Перейти до змісту

Де купити інфрачервоні світлодіоди?


foxx77

Рекомендовані повідомлення

Не знаю як на рахунок інфрачервоних,але ультрафіолетові є точно,навіть в нас на Старому ринку....Ціна приблизно 4-5 гривень найбільший0011.gif0011.gif0011.gifА взагалі якщо сильно треба то можеш на деякий час з пульта до телевізора виколупати...)))Це я веду до того ,що в "Ратекс"і ,що біля того ж таки Старого ринку ремонтують пульти....Мож в них є !?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Варшавському ринку є радіотехнічний контейнер)))У неих там є світлодіодні лапочки різних типів)))Якщо незнаєш де можу приїхати показати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ринку тих контейнерів три штуки. Володя, Люда, і Микола ))) Це основні. І ще є парочка в яких вибір менший, але теж якісь радіодеталі є. А крім мого можна з старих пультів навипаювати. Тільки якщо це для підсвітки відеокамери, то бажано потужніші шукати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ринку тих контейнерів три штуки. Володя, Люда, і Микола ))) Це основні. І ще є парочка в яких вибір менший, але теж якісь радіодеталі є. А крім мого можна з старих пультів навипаювати. Тільки якщо це для підсвітки відеокамери, то бажано потужніші шукати.

на Варшавці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ринку тих контейнерів три штуки. Володя, Люда, і Микола ))) Це основні. І ще є парочка в яких вибір менший, але теж якісь радіодеталі є. А крім мого можна з старих пультів навипаювати. Тільки якщо це для підсвітки відеокамери, то бажано потужніші шукати.

на Варшавці?

Так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-1019-1280225003,96_thumb.jpg

тут продають, там по 2 грн до пультів, а мені треба потужніші, тицьніть на карту де ще точки є...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-1019-1280225003,96_thumb.jpg

тут продають, там по 2 грн до пультів, а мені треба потужніші, тицьніть на карту де ще точки є...

приблизно отак

post-3901-1280231919,25_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Хочеш надпотужні - їдь в Київ на Караваєви Дачі, або в неті можна теж замовити.   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно прийдеться замовляти якщо тут не знайдуться, бо їхати полюбому не вигідно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...