Перейти до змісту

Домашній інтернет від Київстар (Beeline)


Рекомендовані повідомлення

Добре було б - і тим, хто хвалить і тим, хто ганить - вказувати цей самий район.

Бо в мене тут вдома словесна війна з чоловіком на цю тему. Він хоче перейти на Білайн - я, прочитавши тему, не дозволяю. :huh:

Район ДПЗ (Шота Руставелі), тариф 8мБ/40грн, жодних проблем, я задоволений.

Ми живемо в найманій квартирі, тому треба напрягати власницю. Там включи, там відключи. Треба визначитись і тоді - або робити, або ні. :blush:

Не треба нікого напрягати, самі подаєте заявку, на своє ім'я і все. Ніхто, нічого не провіряє. Аби двері в квартиру відкрили, вони затягнуть. Я в себе в квартирі - ніхто (по документам), навіть не прописаний. Заявку давав на своє ім'я.

Та стягніть з берлоги будь - яку популярну роздачу (напр. http://berloga.net/view.php?id=139617)

100 немає  але майже 90 мбіт/с практично завжди

Качнув. Максимальна швидкість 8,7 мБ/с. В мене тариф 8, тобто качав на більшій швидкості, ніж тариф. Отже локалка працює? Але ще ні разу швидкісь більше 10 не піднімалась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Качнув. Максимальна швидкість 8,7 мБ/с. В мене тариф 8, тобто качав на більшій швидкості, ніж тариф. Отже локалка працює? Але ще ні разу швидкісь більше 10 не піднімалась.

В тебе тариф - 8 Мбіт/сек, що в байтах - приблизно - 1000 КБ/сек (1 байт - 8 біт)

В торент-клієнті швидкість показує в байтах. Якщо ти качав зі швидкість 8,7 МБ/сек, то в бітах - приблизно 70 Мбіт/сек (зі 100 Мбіт/сек максимально можливих)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлюся на домашню машину - нет розчехлився - нарешті. Віддача 8Мбіт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Качнув. Максимальна швидкість 8,7 мБ/с. В мене тариф 8, тобто качав на більшій швидкості, ніж тариф. Отже локалка працює? Але ще ні разу швидкісь більше 10 не піднімалась.

В тебе тариф - 8 Мбіт/сек, що в байтах - приблизно - 1000 КБ/сек (1 байт - 8 біт)

В торент-клієнті швидкість показує в байтах. Якщо ти качав зі швидкість 8,7 МБ/сек, то в бітах - приблизно 70 Мбіт/сек (зі 100 Мбіт/сек максимально можливих)

ніфіга не зрозумів :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40-й, Гордіюк. Інет як був гамном так і є гамно!.. Час від часу такі втрати і глюки що просто жах!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніфіга не зрозумів :blink:

1 байт - 8 біт. Швидкість в тарифному плані вказана в Мегабітах/секунду (не в Мегабайтах). В торент-клієнті швидкість скачування вказана в Мегабайтах. Тобто, якщо в торент-клієнті при скачуванні фала пише швидкість 8,7 МБ/сек (Мегабайт/секунду) то в Мегабітах це буде рівно приблизно - 8,7*8≈70 Мбіт/сек (мегабіт/секунду)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніфіга не зрозумів :blink:

1 байт - 8 біт. Швидкість в тарифному плані вказана в Мегабітах/секунду (не в Мегабайтах). В торент-клієнті швидкість скачування вказана в Мегабайтах. Тобто, якщо в торент-клієнті при скачуванні фала пише швидкість 8,7 МБ/сек (Мегабайт/секунду) то в Мегабітах це буде рівно приблизно - 8,7*8≈70 Мбіт/сек (мегабіт/секунду)

у меня, скорее всего, скорость еблайна указывается в мегабито\часах... :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня, скорее всего, скорость еблайна указывается в мегабито\часах... :rolleyes:

Є саппорт. Звони туди і з ними розмовляй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40-й квартал, вул. Наливайко Підключений з 1 вересня Інтернет норм., нарікань нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 байт - 8 біт. Швидкість в тарифному плані вказана в Мегабітах/секунду (не в Мегабайтах). В торент-клієнті швидкість скачування вказана в Мегабайтах. Тобто, якщо в торент-клієнті при скачуванні фала пише швидкість 8,7 МБ/сек (Мегабайт/секунду) то в Мегабітах це буде рівно приблизно - 8,7*8≈70 Мбіт/сек (мегабіт/секунду)

Я правильно зрозумів: на швидкості 8 мегабіт/с, я скачую ~ 1 мегабайт/с, а на 100 мегабіт/с - 12,5 мегабайт/с?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я правильно зрозумів: на швидкості 8 мегабіт/с, я скачую ~ 1 мегабайт/с, а на 100 мегабіт/с - 12,5 мегабайт/с?

Все правильно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я правильно зрозумів: на швидкості 8 мегабіт/с, я скачую ~ 1 мегабайт/с, а на 100 мегабіт/с - 12,5 мегабайт/с?

Все правильно!

ну тоді в мене все супер, швидкість майже завжди - максимум тарифу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто шо знає про зміну тарифів...бо мене в Кабінеті налякала червона строка і я так і не можу доперти залишиться в мене інет 100 мегабіт за 59 гривень після 10 числа чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто шо знає про зміну тарифів...бо мене в Кабінеті налякала червона строка і я так і не можу доперти залишиться в мене інет 100 мегабіт за 59 гривень після 10 числа чи ні?

Да все залишається без змін. Просто змінюється спосіб оплати - не щоденно відтепер а помісячно наперед. Ось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блин, стабильно вечером падает скорость, щас чуть больше 1-го мегабита, а должна быть 10-ка :angry:

Я за 2 месяца использовал 40 гиг трафика всего, я не отношусь к тем маньякам которые хотят скачать весь интернет, мне надо стабильную высокую скорость! Хочу тариф "100 пудовый 15-20 мегабитный инет за 100 грн на 20 гиг трафика в месяц")))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

киевстары суки именно етого от них и ждал... если с принудительным переходом на "новые" старые тарифы будут драть по писят рублей - пошлю на хер angry.gif

сори за емоции

жлобы их мать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось зараз відправиться в РО :smile3:

А чого буде примусове переведення. Є тариф - останеться такий самий для тебе. Нові тарифи - для нових абонентів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що нам скажуть працівники білайна (київстара)? можливо вони вже багато абонентів підключили, тому знову канал розширяти треба? Я вважаю коли вже проведуть усюди де намічалось оптоволокно тоді інет стабілізується, і тільки тоді якщо з швидкістю будуть проблеми, писати масові скарги!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня инет от билайна работает как и раньше на уровне ) спасибо Вадиму (4iter) очень помог, что было так и не понял, в компе ничего не менял ) может с кабелем проблемы

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блин, стабильно вечером падает скорость, щас чуть больше 1-го мегабита, а должна быть 10-ка :angry:

Я за 2 месяца использовал 40 гиг трафика всего, я не отношусь к тем маньякам которые хотят скачать весь интернет, мне надо стабильную высокую скорость! Хочу тариф "100 пудовый 15-20 мегабитный инет за 100 грн на 20 гиг трафика в месяц")))

на :)

http://www.domtele.com/ru/tariffs/price_inet/Ethernet_Lutsk/

Игромания, 100 грн, 30 Мбит/с, 150 гиг, дальше анлим на 2 мбит/с

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НКРЗ схвалила проект постанови Кабінету Міністрів України“Про затвердження Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг”

...

Слід зауважити, що нова редакція Правил встановлює обов’язок операторів, провайдерів телекомунікацій здійснювати адресне інформування споживачів, зокрема при зміні тарифів на послуги. При цьому змінені тарифи можуть застосовуватися до споживача лише за умови надання ним згоди.

а пока не ввели в действие - тарифы можно поменять и без согласия юзера... dry.gif

негодуюmdr.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в когось зараз инет лагає так як в мене...при 100 мегабітах вище 120 кб/с не взлітає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня сейчас, через роутер, такие данные:

1017976256.png

З.Ы. роутер у меня больше чем 60Мбит/сек не тянет из интернета. Из локалки тянет )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...