Перейти до змісту

Спортивне орієнтування


DERK

Рекомендовані повідомлення

Тим хто вже займається чи хоче займатися цим спортом присвячена ця група!

В цій темі можна писати все що звязано з туризмом!!!=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись займався, профі з мене ніякий, але когось послухав би

Якщо не секрет то в кого і де займався?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не секрет то в кого і де займався?

та то ще в школі було, ходили на туристичний гурток. Були і походи і змагання. Орієнтування було лише одним напрямком. НаходИв звання: юний турист СРСР, здається на туриста СРСР не вистачило декілька кілометрів. Вела гурток жіночка, імені не пам'ятаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я ходив на туризм в школі, ходили в походи по населеним пунктам області, ночували в сільських школах в спальниках, на змагання їздили, я з дівчиною зайняли якесь місце по прокладанні маршрута на карті, маю 3-й юнацький розряд. Їздили в Карпати, тиждень жили в горах в палатках, зїдали три відра в день, прикольно було. Гурток вела Світлана... по баткові непамятаю.

В дорозі грали таку гру "Гра в Слова"

Я загадую слово і кажу першу букву, скільки букв в слові неговориться. Задача інших вгадати слово, або відкрити слідуючу букву.

Слово наприклад БОРДА, перша буква Б. Неможна просто вгадувати, питати БАРАБАН? БЕТОН?

Потрібно запитувати "Музикальний інструмент?" "Будівельний матеріал?"

І я маю назвати будьякий муз. інструмент і буд. матеріал на букву Б, необовязково БАРАБАН і БЕТОН, питання можна уточнювати щоб загнати в куток, може відгадуючий незнає що існує БЕТОН.

Якщо я незнаю відповідь відкриваю слідуючу букву. БО. Слідуючі загадувані слова повинні починатись на БО

"Чоловіче імя?" нєєє... це не Борис.

Загадуються іменникі.

гра Бомба, так я назавжди запамятав слово "пенополіурітан" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я ходив на туризм в школі, ходили в походи по населеним пунктам області, ночували в сільських школах в спальниках, на змагання їздили, я з дівчиною зайняли якесь місце по прокладанні маршрута на карті, маю 3-й юнацький розряд. Їздили в Карпати, тиждень жили в горах в палатках, зїдали три відра в день, прикольно було. Гурток вела Світлана... по баткові непамятаю.

В дорозі грали таку гру "Гра в Слова"

Я загадую слово і кажу першу букву, скільки букв в слові неговориться. Задача інших вгадати слово, або відкрити слідуючу букву.

Слово наприклад БОРДА, перша буква Б. Неможна просто вгадувати, питати БАРАБАН? БЕТОН?

Потрібно запитувати "Музикальний інструмент?" "Будівельний матеріал?"

І я маю назвати будьякий муз. інструмент і буд. матеріал на букву Б, необовязково БАРАБАН і БЕТОН, питання можна уточнювати щоб загнати в куток, може відгадуючий незнає що існує БЕТОН.

Якщо я незнаю відповідь відкриваю слідуючу букву. БО. Слідуючі загадувані слова повинні починатись на БО

"Чоловіче імя?" нєєє... це не Борис.

Загадуються іменникі.

гра Бомба, так я назавжди запамятав слово "пенополіурітан" :)

Це реально класна гра!!! :rolleyes: ми її і досі граєм!!!!

Ще є гра Пказуха або Корова....її по ріному називають...

Грає дві команди!Одна команда загадує іншій (одному з учасників) якесь слово і той має показати це слово своїй команді не промовивши жодного слова (жестами), а команда має відгадати його!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж колись "варилася" в туризмі...е-е-х суперово ж тими рюкзаками в гори, зимою на санках в Карпатах, в дощ сидіти біля вогнища з гітарою, зранку прокидатися в палатці від грохоту котєлків і черпаків, а потім смакувати якісь макарони з тушонкою...м-м-м! Змагання з орієнтування, то окрема історія-то хтось з новачків в лісі загубиться, то дощ льопне, тоді по лісі болото місиш! Руки-ноги в синяках після етапів з техніки. Зате спогадів до цих пір вистачає. Хто має можливість-займайтесь туризмом і діток привчайте-в житті згодиться. Це класно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да це згадка на все життя, зараз друг ходив в Карпати, всього 5 чоловік, маршрут 10 км на вершинку якусь піднялись і назад. 5 днів. Спорядження, хавка, дорога, обійшлась кожному по 600 грн.

Похід це пригода, її ні чим не заміниш.

post-1019-1280167470,26_thumb.jpg

post-1019-1280167385,87_thumb.jpg

post-1019-1280167553,72_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да це згадка на все життя, зараз друг ходив в Карпати, всього 5 чоловік, маршрут 10 км на вершинку якусь піднялись і назад. 5 днів. Спорядження, хавка, дорога, обійшлась кожному по 600 грн.

Похід це пригода, її ні чим не заміниш.

post-1019-1280167470,26_thumb.jpg

post-1019-1280167385,87_thumb.jpg

post-1019-1280167553,72_thumb.jpg

так ти правий! :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гурток вела Світлана... по баткові непамятаю.

Часом не Світлана Миколаївна (мою здається саме так звали)? Можливо та сама.

Ще мені з класною керівничкою повезло - вона з чоловіком (теж вчителем) також туризм полюбляли і на шкільних змаганнях (ті що в Дачному, в кінці травня, щорічно проводилися по 3-4 дні) ми завжди разом були.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще потім в школі після таких вдалих змагань оцінки на халяву з фіз-ри, географії і т.п. ставили. Дірєхтор персонально дякував :0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще потім в школі після таких вдалих змагань оцінки на халяву з фіз-ри, географії і т.п. ставили. Дірєхтор персонально дякував :0003:

О, це таки да. 

А ще пам"ятаю свою першу участь в Дачному і посвяту кросівками по дупі від всієї команди :0094:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може і Миколаївна, квартира в неї була біля Малагаскара. В Дачному був один раз на змаганнях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще потім в школі після таких вдалих змагань оцінки на халяву з фіз-ри, географії і т.п. ставили. Дірєхтор персонально дякував :0003:

Шара починалася ще до змагань: тренувались під час уроків. Якщо повезе, то під час змагання пройде 3-4 досить серйозних контрольних (кінець року), звичайно ж оцінка автоматом, ну і "лаврові" гарні оцінки після вдалимх змагань.

...пам"ятаю свою першу участь в Дачному і посвяту кросівками по дупі від всієї команди :0094:

Блін, а чому мені це знайоме? Ласка, часом твій класний керівник не географ, чоловік моєї кєри - біологічки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...пам"ятаю свою першу участь в Дачному і посвяту кросівками по дупі від всієї команди  :0094:

Блін, а чому мені це знайоме? Ласка, часом твій класний керівник не географ, чоловік моєї кєри - біологічки?

Він самий, покійний. То ти теж там був?

В мене є групове фото всієї команди 1992 року, ти там є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво тут з вами...те все пройшла "лічно", навіть період тренування в збірній області був, тільки от мабуть на років 5 спізнилася, хоча...в туризмі всі друзі, незалежно від віку :rolleyes:

Розкажіть, хто і зараз любить з рюкзачком і палаткою в гори? Де бували, що бачили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він самий, покійний. То ти теж там був?

В мене є групове фото всієї команди 1992 року, ти там є?

3апросто міг бути в той рік, в мене є фотки, але на іншій квартирі. І, здається, там є ти (якщо в профілі твоє фото). А це значить, що моя дупа пам'ятає твій кросовок :D

І класи були поруч: ваш 168, наш 163 :)

П.С. За Вольдемара чув, шкода, веселий був чоловік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво тут з вами...те все пройшла "лічно", навіть період тренування в збірній області був, тільки от мабуть на років 5 спізнилася, хоча...в туризмі всі друзі, незалежно від віку :rolleyes:

Розкажіть, хто і зараз любить з рюкзачком і палаткою в гори? Де бували, що бачили?

особисто я зараз цим займаюсь!

Гори, палатки, рюкзаки.....бував в Карпатах, ходив походами по Волині....зараз активно займаюсь спортивним орієнтуваням, член збірної Волинської області :0005:

Давно, давно бігав за "Третевичів".

да......є такий дядько.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3апросто міг бути в той рік, в мене є фотки, але на іншій квартирі. І, здається, там є ти (якщо в профілі твоє фото). А це значить, що моя дупа пам'ятає твій кросовок :D

І класи були поруч: ваш 168, наш 163 :)

П.С. За Вольдемара чув, шкода, веселий був чоловік.

Значить мене маєш пам'ятати з довгою косою. Мені її мало не спалили тоді Вальдемар з Фєдьою, тримаючи мене над вогнем. :0098:

Ось і фото. А ти де на ньому? 

post-2742-1280240041,26_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто зараз тренує збірну Волині? Я була в обох Вась - Дем"янчука і Войтовича :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

laska, яка школа?

Хто зараз тренує збірну Волині? Я була в обох Вась - Дем"янчука і Войтовича

хм... ше вчора я з Войтовичем тренувався, а тут вже він збірну тренує...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...