Перейти до змісту

Домашній інтернет від Київстар (Beeline)


Рекомендовані повідомлення

 

На початку місяця зніматиметься відразу вся сума оплати за нього. Відповідно до тарифного плану.

плохо если так... посуточно гораздо удобнее для юзера .. нет необходимости платить раз в месяц сразу всё ... и следить за проплатой ... .. сакс

Так тепер що виходить, і послуга ХОЛД (призупинка свого інтернетдоступу і списання коштів) також не має сенсу... Чи її взагалі тепер не буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Судячи із "активності" теми. У багатьох присутні проблеми із інтернетом?

Бо щось дуууже хреново..

ДПЗ. Тариф 40грн/8мб. Літає. :smile-zachot:

Але у нас в під'їзді тільки двоє на білайні, та й у всьому домі, думаю, не дуже багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для старих клієнтів? Виходить нові тарифи (тарифи, що зараз на сайті) на які можна перейти для діючих клієнтів з 1.11. за 50 грн. будуть змінені з наступого місяця у вищу сторону? Чи в нас (клієнтів ексБілайна)залишиться можливість перейти з 1.11. на тарифний план, наприклад Стандарт 25 мбіт\с 80 грн.? Дякую!

У діючих абонентів будуть ті тарифи які в них зараз підключені з можливістю переходу на нові тарифи. Перехід на існуючі тарифи відсутній

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи із "активності" теми. У багатьох присутні проблеми із інтернетом?

Бо щось дуууже хреново..

Ага, ВПН часто падає :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В будинку на Московській 58, взагалі вчьора цілий день не було ні локалки, ні інтернету. В підтримці сказали Проблема буде вирішена протягом 5 днів :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось інформація схожа на правду, Тарифи з 1.11.2010р.. Цікаво, Луцьк велике місто?

и областных центров.
На скільки знаю Луцьк обласний центр.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наявність внутрішніх ресурсів (внутрішній хаб + берлога) на постійній швидкості 11 мбайт/сек значно компенсує ці тимчасові граблі, був на більшості місцевих операторах, наразі тут найкомфортніше,(онлайн не граю і фільми в сумнівній якості не дивлюся) а от мати миттєве інфо в топ якості і топ ємності в момент коли виникло бажання а не через пару годин чи навіть добу задовільняє мне повністю ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось інформація схожа на правду, Тарифи з 1.11.2010р.. Цікаво, Луцьк велике місто?

Так :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут якби ціни піднімати будуть. А що "скажуть" наші провайдери? :)

Питання: а що буде з тими, хто сидить на старих тарифах. Їх примусово переводити не будуть???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи із "активності" теми. У багатьох присутні проблеми із інтернетом?

Бо щось дуууже хреново..

У мене жодних проблем. Інет працює чудово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на момент написання- працював препаршиво.

Якщо такі тарифи і справді митимуть місце - то відчуваю ГРАНДІОЗНИЙ віддік клієнтів від фірми.

Всі повернуться назад. На свій УТК. Єдине, що приваблює, це синхронність каналу. але швидкості у 2 Мбіт - уже не ті швидкості, про які можна говорити.

Кажуть з'явиться Airbites - то порве усіх :) будемо подивитися...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоть якась користь від їхньої програми для перегляду IPTV - хороша програма телепередач)))

post-6631-055249000 1288357857_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уже спростували тут більше...

Ні в тин, ні в ворота. Це до чого стосувалось, взагалі?

промахнувся, мабуть, була тема про синхрон...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більше того,я й писав її у темі про переклад,потім хотів редагувати та ніц не вийшло,пише тільки що я щось редагував та не бачив результату.Потім взагалі там повідомлення не знайшов свого,ну,думаю глючить щось борда та й ладно...А тут ))))сьогодні його тут знайшов,комедія якась.Хай ті що можуть чи перенесуть його чи видалять взагалі,наразі вже не актуальне!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

луцькі хаби є в природі? поділіться інфою

Немає поки що. В основному лучани сидять в Києвському та Харківському.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кого яка швидкість скачки в ДС в мене більше 1 мбйт/сек рідко піднімається. Постійно скаче, то росте то спадає. Хоча качаю речі які є в багатьох людей.

Можливо є якісь специфічні налаштування? Чи це у всіх так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gorik з Луцька качай..швидкість буде 10-11мб/сек. З інших міст швидкість 1-3мб/сек

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кого яка швидкість скачки в ДС в мене більше 1 мбйт/сек рідко піднімається. Постійно скаче, то росте то спадає. Хоча качаю речі які є в багатьох людей.

Можливо є якісь специфічні налаштування? Чи це у всіх так?

Що таке ДС?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...