Перейти до змісту

Купил себе верталет


MACCEN

Рекомендовані повідомлення

Может кто научит летать :) взял что по дешевле, чтобы научиться, уже одна лопасть лопнула хорошо что есть запасная. Нужна консультация гуру по этому вопросу.

сама модель тут

http://www.nix.ru/autocatalog/rc_models/777112_FalconX_AAx6_100115.html

звоните или стучите: 401565741 - Олег

06648002 ноль два - Олег

Буду рад знакомству с такими же любителями авиа игрушек :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

180 грн.

Неудобства, заряжается он с пульта, то-есть питание берет из батареек, которые в нем вставлены, там шнурок вытаскивается.

+ купить аккумуляторы АА - 6 штук - это еще пусть там по 10 грн каждый (утверждать не буду)

180 грн. (вертолет) + 6 АА (батареек) = около 250 грн. комплект выходит.

__________________________

Борьба со стрессом гарантирована :) игрушка не хрупкая, но при желании можно быстро угробить, я не расчитал то лопасть одну задел, в комплекте хорошо что есть еще комплект запасных.

Кто в детстве не наигрался - советую, правда управлять им сам толком не умею, учусь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 MACCEN, сам увликаюсь такими штуками на радіокеруванн і :0123: . )) можеш сказати де купляв? 

П.С: вот шукаю якусь радіоуправляєму модель, будь якого типу (авто- судно- авіа- ) але щоб тянув пульт на відстані хочаб   біля 50 м, хто знає де продаюця  і яка цна напишіть, буду вдячний  (треба для однієї божевільної ідеї, а точніше збираю BAIT BOAT ( човен для завоза снастей і прикормки на рибалці :) ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ого 50 метров это круто, я тут за 10 метрами максимум не могу уследить от неопытности, а так то что у меня то за 180 грн могу продать, есть поставщик у меня, пиши в личку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Да там есть, и цены приемлемые и есть еще вертолеты в магазине игрушек возле входа в библиотеку, так что возле собора

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Нещодавно приймав участь в рекламній акції компанії AirHogs (http://www.airhogs.com/) в Тигресі.

Фактично працював на Дніпропетровське підприємство "Зодіак"

Асортимент у них досить великий, але ціна у Тигресі... :blink: Напряму через Зодіак набагато дешевше.

Презентация_AirHogs1_для_клиентов_сжатая.ppt

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас малому "Дід мороз" такого вертапльота приніс ) Файна цяцька. Якшо в китайоз заказать ше шнурок живлення з ЮСБ з 5 баксів, то буде взагалі бомба )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нещодавно приймав участь в рекламній акції компанії AirHogs (http://www.airhogs.com/) в Тигресі.

Фактично працював на Дніпропетровське підприємство "Зодіак"

Асортимент у них досить великий, але ціна у Тигресі... :blink: Напряму через Зодіак набагато дешевше.

А що за контора така, а то зайшов на сайт, і нічого толком не розібрав, де прайс, або картинки. Як іграшку замовити можна і по яким цінам :) мда, ну і цяцькі - сам би грався :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас малому "Дід мороз" такого вертапльота приніс ) Файна цяцька. Якшо в китайоз заказать ше шнурок живлення з ЮСБ з 5 баксів, то буде взагалі бомба )

Можете фото викласти? (цікаво що за цяцька :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://rozetka.com.u...copters/c81500/ подивіться тут. Класні цяцьки.Біля кожної моделі є кнопочка "смотреть видеообзор". Там саме цікаве. )
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в якийсь простенький вертоліт-симулятор для початку? Ато справді, "жалко птічку" :)

Колись грався в LHX, головне імхо зрозуміти для чого потрібен тангаж ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Тут є вертальотіки за символічну ціну. І запчастин до них - вагон. Для початку, шоб не убить 200 ує об стіну, оптимальний варіант, імхо.Правда з таким дистанційним управлінням напевне далеко не налітаєш. 2,4 гГц -інша справа, але то вже відповідно коштує.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.44868

Вот саме такий, тіко червоний є в нас. Літає суперськи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ним досить просто керувати. Навіть у сина вже непогано виходить. До речі, вертоліт досить міцний, хоча перше враження було - розкидається на шматочки в руках. Так що для тих хто хоче навчитись літати - раджу. І задоволення не дороге.

А ось і фото:

1d61750a2d73t.jpg64598e79b6d6t.jpga46170a442cdt.jpg238ddc924cact.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такий вертоліт досить крепкий, тут проблема не в умінні управляти, а проблема в тому, що пульт не такий чутливий, тому й бувають "косяки" падіння і так ділі...

Тому чим дорожче цяцька, тим чутливіший пульт, хто грався, той підтвердить! :)

Вдалих польотів"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я би радив не менше оттакого тобто 4-х канального. Воно більш реально літає і вражень більше. Більш досконалі уже дорогувато коштують.

Магазин 1

Магазин 2

В мене є пара моделей, але запчастини ку-ку де дістати. Треба голову ротора знайти. Мені в важкі моменти після травми перед хірургічними втручаннями, ці іграшки дуже мораль підтримували. Тому рекомендую і малим і дорослим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

ось

http://www.parkflyer.ru/

тут дешевше в кілька раз.

посилка йде десь біля 2-4 тижнів. Мені вже три прийшло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна прикупити саму модель за 158 грн, в луцьку на іграшковому складі !!!! сам там був і бачив !!! по вулиці карпенка -карого( за заправкою,другий чи третій поворот направо, точно нескажу но напрво).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна прикупити саму модель за 158 грн, в луцьку на іграшковому складі !!!! сам там був і бачив !!! по вулиці карпенка -карого( за заправкою,другий чи третій поворот направо, точно нескажу но напрво).

і шо дальше з таким гвинтокрилом робити)))))))))))) АААААА?????????????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Можна прикупити саму модель за 158 грн, в луцьку на іграшковому складі !!!! сам там був і бачив !!! по вулиці карпенка -карого( за заправкою,другий чи третій поворот направо, точно нескажу но напрво).

і шо дальше з таким гвинтокрилом робити)))))))))))) АААААА?????????????

Сидіти і дивитися !!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...