Перейти до змісту

Фонд взаимопомощи (?) АВЛ


Рекомендовані повідомлення

згідний, треба зібрати по пару грн. в нього то на відміну від ситуації з Андрюхою винуватого дяді нема, ліки до ліків і тп платити з власної кишені sad.gif

тут назріває мисля, терміново створювати фонд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 52
  • Створено
  • Остання відповідь

Та не фонд..

А просто вступити у Асоціацію і платити членські внески.. наприклад 20 грн в місяць з людини... Це дасть змогу людям, які преставляють Волинь і Луцьк, як показала останнє дійство, на МІЖНАРОДНИХ змаганнях.... хоча б до них доїхати... а то вбухали люди на доїзд і харчування на Королі гір більше 2000 грн. Це не рахуючи саряги, і транспорту. А Не дай Бог травма, як в КМД.. це ще добре що каска була в Крави.. а то ще одним травмованим було б більше.

З.І. Говорю з КМД. Бодрячок... :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2000 грн. поделить на количество поехавших туда - не так уж много и получится на человека. Удовольствие того стоит, не? ;)

Идея вроде бы хорошая. Однако, есть несколько но.

В Ассоциацию вступят только те, кто ездит на соревнования. Остальным оно не нужно будет. Ну не всем, конечно, но большинству.

Если каждый, кто сдаёт деньги, ездит на соревнования больше одного раза в месяц - то на 20 грн. он много не наездит. А если сдаёт и не ездит - долго ли он будет сдавать?

Если в Ассоциации только гонщики - какой смысл сдавать деньги в "общак", если их всё равно не хватит и нужно будет докладывать? Можно для кажого соревнования просто брать нужную сумму из своего кармана и использовать её по факту.

Какой интерес сдавать деньги тем, кто не ездит? Им интересно кого-то спонсировать, не получая ничего взамен?

Спонсировать поездки должны спонсоры. Спонсоры будут требовать от участников соревнований высокие места, навязывать всякую там рекламу, составлять контракты и т.п. - просто так выкидывать деньги они не станут.

Спонсируют профессиональных спортсменов. Выкидывать деньги на любителей - слишком альтруистично. Разве что пиар за счёт гонщиков, но таких спонсоров в городе вряд ли много найдётся.

В случае травм должны действовать страховки. Страховки на соревнования, страховки обычные... Многие застрахованы у нас?

Можно собирать деньги в фонд на случай травм - и не более того.

На счёт гонок - несерьёзно. Конечно, лучше ездить на соревнования полностью или частично за счёт дяди, но такого дядю найти сложно ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а з тих хто на каталки не їздить і на кулінарки на заходить внески збирать не можна? (я про себе). Є ж маса сочюствующих, такби мовити ті, кого Ви не бачите але вони рядом (:), я про себе і таких як я )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це ще добре що каска була в Крави.. а то ще одним травмованим було б більше.

Ти мені тут не наговорюй! Ти хоч одного без каски на трасі бачив?

без каски взагалі в карпатах нема шо робити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ бачив памороків без каски на трасі.. і не одного, це по перше..

По друге. 2 Урса. Все просто офігенно, поки воно не стосується тебе особисто. Так шо менш пі...ди.. (вибач на слові) бо запороти ідею як 2 пальці об асфальт, а от запропонувати щось толкове... це не про нас. Ветеранська асоціація прийняла рішення про членські внески.... на ПЕРШОМУ ж своєму засіданні. Дорослі люди... нема питань.

Щойно спілкувався з міським головою на рахунок виділення нам приміщення... Думаю не лишні будуть паро грн ні разу.

І по третє... насос візьму. )))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, искать спонсоров для поездок на гонки - это фигня и не толковое ;)

Фонд на случай травм (если ты ВСЁ до конца прочитал, конечно) - тоже фигня и несуразица :)

А вот "Фото з Адрюхою в гіпсі або з КМД в гіпсі.. 30 грн... з обома 50грн" - это да, конгениально.

Да, я понял, пи3деть мне не о чем - всем же пофиг на мои многабукафф, так скипайте, скипайте посты, это ж я просто десятипальцевый слепой метод печати тренирую, ага ;)

Идею никто не запарывает. Вот только нужно не только радужно её расписывать, а со всех сторон рассматривать. Не любите вы критики :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

многабукафніпрашо

Напишіть конкретно:

1. Для чого вступати в асоціацію.

2. Що собою являє ця асоціація. Цілі, завдання, обов"язки членів енд соу он.

3. Спрямування членських внесків.

4. І власне, що асоціація дасть простому велолюбителеві чи "гонщєгу з Волині"

А то розмови в руслі "ти дурак - сам дурак" - скучний флуд <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. При проведенні якихось заходів і отриманні ОФІЦІЙНИХ дозволів Васю Пупкіна посилають н*х, а офіційній організації надають преференції.

2. Почитай про АВЛ.. там все розписано. Одним з головних завдань є популяризація здорового способу життя.. в нашому руслі повязаного з велосипедом.

3. Внески на поїздкикина гонки, на проведення гонок, на проведення заходів, на часткове лікування травмованих гонщиків, або просто членів АВЛ.

4. Дасть захист.. в тому числі правовий, зараз йде активна розмова про виділення нам приміщення, де можна буде збиратися, тренуватится, просто посидіти.. дасть можливість велолюбителю, "гонщєгу з Волині" бути частиною велоруху міста і області, дасть можливість (думаю це реально) отримувати знижку в веломагазинах Луцька.. і ще .. саме головне.... людина не буде сама десь там кататися .. а буде сама своїми руками створювати щось за яке ральено буде не соромно. І чим більше буде членів організації.. тим більше буде можливостей, в тому числі і фінансових.

Таке моє бачення.

2 Урса.. вибач.. вчора ляпнув фігню.. каюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:smile-zachot: організація рулить, організована злочинність ще більше.

Внескі це круто, кому здавать, хто хранить, хто видавать, коли і кому видавать, хто учот вести буде і бумажну роботу.

От дали приміщення - комуналка і прочая лабуда ляже на чиїсь плечі.

І с впевністю завірю Вас - подібна шуміха просто Чудовий спосіб крутанути пару грн. Любою схемою - грошові обороти, соціальна допомога, авто потерпілим і т.д.

Така собі міні-партія(держава). Зілоти беруть штурмом змагання, борються за ідею, мастер оф паппетс тим часом....ну ви зрозуміли.

Всім фанатам справи паперові рожеві стильні окуляри китайського виробництва безкоштовно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От дали приміщення - комуналка і прочая лабуда ляже на чиїсь плечі.

мэбэл, оргтехника, девачка (девачки).....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От дали приміщення - комуналка і прочая лабуда ляже на чиїсь плечі.

мэбэл, оргтехника, девачка (девачки).....

Берите Зевса администратором!

(Если он все это обязуется организовать за 20 гривней с рыла... :rolleyes: )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та скільки..? Від нас всіх і від кожного реально залежить.

мож для початку пєрепісь організовать. мож нас вього десяток, а мож сотня, тоді і вся серйозність питання відчується

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VeryFate, пройде час і ти зрозумієш, що був не правий. Проблема більшості ГО в тому, що переважна більшість людей думає приблизно так само як ти. Але це твоя правда.

Я можу назвати сотні прикладів, які повністю суперечать твоїм тезам. Я одягаю рожеві окуляри і не бачу того гавна в якому плаваєш ти і тобі подібні.

А знаєш чого все так, як ти говориш? Бо всім на всьо насрать. Хоча в світі і в сфері ГО є мільйон мільярдів способів уникнути будь-яких махінацій, партій, прочої фігні. Але це не в тому випадку, коли біля керма стоїть заздросне падло, а в тому, де є сильний і розумний колектив. КОЛЕКТИВ. Не один чи два умніка. А КОЛЕКТИВ!!!!!!! Оце є громадська організація. А те все, що ти описав - це твоє життя, а не жорстока реальність.

Пробачте за пафос. У 99% європейців пів життя проходить в громадських організаціях, а ми бля кручє. Ми не Європа і не Росія, ми сама геніальна нація в світі, патаму шо в нас VeryFate.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та хватить тріпатись (не вже борда лише для того аби по- діть..,паговорить, кинути умняк і т.д.) Є ідея, - визначаємось хто підтримує, Якщо ніхто, то буде могуча кучка, яка і далі своїми невеликими силами буде намагатись виходити з скрутних ситуацій. Ще раз питаю усіх, скільки нас є (велолюбителів пофесійних, непрофесійних... , який порядок цифр? може хто зробить якусь псевдо-реєстрацію на борді з послідуючим голосуванням про подальші дії?

р.с.

"...настоящих буйных мало - вот и нету вожаков"

А.С.Пушкын

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та хватить тріпатись (не вже борда лише для того аби по- діть..,паговорить, кинути умняк і т.д.) Є ідея, - визначаємось хто підтримує, Якщо ніхто, то буде могуча кучка, яка і далі своїми невеликими силами буде намагатись виходити з скрутних ситуацій. Ще раз питаю усіх, скільки нас є (велолюбителів пофесійних, непрофесійних... , який порядок цифр? може хто зробить якусь псевдо-реєстрацію на борді з послідуючим голосуванням про подальші дії?

Давно відомий механізм. +1 на борді не канає.

В організації офіційно запроваджується фіксоване членство. Кожен бажаючий стати членом АВЛ подає заяву в організацію. Постійно діючий керівний орган організації приймає рішення стосовно кожного бажаючого (включити в організацію чи ні). Потім всі офіційні члени організації збираються в загальні збори і вирішують який буде членський внесок, як часто його платити, хто буде новим чи старим президентом і куди зібрані гроші витратити. А ще можна вирішити які заходи треба провести і в яких взяти участь.

Ітого: пів години одному активісту розробити і розіслати бланк заяви + 30 хвилин кожному бажаючому на заповнення анкети і здачу її відповідальній особі і ще + пів години координатору щоб повідомити всіх про те коли і де відбудуться загальні збори. Потім всім дружно треба витрати дві години часу щоб посидіти і понудитись на зборах. Разом: дві з половиною на кожного і півтори на всіх. Фігня. А такий важливий крок можна було б зробити:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дозволю собі висловити власну думку.

Асоціація не лише формальна, а дієва є необхідною.

Це дасть змогу згуртувати велосипедистів міста. Тих, хто захоплюється вело, але не має знайомих-однодумців. Дасть можливість тим, хто лише розпочинає перші велокроки отримати поради та наставлення досвідчених. Адже, погодьтеся, людина купила вел, хоче їздити, питань маса... і катають отак хто де.

Велосипедисти зі стажем, як на мене, мають об'єднувати навколо себе тих, хто поділяє це захоплення. Проводити спільні поїздки, змагання. Не поодинокі, а періодично, планувати на певний проміжок часу заходи. Інакше розвитку велоруху бути не може.

Мати офіс - теж нормальне явище. Людина має знати, що є така організація, що є куди прийти, задати питання, дізнатися про якісь заходи. Та й з практичної точки зору це необхідно, якщо дійсно займатися роботою асоціації.

Асоціація як кожна ГО має мати чітко визначені і обов'язки, і права. Одним з питань є, наприклад, судячи з останніх подій, страхування її членів, постійне та на період змагань (проведення переговорів зі СК, визначення оптимальних умов страхування тощо). Зрозуміло, кожен сам себе. Але ж не просто купкою людей, а ГО простіше вирішувати питання.

Druid, підтримую повністю, головне - це колектив. Менталітет у нас такий, що здається всі всіх навколо намагаються наї...ти. Нічого не вдієш, що люди так сприймають будь-які починання.

2VeryFate на: "Така собі міні-партія(держава). Зілоти беруть штурмом змагання, борються за ідею, мастер оф паппетс тим часом....ну ви зрозуміли." Своїх найо... це вже треба себе в першу чергу не поважати. Мова ж йде про людей, які знають один одного, мають спільні інтереси. "Никаму не верю" теж позиція неправильна. Та й АВЛ не фонд Пінчука ;) , тут все простіше, прозоріше, доступніше.

Щодо членства... зрештою, воно є добровільним. Хто живе тим, тому це буде цікавим. Наскільки я розумію, функція АВЛ - відстоювати інтереси її членів та поширювати велорух у місті/регіоні серед тих, хто не входить в асоціацію. А це, так сказать, ніхто не примушує. В усьому світі саме в ГО люди об'єднуються з метою реалізації спільних інтересів, будується все на ініціативі. І добре, коли є такі ініціатори.

Ідея хороша :ok: Аби не залишилася лише ідеєю.

Вибачайте за багато тексту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже давно пропонував застрахувати життя активістів, та активних учасників велоруху, якщо надумаєте - можу покопати в цьому напрямку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

keepo, копай однозначно. особисто я сам вже подумую, адже опинитись з травмою та й без грошей (бо на лікарняному) - це удар по своїх же близьких

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти хто? Я тебе взагалі не знаю.

Лєкс радісно зустрів нового члена асоціації, який сповна відчув турботу якою його оточать :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...