Перейти до змісту

Русские в лагере


Morphius

Рекомендовані повідомлення

Як такими можна бути. Щоб всіх за непотріб вважати????

http://www.utro.ru/articles/2010/07/26/910389.shtml

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чеченці теж вважають всіх за непотріб, відрубуючи полоненим голови???? Не в захист, а як факт - нетерпимість є злом, а ви його представник, принижуючи через купку дибілів цілу націю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маячня. Ще не відомо всіх подробиць, розслідування не проведено, а журналюги почули "смажене" і смачно розписали все так, як ніби самі там були і на власні очі бачили. Кадиров теж красавец, зразу ж приплів сюди націоналістичні мотиви. Мудрий і неупереджений президент, нічого не скажеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дагестанці і росіяни

http://alt.kp.ru/daily/24323/515635/

казахи і росіяни

http://v1.ru/news/283614.html

.........................

українці і... українці

:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потім приїхала вночі

На мотоциклах ціла банда

Ми розібрали паркани

І бились всі кому не в падло

Розбили писок молодій

Спалили хату молодому

Все було так як на війні

А потім сіли пити знову

:D

а взагалі у нас частіше за межу: оутто межа, а отако грушка, і наші грушки до них падають:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як такими можна бути. Щоб всіх за непотріб вважати????

http://www.utro.ru/articles/2010/07/26/910389.shtml

а потім ті 7-14 річні Ічкерійські хлопчаки підростуть(до 20років :) )як візьмуть у руки АК-74, РПГ-7 і як почнуть росіян човпти во всі дири(на своїй же землі, в їхнх БТР-ах) і тут кацапський хлопчик згадає як він їх лупив в літньому таборі.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2solnishko відрізали голови тим росіїським воякам, які привселюдно опускали міське населення: гвалтуючи п"яти річних дітей на очах у всього села. Тобі таких "асвабадителей" шкода???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

привселюдно опускали міське населення: гвалтуючи п"яти річних дітей на очах у всього села

Анубіс, а ти не переборщив у змалюванні жорстокостей? це з новин чи власна збочена фантазія?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

привселюдно опускали міське населення: гвалтуючи п"яти річних дітей на очах у всього села

Анубіс, а ти не переборщив у змалюванні жорстокостей? це з новин чи власна збочена фантазія?

Тут є ДУЖЕ багато доказів звірства твоїх друзів.

На ОРТ і НТВ такого точно не покажуть ;)

А ще є свідчення простих людеї, які чудом вижили-втікли з сел, які просто стерли з лиця землі твої друзя, чи у них теж - "збочена фантазія"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У будь-якому випадку заголовок теми порушує правила форуму і є яскравою демонстрацією того, що топікстартер і його прихильники є представниками прошарку населення, яке не надто любить користуватись власним мозком, завдяки чому є прекрасним інструментом для маніпуляцій і провокацій. Такі узагальнення властиві людям, інтелекту яких не вистачає на щось більше, ніж виконання таких елементарних логічних операцій. Власне, компютер теж уміє таке робити і навіть набагато більше. Висновки, думаю, очевидні.

А по темі фактів мало. Фіг помймеш хто кого за що і нащо.

Хе-хе.) "Твої друзі"

Давно не зустрічав такого товстенького тролика.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анубіс, друзів мені не вибирай і не приписуй. Що у Чечні росіяни жорстоко себе ведуть - немає жодних сумнівів. Але оте що ти написав- більше схоже на плід твоєї фантазії. Що само по собі цікаво тебе характеризує..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Anubius

відрізали голови тим росіїським воякам, які привселюдно опускали міське населення: гвалтуючи п"яти річних дітей на очах у всього села. Тобі таких "асвабадителей" шкода???

я не збираюся вступати в полеміку і шукати причини початку чеченської кампанії (а все до того ведеться), чи обговорювати методи ведення війни. Війна - це завжди страшно і завжди знаходяться люди, які "під шумок" випускають на волю своїх прихованих демонів і такі є з обох сторін. Я не буду згадувати "Норд-ост", чи вибухи у метро і багатоповерхівках, коли гинули ні в чому не винні люди, чиїсь діти та матері.

Жорстокість - вона і в Африці жорстокість, і нічого доброго вона не породжує. Можна довго "полемізувати" на тему :"А хто ж почав?", то буде твір на вільну тему з опери про курку і яйце, не важливо хто почав, важливо не продовжувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Причину посратись і повоювати завжди можна знайти. А от мир встановити, виходить, можна тільки силоміць. Тільки коли людина боятиметься отримати у пику, вона не буде писати дибільні і низькопробні провокації, не буде вигукувати расистські і нацистські гасла і намагатись набити пику ближньому тільки тому, що його батьки певної національності... Троха парадоксально...

До речі, сратись представникам однієї нації через проблеми іншої досить оригінально.

Єднаймося, млять!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Массовая драка в оздоровительном комплексе «Дон» была предотвращена милицией и не переросла в «погром». Об этом сообщил корреспонденту «Росбалта» начальник пресс-службы ГУВД по Краснодарскому краю Игорь Желябин, рассказав о подробностях инцидента, произошедшего в лагере в ночь на 25 июля.

По его словам, к 25 июля в оздоровительном комплексе «Дон» находилось 510 человек, в том числе 438 несовершеннолетних. Из них 402 прибыли на отдых из Чеченской Республики и 36 – из Ростовской и Омской областей.

Как рассказал Желябин, в одном из корпусов лагеря возникла словесная перепалка между 14-летней девушкой, приехавшей из Ростовской области, и тремя парнями из Чечни, 14 и 16 лет. В этот момент мимо проходил заместитель директора «Дона». Он предложил молодым людям уйти в свой корпус. На это подростки ответили, что это не его дело, и они сами разберутся – куда и когда им идти.

По словам начальника пресс-службы ГУВД Кубани, один из парней позвал «на подмогу» товарищей постарше. При выходе из корпуса замдиректора столкнулся с этими молодыми людьми и стал им объяснять, что подростки нетактично вели себя по отношению к девушке. Словесная перепалка переросла в драку, в которую также вмешался знакомый заместителя директора – 30-летний местный житель. В ходе драки получили телесные повреждения заместитель директора лагеря – у него перелом голеностопного сустава и перелом костей носа, а также знакомый замдиректора – он получил ушиб глазного яблока и ушиб грудной клетки.

Представитель кубанской милиции рассказал, что ситуация получила дальнейшее развитие: в лагерь приехали шестеро знакомых руководителя лагеря, вступив в конфликт с отдыхающими. Однако прикомандированный инспектор по делам несовершеннолетних позвонила в УВД города Туапсе. На место происшествия выехала группа немедленного реагирования. Оценив ситуацию, она вызвала еще наряд милиции.

По словам Желябина, на подступах к лагерю «Дон» милиционеры предотвратили проникновение на базу местных жителей (русской и армянской национальностей), которые приехали для участия в разбирательствах. Для поддержки отдыхающих в «Доне» чеченцев со стороны поселка Лазаревское также ехали представители местной чеченской диаспоры. Их остановили сотрудники ДПС.

Кроме госпитализированных заместителя директора и его знакомого, в ходе потасовок получили телесные повреждения шестеро отдыхающих, приехавших из Чечни – в возрасте от 16 до 52 лет. У них ушибы лица и ушибы живота. Возбуждено уголовное дело по ч.2 ст.213 УК РФ (Хулиганство).

В понедельник отдыхающие из Чечни покинули лагерь «Дон». Среди них – как те, кто уехал по своему желанию, так и те, кто нарушил правила поведения на территории базы отдыха. В сопровождении сотрудников ДПС восемь автобусов с отдыхающими проследовали через Краснодарский и Ставропольский края до Чеченской Республики, сообщил глава пресс-службы ГУВД Кубани.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"В ночь с пятницы на субботу 10 июля 2010 г. возле входа в вестибюль ст. м. Чистые пруды, в ходе стычки с чеченцами ударом ножа в сердце был убит мой очень хороший друг Юра Волков. Ему было 23 года... Убийство произошло на глазах его девушки, еще 2 друзей в больнице с ножевыми... У Юры осталась одна мама. В голове все путается, до сих пор поверить не могу. Сейчас пытаемся выяснить, как обстоят дела в прокуратуре и милиции, тк 3 х зверей задержали на месте. Один из них вроде как сознался. Но теперь их аульные друзья/родственники оказывают давление на следствие. Эти сами вайнахи в открытую угрожают свидетелям со словами "мы вас так же зарежем".

Вчера были на месте гибели Юры, там до сих пор кровь... Печатаю, а руки трясутся. Это был очень позитивный и светлый человек, без улыбки я его ни разу не видел. В прошлый понедельник его повысили на работе. Дела пошли в гору. И тут прямо в центре Москвы какие-то ублюдки лишают его жизни, как гниды хватаясь за ножь. Толерантная страна. В очередной раз убедились, что у нас творится, таким способом...

В СМИ это происшествие описано скупо, но там где описано, то опять под копирку, дико перевирая факты из серии "заранее спланированная акция в оговоренном месте", "крайне право настроенная группа молодежи развязала разборку" и тд. НЕ ВЕРЬТЕ! Ребята, ехали на Чистые пруды погулять, со своими девушками, летом...

©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анубіс, друзів мені не вибирай і не приписуй. Що у Чечні росіяни жорстоко себе ведуть - немає жодних сумнівів. Але оте що ти написав- більше схоже на плід твоєї фантазії. Що само по собі цікаво тебе характеризує..

А відео, де твої друзі хороші знайомі чинять свої "подвиги асабаждения" теж фантазія?

Якщо хочеш, можна тебе познайомити з людьми, які ці "подвиги" на власні очі бачили, і вони тобі покажуть "плід твоєї фантазії"? це якщо говрити зі позиції фактів, а якщо говрити з позиції "сам дурак", тоді все ясно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чекатимемо свіжих новин.

зараз виявиться що в тому дитячому таборі омон з чеченськими бойовиками воював :)

Я уявлення не маю що там сталося, але я абсолютно впевнений що до нас інформація доходить в наскільки спотвореному вигляді, що залишається лише здогадуватися що там могло бути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анубіс, ти вмієш читати українською, чи ти пісатєль?

читай ще раз: я не піддаю сумніву жорстокість росіян в Чечні, мене цікавить саме наведений тобою приклад.Чи якщо там безгранична жорстокість, то можна будь-що писати- прокатіт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анубіс, ти вмієш читати українською, чи ти пісатєль?

читай ще раз: я не піддаю сумніву жорстокість росіян в Чечні, мене цікавить саме наведений тобою приклад.Чи якщо там безгранична жорстокість, то можна будь-що писати- прокатіт?

Шановний жиду, а ви українську розумієте!? я вам ще раз повторяю(вже навіть на росйськії мові)если вы хотите, я вас познакомлю с людьми(жывыми свидетелями), котоые подтвердят ети слова и не только. Ви зрозуміли? Чи ще українською?якщо ви хочете, я вас можу познайомлю з живим свідками цих слів? ви зрозуміли, ну якщо ні, то вибачте молдаванської я не знаю.

Всі деталі в ПМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на росйськії мові

Російською мовою.

молдаванської я не знаю

Молдавська.

Ти у якому класі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і крайнощі......

Anubius , у тебе як у тому анекдоті:

спіймав українець Петро золоту рибку і загадує 3 бажання

1. щоб на території РФ не залишилося жодного українця

2. обнести територію РФ 5-ти метровим парканом

3. а тепер заливай бетоном!!!!

(без образ), але ж не можна всіх однією лінійкою , а то вийде як у Подерев"янського,всерівно правильну цифру не покаже, бо вчора мужики нею в бані хазяйство міряли))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...