Перейти до змісту

В Луцьку продають підроблене живе пиво?


Basil

Рекомендовані повідомлення

В Луцьку продають підроблене живе пиво?

З початку цього року до обласного бюджету надійшло 6,5 мільйонів гривень акцизного збору від реалізації горілчаних виробів і 364 тисяч – від реалізації пива. Про це йшлося на колегії ОДА, − повідомляє інтернет-видання «Волинська правда».

Разом із тим, на засіданні колегії ОДА була оприлюднена інформація, що в точках продажу живого пива в обласному центрі, під марками «Павлівське» і «Земан» реалізують пиво сумнівного походження, отож наразі планується зробити перевірку. «Напевно його в гаражах десь варять…», − зауважив голова ОДА Борис Клімчук.

Першоджерело

Щось подібне я підозрював. Надіюсь то не стосується "Пивного запасу". Хоча я не пью "Павлівського" і "Земан".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм.....на рахунок земану з "Пивного запасу" то точно такий самий смак як і в "Земані". Особисто подобається "Живень", тож варять напевно в гаражах,але смак хороший :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Луцьку продають підроблене живе пиво! :0127:

Насправді його перед тим вбивають і продають вже мертвим :_12::_09:

:_08: сорі за флуд :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

увага! в місті продають підробні ялинкові прикраси

вони виглядають повністю як справжні, але зовсім не приносять радості... :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

погодьтесь - я на рахунок так званого живого і мертвого пива, відчуття, що ти жертва маркетингу присутня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чё Климчук пивом чтоли отравился??? :) Самое интерессное что из всего пива выбрали два поддельных и именно тех до которых легче всего руки протянуть (для получения взятки). Проверки наслать и.т.д. :) 364 тисячи этож мало, надо ещё и ещё.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм.....на рахунок земану з "Пивного запасу" то точно такий самий смак як і в "Земані". Особисто подобається "Живень", тож варять напевно в гаражах,але смак хороший :smile-zachot:

шановний! "Живень" марки Преміум взагалі найкраще живе пиво в Луцьку, а на рахунок "гаражів" ви явно не праві- того хто його варить я знаю особисто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановний! "Живень" марки Преміум взагалі найкраше живе пиво в Луцьку, а на рахунок "гаражів" ви явно не праві- того хто його варить я знаю особисто.

заметно... :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановний! "Живень" марки Преміум взагалі найкраше живе пиво в Луцьку, а на рахунок "гаражів" ви явно не праві- того хто його варить я знаю особисто.

заметно... :rolleyes:

...взагалі то не зовсім розумію ваш жарт :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Живень" марки Преміум взагалі найкраше живе пиво в Луцьку

Мені вистачило одного і єдиного разу його спробувати, щоб в його сторону навіть не дивитись: купував на розлив і після півгодини відстою на дні пляшки побачив дуууууже багато осаду. :( Нєбось нефільтроване... :/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне по секрету сказали,что живое пиво живое только на вид,а вообще это клоны живого пива. :smile3:

И еще группа депутатов готовит законопроект о введении уголовной ответственности за убийство живого пива.

ЗЫ:реально достали эти рекламные трюки про живое пиво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм.....на рахунок земану з "Пивного запасу" то точно такий самий смак як і в "Земані". Особисто подобається "Живень", тож варять напевно в гаражах,але смак хороший :smile-zachot:

шановний! "Живень" марки Преміум взагалі найкраще живе пиво в Луцьку, а на рахунок "гаражів" ви явно не праві- того хто його варить я знаю особисто.

Сусіди по гаражах :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де шановні , Ви бачила в Україні лани з хмелем, ладно з житом?? Шо мертвого шо живого будуть бовтати стільки, - скільки води в річках , ну в кращому випадку в артезіанках. Його ж дійсно варити тра, і цикл технологічний в 3 тижні ніхто не відміняв. В чехії , до вашого відома така марка як Старопрамен вже не має давно, вірніше вона продана, і чехи пють старопрамен але зовсім на вид і всмак інший. У них тех. процес контролюється на держ. рівні. Хто порушив відбирають ліценці(у масового виробника). А в кожній серйозній пивнусі варять своє пиво, от там треба побувати, спробувавши там пива розумієш - те що продають тутки - це не пив,о а пивний напій юппі, а далі все когнєц, прощай пиво в мейден Укр. Рос ...

П.с павлівське максимально наближене до того світлого пива, що варять в Чехії!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.с павлівське максимально наближене до того світлого пива, що варять в Чехії!

П.с павлівське БУЛО КОЛИСЬ ДАВНО максимально наближене до того світлого пива, що варять в Чехії!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"..Хотя нож оказался тупой, но ведь то был “всамделишный” нож фирмы Барлоу, и в этом было нечто необычайно величественное. Откуда мальчишки Запада взяли, что у кого-нибудь будет охота подделывать такие дрянные ножи и что от подделки они станут еще хуже, это великая тайна, которая, можно думать, останется вовеки неразгаданной.."

Марк Твен. `Приключения Тома Сойера`

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Живень" ацтой. Вчора перший раз спробував "Павлівське", що ж, нормальне пиво, не помиї як деякі маркі чи сорти живого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кожного свої смаки! особисто в мене список призерів такий:

1. земан (темне взагалі супер)

2. павлівське

3. живень

Опілля ось ніяк не можу спробувати - все хвалять, але ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо на заборі написане слово з трьох букв, то не обов"язково "ВІН" там є..

так і з "живим" пивом, і з "живим" квасом..пийте краще "живий" кефірррррр :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо на заборі написане слово з трьох букв, то не обов"язково "ВІН" там є..

так і з "живим" пивом, і з "живим" квасом..пийте краще "живий" кефірррррр :0123:

во-во!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Живень" марки Преміум взагалі найкраше живе пиво в Луцьку

Мені вистачило одного і єдиного разу його спробувати, щоб в його сторону навіть не дивитись: купував на розлив і після півгодини відстою на дні пляшки побачив дуууууже багато осаду. :( Нєбось нефільтроване... :/

100% осад буде! але пиво хороше :0003:

P.S в свої 47 років пробував любе ! і знаю смак кожного... А це нормальне! і реклама тут ні до чого! Осад свідчить , що воно нормальне, а не пастеризоване! :ok:

смаки у кожного різні! але якщо хочеться пива а не помиїв - то " Живень " преміум! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Осад свідчить , що воно нормальне, а не пастеризоване! :ok:

смаки у кожного різні!

Я б сказала, що осад в даному випадку ні про що не свідчить (є різні варіанти пояснення наявності осаду в пиві). ^_^

А от про смаки дійсно не сперечаються. Колись почула український варіант "На вкус и цвет...": "НА КОЛІР І СМАК ТОВАРИШ НЕ ВСЯК!" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, місяців 4-5 тому "Павлівське" в пляшках було зовсім інше, аніж зараз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, місяців 4-5 тому "Павлівське" в пляшках було зовсім інше, аніж зараз.

Це якраз те, про що я писала в пості №14...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановний! "Живень" марки Преміум взагалі найкраще живе пиво в Луцьку, а на рахунок "гаражів" ви явно не праві- того хто його варить я знаю особисто.

да-да ) я тоже знаю :) славетна фірма Медія перекваліфікувалась на виробництво пива :friday::smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...