, то якесь свято)тільки один день в місяць даю відпочити печінці :blush:

P.S. Вся жизнь может быть праздником - если каждый день пить :friday:

Вау. А ще чим добрим похвалишся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Літра свіжого Hoegaarden плюс слабо солена щучка від 50 см довжиною, яку можна купити в жіночки на ринку під "Приватбанком" - саме то. Хоч я й до пива трохи "остив", але раз в місяць - прекрасно йдуть.

Не знаю, я останнім часом (як не жара, то якесь свято)тільки один день в місяць даю відпочити печінці :blush:

P.S. Вся жизнь может быть праздником - если каждый день пить :friday:

Вау. А ще чим добрим похвалишся?

Я не хвалився! А просто констатував факт!

І проти солених щучок нічого не маю - я тільки "за". Щоправда мені подобаються менші - мені смачніші! І використаний мною вираз - також на мою думку дотепний!!! :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...