Перейти до змісту

Луцька конста!


awkoy

Рекомендовані повідомлення

ты вижу смылса разговора так и не понял я не гаварю что етот сервак одно совершенство и лучше или такойже как руоф .... и про то что там ботов незя ставить вот ето 100% сказки тебе показать бдху 74 лвл вкачаную тупо ботом? дава сделаем сделку... даеш перса если я его вкачаю ботом до 74 лвл ты мне 500грн? не знаю кто тебе на плел такое если хакеры могут взламать сайт пентагона то думаю руоф им взламать как в туалет сходить!

и еще ты думаеш купить у руофа их сборку нереально или как? есть кучя серваков с тойже сборкой что и на твойом любиом РуОфе( для меня гавно а не сервак) :g16:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особые корейские пакеты не подчиняются быдлокодерам с абуса? Неверю (с).

Го на иву)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ты вижу смылса разговора так и не понял я не гаварю что етот сервак одно совершенство и лучше или такойже как руоф .... и про то что там ботов незя ставить вот ето 100% сказки тебе показать бдху 74 лвл вкачаную тупо ботом? дава сделаем сделку... даеш перса если я его вкачаю ботом до 74 лвл ты мне 500грн? не знаю кто тебе на плел такое если хакеры могут взламать сайт пентагона то думаю руоф им взламать как в туалет сходить!

^_^

Ніхто не каже що бота запустить незя, інше діло наскільки це вигідно.

Пару тройку раз різні боти доживали до лвла так 40-50 покі їх не банили

А тепер вопрос а нах воно нада ?)

Руцями без напряга і паліва 75й для саба береться за неділі дві.

Якщо задротить то і за недільку думаю можна втянуть.

Побачити як хтось качається на боті не реал зараз.

Да на старті сервака було кучу дирок але не варто рівнять те що було з тим що зараз, це майже дві різні гри.

Раніше я постійно юзав радар, зараз же навіть 10 хв з ним би не просидів.

и еще ты думаеш купить у руофа их сборку нереально или как? есть кучя серваков с тойже сборкой что и на твойом любиом РуОфе

^_^

Таке може ляпнуть тільки зовсім наївна неграмотна дитина ;)

Саркісон получає колосальні прибуткі з своїх серверів. Це його дойна корова.

Нах йому продавать комута серверну частину гри якщо відкрий він 14, 15 ітд сервакі він заробить в рази більше на гравцях?

Кожен сервак це приблизно 15к гравців. З них ну дета 5к проплачуэ ПА, а це 50к баксів в місяць тупо на ПА з 1го сервака. Плюсани сюда руни баночкі звєрюшкі і іншу єрєсь.

Продати таку річ комута це всеодно що б кокакола виклала на сайті рецепт і способ приготування свого напою вдома.

Ні одну збірку вищу за птс ц4 ніхто ніразу так і не зміг вкрасти. Всі крики фрішок "всё как на офе" були лише рекламною лапшою і ні один з такіх серваків так і не зміг і близько наблизитись до справжньої механіки л2.

ЗІ доречі пациків які злили колись ц4 вже посадили, так що не думаю що багато охочих буде повторити їх долю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хз я зробив рерол на оффі з Овера 80 на свса, через 2 місяці рівно, я 80 лвл і 25% без задротства, просто прихожу і граю в ПТ, не більше. Чого боятись того оффа, теж не розумію, за 40-50кк легко купити Па, а набити тих 40-50кк реально за 1 фарм 150+, або манора :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Автор теми,реально не розуміє гри Lineage2. По-друге , я представляю собі консту даггерів =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...