Перейти до змісту

Продам Samsung C 5212 Noble Black DUOS б.в.


Sp_RoNdo

Рекомендовані повідомлення

Продам свого улюбленця, найнадійніший дуос який я зустрічав. Користуюсь близько 6 міс., жодних проблем в роботі, чітко виконує всі свої функції! Хороша, непосаджена батарея, бережне зберігання (річ трималась для себе як то кажуть) Задоволений на всі 150%. Причина продажу, вимушена, виникає потреба в GPS тому потрібно брати комунікатор :blush:

Отже, продам

samsung-c5212-duos.jpg

Samsung C 5212 Noble Black DUOS

У використанні 6 міс.

Гарантія: відкрита,брав для себе, себто можна заповнити і буде як тільки куплений 12 міс. :rolleyes:

Телефон сертифікований, оригінальний, купувався за 1430 грн. (можу надати чек при потребі)

Стан: 5-\5. (єдина біда самсунгів - задня кришка, яка трішки затерта, хоча носився в чохлі.)

Комплектація: повна, все в коробочці, все працює.

Ціна: думаю розпочнем з 850 грн. + торг!

Звязок: тема, ася, пм.

Дам звісно манібек для перевірки, сфотографувати наразі немаю як, краще зустрітись і пощупати.

п.с. Від себе скажу, що телефон в ідеальному стані, жодних проблем небуло - гарантую, людина яка шукає дуос може сміло брати дешевше і мати супер якісь, яка перевірена мною!..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продам свого улюбленця, найнадійніший дуос який я зустрічав. Користуюсь близько 6 міс., жодних проблем в роботі, чітко виконує всі свої функції! Хороша, непосаджена батарея, бережне зберігання (річ трималась для себе як то кажуть) Задоволений на всі 150%. Причина продажу, вимушена, виникає потреба в GPS тому потрібно брати комунікатор :blush:

Отже, продам

samsung-c5212-duos.jpg

Samsung C 5212 Noble Black DUOS

У використанні 6 міс.

Гарантія: відкрита,брав для себе, себто можна заповнити і буде як тільки куплений 12 міс. :rolleyes:

Телефон сертифікований, оригінальний, купувався за 1430 грн. (можу надати чек при потребі)

Стан: 5-\5. (єдина біда самсунгів - задня кришка, яка трішки затерта, хоча носився в чохлі.)

Комплектація: повна, все в коробочці, все працює.

Ціна: думаю розпочнем з 850 грн. + торг!

Звязок: тема, ася, пм.

Дам звісно манібек для перевірки, сфотографувати наразі немаю як, краще зустрітись і пощупати.

п.с. Від себе скажу, що телефон в ідеальному стані, жодних проблем небуло - гарантую, людина яка шукає дуос може сміло брати дешевше і мати супер якісь, яка перевірена мною!..

600гр більше наразі нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неспішно, тому віддавати аби віддати непідходить! Телефон вартий більшого - і Ви можете це наглядно побачити :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

830 грн. + масовий торг!

Реальному покупцю реально віддам за 100 у.о :ok:

Телефон в повній комплектації, в коробці, як новий...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

830 грн. + масовий торг!

Реальному покупцю реально віддам за 100 у.о :ok:

Телефон в повній комплектації, в коробці, як новий...

для прикладу нарив одно оголошеня цитую" Самсунг С5212 DUOS. Телефон в белом списке, официал, с гарантией. Пользовался 3 месяца. Продаю за ненадобностью - перешел на смарт с Android. Состояние на 4. Минус только из-за задней поцарапанной крышки, если ее заменить - будет как новый. Спереди состояние на 5. Полный комплект, с гарантией, гарнитурой, коробка. Отправлю хоть куда, оплата как удобно. Телефон - черный.

Прошу за тел 800грн. продается неспешно. Своим - торг.

Такшо 700 гр ціна нормальна за Б.У тел.Він новий зара 1000гр коштує.

Моя пропозиція 700 гр

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

750 грн. і завтра підвезу куди скажете.

Враховуючи конкуренцію, чекаю хто першим дасть більше 700 грн. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чекаю хто першим дасть більше 700 грн.

Даю 710 грн, жінка давно такий хотіла. Манібек присутній?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...