Перейти до змісту

Домашній інтернет від Київстар (Beeline)


Рекомендовані повідомлення

Сидів сам на ДГ,ADSL правда.. Але сама якість надання послуг - на вищому рівні. Якби не ціна,і не обмеження швидкості - залишився б там.

В білайна є теж море своїх плюсів,як локальні хаби,локальні торренти,ретрекери,і низькі пінги на різноманітні ресурси України

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

  • Адміністратори

Я розумію що датагруп можливо і переварив те все, а от оптику вони ще прокладують??? чи зупинились???

в датагрупа 4 мбіт адсл 800 грн для юр осіб у білайна оптика 240 20 мбіт. Як з такими цінами працювати можна, плюс адсл глюкавить, ну типу пінги великі і всяке таке...

Можливо якщо датагруп би і далі розвивавсь (маю на увазі у сторону центру) була б інша ситуація у Луцьку. І на Білайн би стікі людей не спригнули.

Оптику, затягують в каналізації постійно. ДГ не тільки Інтернет провайдер, а й телефонна компанія. + ТВ в процессі будівництва.

Одназ фірм якій допомагаю з мережею, включена до Телекома (оптика). 2 мегабіта інет і PRI потік. Так от для юриків ціна за 2 мегабіта 1000 грн. ЖАХ. Але якість надання послуги на високому рівні + вибирати нема з чого :)

Адсл глюкавить, ух щайтан :)

Хочу 20 гавнобіт в офіс за 240 грн :) Маю власний оптичний кабель до телекомівського лацу в Рожищах. :)

БІлайне! Підключіть мене на вулиці Братковського, 2 Езернетом. Хочу також 20 мегабіт за 240 грн.

Хотів я вдома підключитись до білайнокиївстара. Мені задорого.

Мені б 5 мегабіт за 25 грн було б саме то. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про АДСЛ в день футболу інет просто лагав піпец на ДГ, вже і по просьбам міняв сплітер. Так шо і в Вас бувають проблеми і саме тоді коли потрібно!

а на слова про гавнобіт, скажу що в усіх бувають проблеми, але мати навіть такий інет як основний і ДГ як альтернативний, це набагато краще!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитавши ваші повідомлення я погоджуюсь з одним їх (тих що в Києві) потрібно періодично підгружати а то на голову сядуть і ноги звісять, проте це потрібно робити теж правильно періодично підчитуючи їхні "Правила надання послуг" (що лежать на їхньомуж сайті) та ставити правильно сформульовані вимоги що вони це виконували а не займались просто відмовками....

Правда ці правила дещо однобоко написані проте і там можна щось для себе витягнути.... Успіхів всім, у боротьбі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ще б хотів доповнити, що сам підключений не так давно до білайна і вже були свої проблеми то вони мені навіть перерахунок зробили коли "НОРМАЛЬНО" з ними поспілкувався, бо зразу якось ніби і непричому були.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не буде звернень, будуть думати що все гаразд. в самого було пару разів збої - зразу дзвінок на тех. підтримку. не вирішували - зразу дзвонив, до тих пір, поки не вирішили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І як так може бути?Станом на 4.11. на рахунку було 48 грн, а сьогодні 1 коп.(при тарифному плані 60 грн/міс) Пчелайн опше ох...вший! Чи може бути якась інша проблема, хоча після проведення інету пароля змінив, за жовтень з рахунку знімало кошти як належить а тут така лажа!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да-да... Шо то кошти трохі ділися. Завтра тре дзвонити туда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я зрозумів, останнім часом у них змінились умови оплати за надання послуг раніше вони брали за кожен день незалежну частину коштів, а на даний момен беруть авансом на місяць наперед, тобто якщо тариф 60 грн. то в перших числах місяця їх і знімають....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я зрозумів, останнім часом у них змінились умови оплати за надання послуг раніше вони брали за кожен день незалежну частину коштів, а на даний момен беруть авансом на місяць наперед, тобто якщо тариф 60 грн. то в перших числах місяця їх і знімають....

так і є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хтось перейшов із Білайна на КС ??

Якщо є такі - то відпишіться про якість і швидкість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстате КС получил разрешение на експлуатацию базовой станции ваймакс на шопена 12 .. так что если кто имеет геморой с глючным инетом сдма - теребите манагеров КС , качество по идее должно быть больше чем наполовину :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я зрозумів, останнім часом у них змінились умови оплати за надання послуг раніше вони брали за кожен день незалежну частину коштів, а на даний момен беруть авансом на місяць наперед, тобто якщо тариф 60 грн. то в перших числах місяця їх і знімають....

а ну да... втикнув шо то :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстате КС получил разрешение на експлуатацию базовой станции ваймакс на шопена 12 .. так что если кто имеет геморой с глючным инетом сдма - теребите манагеров КС , качество по идее должно быть больше чем наполовину :)

Звідки інфу береш? На оф сайті нічого не видно :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та що жалійся що мовчи для них це одне і теж!!! Я місяць якщо не більше жалівся в тех. підтримку, і за моєї памяті вже збільшували канал, але толку то = 0! Вобшем ріжте кабеля товаріщі, ібо дальше наврят можно тянуть... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстате КС получил разрешение на експлуатацию базовой станции ваймакс на шопена 12 .. так что если кто имеет геморой с глючным инетом сдма - теребите манагеров КС , качество по идее должно быть больше чем наполовину :)

Звідки інфу береш? На оф сайті нічого не видно :(

я работаю в том месте где ети дозвола выдаются , когда начнется коммерческая эксплуатация мне не известно - надо спрашивать киевстаровцев

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та що жалійся що мовчи для них це одне і теж!!! Я місяць якщо не більше жалівся в тех. підтримку, і за моєї памяті вже збільшували канал, але толку то = 0! Вобшем ріжте кабеля товаріщі, ібо дальше наврят можно тянуть... :)

Рондо, ти не правий, б коли було збільшення каналу перший раз пінги на уа-іх і в інет впали до 15-20 мілісекунд! це я замічаю бо час від часу рублюс в КС. І даунлоад був на максімалці! Ти шось можливо поплутав!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рондо, ти не правий, б коли було збільшення каналу перший раз пінги на уа-іх і в інет впали до 15-20 мілісекунд! це я замічаю бо час від часу рублюс в КС. І даунлоад був на максімалці! Ти шось можливо поплутав!!!

Підтримую, те ж саме бачив по Battlefield 2...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та що жалійся що мовчи для них це одне і теж!!! Я місяць якщо не більше жалівся в тех. підтримку, і за моєї памяті вже збільшували канал, але толку то = 0! Вобшем ріжте кабеля товаріщі, ібо дальше наврят можно тянуть... :)

Я тобі поріжу, ти бач який агітатор ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вобшем ріжте кабеля товаріщі, ібо дальше наврят можно тянуть... :)

І це говорить людина яка ще кілька місяців назад представляючи інтереси компанії  несла гасло "найкращий інтернет у твоєму будинку!" (здається так) :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вобшем ріжте кабеля товаріщі, ібо дальше наврят можно тянуть... :)

І це говорить людина яка ще кілька місяців назад представляючи інтереси компанії  несла гасло "найкращий інтернет у твоєму будинку!" (здається так) :rolleyes:

Мабуть білайн не заплатив те що обіцяв :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хтось перейшов із Білайна на КС ??

Якщо є такі - то відпишіться про якість і швидкість.

а нашо??? якщо обладнання одне і теж

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yurik89 що там скажеш як ведуться роботи по налагодженню встановленню нового обладнання???

і ще для ЮР.осіб після переходу до КС тарифи якісь змінились? (можна в лічку скінуть)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інет гавнішає з кожним днем :angry:

Ping statistics for 193.109.80.194:

Packets: Sent = 100, Received = 66, Lost = 34 (34% loss) :g05:

з.і. так і хочеться матом обкласти але ж не поможе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Афігеть млять!!! Сьоня взагалі а)(уєлі, швидкість більше 100 кб\с непіднімається! :mdr: Але вже і на палашний інет попав, ппц... В мене 3G краще качає!

Вобшем ріжте кабеля товаріщі, ібо дальше наврят можно тянуть... :)

І це говорить людина яка ще кілька місяців назад представляючи інтереси компанії  несла гасло "найкращий інтернет у твоєму будинку!" (здається так) :rolleyes:

Просто я тверезо оцінюю ситуацію! Дореч коли я це казав нет справд був на рівні кращого в місті щодо ціна-швидкість!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...