Перейти до змісту

Спортивне орієнтування


DERK

Рекомендовані повідомлення

Значить мене маєш пам'ятати з довгою косою. Мені її мало не спалили тоді Вальдемар з Фєдьою, тримаючи мене над вогнем. :0098:

Ось і фото. А ти де на ньому? 

A-a-a! В мене тоже є ця фотка! Я другий знизу, з шнурком і злий. Тоді метерологи передали погану погоду і молодшу і середню групу мали відправляти по домам. Вальдемар приколовся, сказав: заплачете - останетесь, то ми цибулю нюхали, і все зря, залишили і так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точно, так і було!   :D  Раз то ти, то в мене з тобою є ще пару фоток, коли довго очікували старту і повторювали зав"язування вузлів. І з дівчатами старшої групи, ти якраз поруч мене. Маєш такі?  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

laska, яка школа?

Хто зараз тренує збірну Волині? Я була в обох Вась - Дем"янчука і Войтовича

хм... ше вчора я з Войтовичем тренувався, а тут вже він збірну тренує...

по суті збірну зараз ніхто не тренує (а Войтович тим більше)Збірну збирають з дітей що займаються в різних тренерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точно, так і було!   :D  Раз то ти, то в мене з тобою є ще пару фоток, коли довго очікували старту і повторювали зав"язування вузлів. І з дівчатами старшої групи, ти якраз поруч мене. Маєш такі?  

Ні не маю, якщо маєш відскановані, будь-ласка скинь мені їх якось і ту першу також.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я колись займався тим, маю 2ий юнацький по туризму і орієнтуванню...Цікаво було, а зараз....А тренер взагалі супєровий був.....Климук Микола Григорович, може хто знає такого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свого часу теж займався орієнтуванням, дуже цікавий вид спорту (спорт і відпочинок одразу) займався в палаці учнівської молоді у тренера Гуцаленко Тетяни Михайлівни (помоєму нічого не перепутав) єх супер часи були :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не секрет то в кого і де займався?

та то ще в школі було, ходили на туристичний гурток. Були і походи і змагання. Орієнтування було лише одним напрямком. НаходИв звання: юний турист СРСР, здається на туриста СРСР не вистачило декілька кілометрів. Вела гурток жіночка, імені не пам'ятаю.

Может была Юлия Владимировна ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свого часу теж займався орієнтуванням, дуже цікавий вид спорту (спорт і відпочинок одразу) займався в палаці учнівської молоді у тренера Гуцаленко Тетяни Михайлівни (помоєму нічого не перепутав) єх супер часи були :rolleyes:

Знаю цю тьотю, свого часу теж в неї десь півроку тренувався... Ото були часи... :)

Походи, змагання, палатки, вузли... І майже завжди дощ і болото :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди спортивне орієнтування та туризм досить потужно розвинутий на даний час на Волині. Сам як молодий тренер стараюсь дітей частіше вивозити в ліс, ганяти більше, виїздні змагання, от навіть похід в Карпати запланований, так що якщо маєте дітей питайте в школі чи є гурток, і віддавайте.

Ще є сайт як час від часу оновлюється інформацією про нові змагання та ін. http://tyrist.pp.net.ua/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо такое спортивное ориентирование и туризм в общем?

1. легкая атлетика - все мои друзья-туристы в свои 30-40 лет отлично выглядят.

2. собственно ориентирование - логическое мышление, навыки быстрого реагирования в любых ситуациях, в жизни пригодится по-любому!

3. собственно туризм: навыки кулинарного мастерства, развитие выносливости, силы воли, чувства прекрасного(да-да, вы сходите в дикие Карпаты - все пейзажисты курят в сторонке!)

и вообще - что тут объяснять? секция туризма дает очень много :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Шо такое спортивное ориентирование и туризм в общем?

1. легкая атлетика - все мои друзья-туристы в свои 30-40 лет отлично выглядят.

2. собственно ориентирование - логическое мышление, навыки быстрого реагирования в любых ситуациях, в жизни пригодится по-любому!

3. собственно туризм: навыки кулинарного мастерства, развитие выносливости, силы воли, чувства прекрасного(да-да, вы сходите в дикие Карпаты - все пейзажисты курят в сторонке!)

и вообще - что тут объяснять? секция туризма дает очень много :)

А ще мінімальний курс виживання і поводження в екстремальних ситуаціях :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
  • 3 місяця потому...

Я в школі деківлька років займався орієнтуванням, навіть призові місця брав :0129: . Класна річ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...