Перейти до змісту

Домашній інтернет від Київстар (Beeline)


Рекомендовані повідомлення

gss64,шановний - повторюсь ще раз... Глюки не у всіх. Глюки у тих,у кого на свічі висить велика кількість абонентів. А якщо в тебе,на конякіна 2-3 абонента - звичайно,буде все добре працювати

Недумаю що це в свічах проблеми, там стоять дорогезні управляємі свічі D-Link DGS-3627G http://hotline.ua/tx/d-link_dgs-3627g/ (В моєму підїзді по крайній мірі такий, незнаю які у інших, модель можете взнати підключившись телнетом до свого шлюза (див. мал.))

Це як вже неодноразово казали вище проблема в каналах.

post-6631-0-44103700-1289251005_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Maniko,ну і явно,проблема не з обладнанням користувача. Добре,якщо б це була проблема в одного. А так,ця проблема актуальна в час пік,або на вихідних - коли школярі вдома :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні глюки є, пінг 40-58, а швидкість 0.5-1 мб/с із 5 мб/с. Інколи така лажа буває на Соборності :sq_ye:

Я на ДГ. Пинг ниже 45 не падает!!! И , что? Теперь их послать? Пошлю- когда билайн подключат..- проверял- у меня 17 будет )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Maniko,ну і явно,проблема не з обладнанням користувача. Добре,якщо б це була проблема в одного. А так,ця проблема актуальна в час пік,або на вихідних - коли школярі вдома :)

Ага, хай білайн закриє доступ до всяких там вконтактє і однокласників і зразу же нагрузка на канали зменшиться процентів так на 40 приблизно :jeer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gss64,я понимаю - у Вас руки,на вес золота,да и Вы сами - ГУРУ. Но как бы,для начала - надо представтится,что Вы вообще из себя представляете... Пытаетесь доказать,что у всех руки кривые,а у самого,руки то оттуда,откуда надо ростут точно? :)

Соряй- не гуру ((( И руки , от туда , откуда и у тебя )))) Просто мне , мне не нравится, когда хают работу других, не зная , с чем это связано!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gss64,извини,но покажи мой пост,где я оскарбил,или сказал что ребята делают что-то плохо там... Я сказал,что просто проблемы у меня. Хочу решение,а не сказать что провайдер полнейшая лажа,и так дальше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вечорами пінг лайно і це факт. на утк ~ 90 (+ втрати пакетів)

Згоден з камрадом Zheny@ :ok:

Швидкість нормальна. Що там на цей раз? знову обладнання? мене вже цей "сумний" пінг не дивує (зі скачками) чомусь...

p.s. роутера нема, мережева норм, руки прямі, система чиста, не збірка=))) (він7 х86), комп. мережі сам протягую.

Якщо прийдуть люди, и перевірять ( на рахунок прямих ручок) не соромно???

Да пусть хоть завтра приходят. Мне не будет, лишь бы им потом не было стыдно... Смотрите сначала на себя и свои знания. И не оффтопте.

Если вы не знаете понятий трасерта и пинга, то что с вами говорить.. И там руки и близко не могут быть причем. rofl

Просто мне , мне не нравится, когда хают работу других, не зная , с чем это связано!!!!

У вас проблемы с восприятием информации 100%. Я написал лишь сухие факты. Если пинг хреновый, то это так и есть, так и пишу. И это именно проблемы провайдера. Ничью работу я не хаял. Приятно что Yurik реагирует и отписывает. И он уж точно не воспринимает это как оскорбление. Рабочие моменты..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gss64,извини,но покажи мой пост,где я оскарбил,или сказал что ребята делают что-то плохо там... Я сказал,что просто проблемы у меня. Хочу решение,а не сказать что провайдер полнейшая лажа,и так дальше.

Соряй- погорячился ))) Просто достала вся эта срань!! Не в обиду... ( просто зацепило)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вечорами пінг лайно і це факт. на утк ~ 90 (+ втрати пакетів)

Згоден з камрадом Zheny@ :ok:

Швидкість нормальна. Що там на цей раз? знову обладнання? мене вже цей "сумний" пінг не дивує (зі скачками) чомусь...

p.s. роутера нема, мережева норм, руки прямі, система чиста, не збірка=))) (він7 х86), комп. мережі сам протягую.

Якщо прийдуть люди, и перевірять ( на рахунок прямих ручок) не соромно???

Да пусть хоть завтра приходят. Мне не будет, лишь бы им потом не было стыдно... Смотрите сначала на себя и свои знания. И не оффтопте.

Если вы не знаете понятий трасерта и пинга, то что с вами говорить.. И там руки и близко не могут быть причем. rofl

Просто мне , мне не нравится, когда хают работу других, не зная , с чем это связано!!!!

У вас проблемы с восприятием информации 100%. Я написал лишь сухие факты. Если пинг хреновый, то это так и есть, так и пишу. И это именно проблемы провайдера. Ничью работу я не хаял. Приятно что Yurik реагирует и отписывает. И он уж точно не воспринимает это как оскорбление. Рабочие моменты..

Соряй, я тоже , не воспринимаю. ЭТО ))) как оскорбление!!! Меня интересует ( тоже) где уходят пакеты... Я не являюсь сторонником Билайна ( пока) А за знания- переживать не стоит!!! Насчет пинга, - из порядка 200 клиентов билайна , видел пинг больше 40 у 10... - обычно 18+

Меня достает, когда умничают и хают, а потом , к ним приходят и показывают. ихние проблемы с софтом!!! А они рассказывают, что такого не может быть!!! ( потому, что они умные и гуру)

А в самих по 70 процесов висит ((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блин,вот сейчас не интернет - а сказка просто. Как по маслу. Всегда бы такое счастье :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блин,вот сейчас не интернет - а сказка просто. Как по маслу. Всегда бы такое счастье :)

Не наврочь ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да причем здесь процессы..... У меня это не один интернет Билайновский. Есть и УТ. И все прекрасно видно , когда идет нагрузка и когда возрастают пинги . После 18,19:00

Про скорость я ничего не говорил. А вот каналы узкие, раз не пропускают столько информации за ед. времени. Оно то немудрено, если умножить скорости на кол-во людей в онлайне.

После 12-ти пинги приходят в норму. и вот сейчас на утк пинг 41 стабильно. А по вечерам когда не проверю, так всегда в районе 90-100. Да и на серфинге это сразу ощутимо. Ресурсы тормозят и т.д.

gss64, можешь быть уверенным в объективности моих слов. Не знаю топологию , где там узкое место, но оно есть.

Повторюсь, скорость в норме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вся красота операторів такого рівня в тому що швидкість в 5 - 10 метрыв це вже э реально при тому самому що АДСЛ максимум 24/3 мені наприклад ОГО уже дуже мало, тому я Вам заздрю, мні тпро таке можна тіко мріяти...

500kb/s це на данний час уже фігня, а вот 5 Mb це вже те що треба...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене в машині 3 мережевих - і всі глюкануті? І в новому роутері глюканута? і в ноутбуці глюканута? Всі мережеві глюкануті??

був такий випадок, два компа і три мережевих - працює погано.

прийшов спеціаліст з білайну з службовим ноутбуком і показав, що все працює нормально. криві руки\глюки вінди\заліза\несприятливе розташування зірок ніхто не відміняв.

мамка не нова. Бралася новою. 2 роки тому. 2 мережевих LAN та 1 WiFi. Вінда ліцензійна. Чесна. Біла. Правда Windows7.

Ноут. Через ЛАн та Вай-Фай. Вінда чесна біла ХР Про СП3.

Роутер, якому менше місяця. Мабуть, там теж всі LAN порти глюкаві. Ага.

в мене в машині 3 мережевих - і всі глюкануті? І в новому роутері глюканута? і в ноутбуці глюканута? Всі мережеві глюкануті??

був такий випадок, два компа і три мережевих - працює погано.прийшов спеціаліст з білайну з службовим ноутбуком і показав, що все працює нормально. криві руки\глюки вінди\заліза\несприятливе розташування зірок ніхто не відміняв.

Понаставлять збірок Вінди, які якісь криворукі хакери робили, а потім з ними мучаться. В мене неодноразово були випадки, коли під такими збірками usb-модеми не ставились, або ставились після танців з бубном. Хочете нормальний Він - ставте чистий, крякайте, якщо ліцензію не хочете купувати. Тоді ніяких претензій не буде. А то хочеться все і одразу - за півгодини поставити Він, і ще купу програм, а потім стільки часу вбивають на тих глюках, що 10 раз можна було нормальний Віндовз поставити. Скільки разів пересвідчувався, в 9 скаргах з 10 причина - у відсутності периферійного пристрою "прямі руки".

P.S. Ніякого відношення до КС чи Білайн не маю :)

читаємо вищенаписане.

Коли заявлено 8192 up/down - то так і має бути. Бо ніде не написано (Як в УТК) ДО 8Мбіт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні 9 число... А з завтрашнього вступають в силу зміни в оплаті послуг за інтернет. Тому нагадую, якщо на Вашому рахунку грошей не вистачить на термін цього місяця тобто до 30 числа включно то біжіть поповняйте, щоб не залишитись без нету.  :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні 9 число... А з завтрашнього вступають в силу зміни в оплаті послуг за інтернет. Тому нагадую, якщо на Вашому рахунку грошей не вистачить на термін цього місяця тобто до 30 числа включно то біжіть поповняйте, щоб не залишитись без нету.  :rolleyes:

Шо значить "зміни"? В мене першого листопада "збрили" 40 грн. з рахунку, що ще щось будуть брати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що значить "зміни"? В мене першого листопада "збрили" 40 грн. з рахунку, що ще щось будуть брати?

Так Ти, напевно новий абонент. А у нас "стареньких"" до сьогоднышнього дня включно забирало поденно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що значить "зміни"? В мене першого листопада "збрили" 40 грн. з рахунку, що ще щось будуть брати?

Так Ти, напевно новий абонент. А у нас "стареньких"" до сьогоднышнього дня включно забирало поденно.

Ну не такий вже і новий (з жовтня). В жовтні брало плату поденно, а 1 листопада зняло 40 грн. за раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До кінця тижня відбудеться збільшення каналу в 2 рази :)

Воооо!! РЕСПЕКТ :smile-zachot: :smile-zachot:  

Оце я розумію відповідь працівника! Чекаємо,з надією на краще!!

Чекаємо не дочекаємось. А то вже близько тижня в вечірні години:

1023557316.png

Близько 23-ї вечора вже все Ок. 

В зв'язку з появою свіжих кабелів по фасаду, є підозра про підключення нових клієнтів і - РЕЗУЛЬТАТ цього...

(вул. Ветеранів, 3)

Ще зовсім недавно все було нормально. Зі швидікістю принаймі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До кінця тижня відбудеться збільшення каналу в 2 рази :)

Воооо!! РЕСПЕКТ :smile-zachot: :smile-zachot:  

Оце я розумію відповідь працівника! Чекаємо,з надією на краще!!

Чекаємо не дочекаємось. А то вже близько тижня в вечірні години:

1023557316.png

Близько 23-ї вечора вже все Ок. 

В зв'язку з появою свіжих кабелів по фасаду, є підозра про підключення нових клієнтів і - РЕЗУЛЬТАТ цього...

(вул. Ветеранів, 3)

Ще зовсім недавно все було нормально. Зі швидікістю принаймі.

ООО а я вже хотів поматюкатись нарахунок швидкості :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже хотів сказати - все ок -розчехлилося... не скажу.. на 2ір та той же спідтест -НЕРЕАЛЬНО ЗАЙТИ. Грузяться ось уже хвилину. Це мрак.

Аська раз за разом вилітає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме зараз інтернет працює препогано. Сайти або не відкриваються взагалі, або відкриваються надто довго.

Схоже, непрості часи зараз у провайдера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже хотів сказати - все ок -розчехлилося... не скажу.. на 2ір та той же спідтест -НЕРЕАЛЬНО ЗАЙТИ. Грузяться ось уже хвилину. Це мрак.

Мене напрягає те,що деколи пропадає інтернет,пробую переконектитися,пише "Соединение с l2tp beeline" І поки не виключу \ включу мережеву - нічого небуде. Або чекати,прийдеться.

Так само,при самому першому включенні - те саме,не конектиться. І потрібно 1-2 рази перепідключати мережу. Чекаю,розширення каналу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...