Перейти до змісту

Трасса на Кубок


ursa

Рекомендовані повідомлення

Но мы ведь не в Англии, чтобы левосторонним движением заниматься ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 136
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

так тоді вийде траса типу сплющеної восьмерки, :smile-zachot: а не "спермотозоїд" з стартом-фінішем на кінці... :unsure:

:D :D :D

:g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"«Любительниці» їдуть 3 кола по 4,3 км." – Це точно категорія любительниць? :blink: Нічого не напутали?. Ви так охоту брати участь в змаганнях відіб’єте у всіх представниць прекрасної половини. В нас і так на пальцях рук можна порахувати дівчат, які катаються. А на змагання ніяким пряником не затягнеш. А розраховувати на приїзд великої кількості гостей з інших міст – це теж з області фантастики. Для порівняння- у Львові було 4 круга по 2 км = 8 км…в нас виходить майже 13 км. В Львові зареєструвалось аж п’ятеро любительниць, а брало участь четверо. Причому львівська траса - просто автобан :ok: , в порівнянні з нашим незайманим полем :mdr: . Це гонка, а не марафон. І якщо змагання всеукраїнські, то треба "запрошувати" так, щоб учасниць було побільше, хоча б з нашого Луцька, а не лякати марафонськими відстанями. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Марафон - это 42 км и 195 м ;)

Марафон в 50 км легше ніж гонка в 13км... Не віриш мені -спитай враження Ярика... казав що йому 100 км Корля гір далися легше ніж гонка у Львові... Та можете хоть 10 кругів зробити і здохнути :rolleyes: ..мені всерівно) якраз і фініш-страт буде в гарному значимому місці.... :D (вся інфраструктура поруч)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пара бы девачкам уж и работать.

Насколько знаю, есть избитый факт, что девушки повыносливей мальчиков, и сложность у девушек, скорее, в сложности участков, а не в километраже. Учитесь преодолевать технические участки и будете мужичков взувать токо так. Понижать уровень женских трасс уже некуда. А, тем более на Кубке. Ехайте, девушки, на трассу и вдумчиво вкатуйте, авось осенит. Сама собираюсь. Потому как свою ж трассу еще не разу не прошла, но твердо намерена, иначе, какой я начальник трассы.

Ты сама, Танюша, вспомни, как открылось какое-то там дыхание на н-ном круге на гонке. Такое на коротких трассах не случается. Их, зачастую, тяжелее проходить, чем длинные.

Хорошо, что я начальник трассы, а то мужички б повелись на девичьи уговоры (как львовские организаторы)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пара бы девачкам уж и работать.

Ну попрацюємо.......поїде всього 3 дівчини на гонку......на тому всі категорії закінчаться...А як же популяризація велоруху серед населення??? для чого власне і робиться ця гонка...Це вже більше нагадує трасу для задоволення власного ЕГО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таня! а давай наоборот!

по промоинах спуск. а по ровнине - подъем!

это будет интересней.

получится: На подъеме - кто пашет, тот и в призах, а на спуске, кто не сцит...

за спуск по равнине: штраф 15 сек.

:rolleyes:

Давай. І пару карет швидкої допомоги внизу спуску, бо той, хто на спуску "не сцит..." занєфіг делать полетить через руль, і враховуючи швидкість, медики будуть змушені складати конструктор "лєго" з того, що залишиться від "тєла".

Пара бы девачкам уж и работать.

Ну попрацюємо.......поїде всього 3 дівчини на гонку......на тому всі категорії закінчаться...А як же популяризація велоруху серед населення??? для чого власне і робиться ця гонка...Це вже більше нагадує трасу для задоволення власного ЕГО.

Абсолютно підтримую Таню.

BlackFox, траса для задоволення власного ЕГО буде на "Панській Змаганці" намбер 2, уж там его буде просто в а*ує від щастя :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну попрацюємо.......поїде всього 3 дівчини на гонку......на тому всі категорії закінчаться...

А лично мое мнение - пускай и будет меньше категорий, ничего в этом страшного не вижу, а иначе получается не популяризация, а профанация. Сколько можно трассы под девочек подгонять? Они расти, вообще-то, собираются, или только тусоваться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Марафон в 50 км легше ніж гонка в 13км... Не віриш мені -спитай враження Ярика... казав що йому 100 км Корля гір далися легше ніж гонка у Львові...

Ти що? Я такого не казав :) Я мав на увазі, що на львівській елітній трасі були технічно складніші і сцикотніні ділянки ніж на Королі Гір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таня! а давай наоборот!

по промоинах спуск. а по ровнине - подъем!

это будет интересней.

:rolleyes:

Можу поспорити на рахунок цікавості та й технічності. Підйом по промоїнах буде куди складнішим ніж підйом по рівній, вкатаній стежині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти що? Я такого не казав :) Я мав на увазі, що на львівській елітній трасі були технічно складніші і сцикотніні ділянки ніж на Королі Гір.

Да? ...ну мож щось напутала :rolleyes: Крава пивом(міксом) споїв :friday::D ..ЗВИНЯЙТЕ :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Марафон в 50 км легше ніж гонка в 13км... Не віриш мені -спитай враження Ярика... казав що йому 100 км Корля гір далися легше ніж гонка у Львові... Та можете хоть 10 кругів зробити і здохнути :rolleyes: ..мені всерівно) якраз і фініш-страт буде в гарному значимому місці.... :D (вся інфраструктура поруч)

Враховуючи географію та саму трасу пропоную гонку переіменувати з "Плюш ХC" в "Умри, но не сейчас!"

:0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хорошо, что я начальник трассы, а то мужички б повелись на девичьи уговоры (как львовские организаторы)

если речь о ПРОБЕ, а именно о том, что изначально девушки могли ехать 6 часов, а не 3, как сделали позже, то - да, к сожалению идем на встречу к людям и их желаниям, а не нашим планам.

Теоретически я согласен с Татьяной - надо расти и самосовершенствоваться, но это что кассается элиты, но когда аматорам некуда отступать и они просят, моя имха пойти на уступки) Похожая ситуация была во Львове на кубке. Но так называемой "элите", (в том числе и я) было куда отступить - в намного простую трассу аматоров.

Еще вопрос - почему выбрали все-таки воскресенье(19)? ведь анонсировалась дата 18-ое. Во Львове на 19 Вульки, очень хотелось бы (уверен не мне одному) попасть хотя бы зрителем на нашу локальную гонку, а у Вас покрутить на полную.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну попрацюємо.......поїде всього 3 дівчини на гонку......на тому всі категорії закінчаться...

А лично мое мнение - пускай и будет меньше категорий, ничего в этом страшного не вижу, а иначе получается не популяризация, а профанация. Сколько можно трассы под девочек подгонять? Они расти, вообще-то, собираются, или только тусоваться?

Рости? :) особисто я ні в шир ні в повздовж рости не хочу, оліміпійської чемпіонки з мене вже не зробити.....а ТУСОВКА..вона і в Африці ТУСОВКА :ok2: Дайош тусовку-масовку-ардіси і "боцюни" на аматорських велоперегонах :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BlackFox, а кум когда-то сказал золотые слова, которыми ты могла бы разгромно завершить свой пост ;)

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BlackFox, а кум когда-то сказал золотые слова, которыми ты могла бы разгромно завершить свой пост ;)

:D

КУМ тоді сказав :blush: "Спортсмени пі... Щасливої дороги в СПОРТ!" :lol: ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну попрацюємо.......поїде всього 3 дівчини на гонку......на тому всі категорії закінчаться...

А лично мое мнение - пускай и будет меньше категорий, ничего в этом страшного не вижу, а иначе получается не популяризация, а профанация. Сколько можно трассы под девочек подгонять? Они расти, вообще-то, собираются, или только тусоваться?

Рости? :) особисто я ні в шир ні в повздовж рости не хочу, оліміпійської чемпіонки з мене вже не зробити.....а ТУСОВКА..вона і в Африці ТУСОВКА :ok2: Дайош тусовку-масовку-ардіси і "боцюни" на аматорських велоперегонах :D

Рости, тобто вдосконалювати свою майстерність, добре. Робити це і варто, і цікаво тим, хто вже тривалий час колесить. Для того й існує категорія «еліта».

А ті, хто робить перші велокроки? Головне доїхати до фініша, ІМХО. Оце і є перемога, не над кимось, над собою в першу чергу. Щоб ризикнути після звичайних тусовок-покатушок взяти участь у гонці, треба більш-менш впевнено почувати себе на трасі.

Для новачка і просто траса з найменшими підйомами, спусками – це вже «вау!». Новачку не "сцикотно", а просто елементарно страшно. :D;)

Доступність траси справді дозволяє залучити більше учасників. Тих, хто вагається, але хоче спробувати. На зразок, я у Львів їхала подивитися, а проїхавши оглядове коло вирішила, чому б не спробувати. Була б траса значно складніша, залишалася б спостерігачем. Отак і відбуваються перші кроки. Власне, для того й потрібні різні категорії учасників, різні траси по складності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надихнуло

Все починається в житті з малого…

З зернинки хліб, з промінчика зоря.

«Лось» теж колись свою дорогу

Почав із трас для «чайника».

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"«Любительниці» їдуть 3 кола по 4,3 км." – Це точно категорія любительниць? :blink: Нічого не напутали?. Ви так охоту брати участь в змаганнях відіб’єте у всіх представниць прекрасної половини. В нас і так на пальцях рук можна порахувати дівчат, які катаються. А на змагання ніяким пряником не затягнеш. А розраховувати на приїзд великої кількості гостей з інших міст – це теж з області фантастики. Для порівняння- у Львові було 4 круга по 2 км = 8 км…в нас виходить майже 13 км. В Львові зареєструвалось аж п’ятеро любительниць, а брало участь четверо. Причому львівська траса - просто автобан :ok: , в порівнянні з нашим незайманим полем :mdr: . Це гонка, а не марафон. І якщо змагання всеукраїнські, то треба "запрошувати" так, щоб учасниць було побільше, хоча б з нашого Луцька, а не лякати марафонськими відстанями. ;)

Ми падумаєм. Але ж ти тоді у еліту ніколи не переростеш! Це спорт, хоч і аматорський, да, дєвачкі, це важко, але ж...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пропоную і для діток нарубати трасу. В мене вже в дворі троє поїде! Як варіант реверсна навколо лісу (без дамби) і на фініш ы так два рази. Спуск по полю - це ленше чим підйом, тягуна їм хватить на старті і возврат по траві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сколько можно трассы под девочек подгонять? Они расти, вообще-то, собираются, или только тусоваться?

Обуждали уже когда-то, что далеко не всем нужно совершенствование ;)

Более-менее элитных девушек - навскидку - у нас вижу только двоих (ну если не считать динамовок). Любительниц - до десятка. И расти они особого желания не высказывают :)

Да, технично ездить нужно уметь, согласен. Неправильно, когда простой короткий спуск между деревьев проходится пешком ;)

Но в наших реалиях я не вижу, как убедить любительниц, что трудности нужно любить. Возможно, причина в том, что после падений ходить с синяками на ногах не хочется? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таня! а давай наоборот!

по промоинах спуск. а по ровнине - подъем!

это будет интересней.

:rolleyes:

Можу поспорити на рахунок цікавості та й технічності. Підйом по промоїнах буде куди складнішим ніж підйом по рівній, вкатаній стежині.

так після старту для обгону і вистроювання в колонну добре було б дати широкий лівий під"йомчик

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...