Перейти до змісту

Домашній інтернет від Київстар (Beeline)


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

mikelos, по трьом твоїм повідомленням я здогадуюсь про ціль реєстрації.

Тому попрошу трошки обережніше з дефірамбами білайну у всіх, без перебору, темах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tum@n

Два роки назад я хотів тут зареєструватися, але доступ на сайті я так пам'ятаю був закритий? чи ні?

mikelos, по трьом твоїм повідомленням я здогадуюсь про ціль реєстрації.

Тому попрошу трошки обережніше з дефірамбами білайну у всіх, без перебору, темах.

ОК, я зрозумів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З наступного тижня планується розширення каналу ;)

Добрий день!!!

Реальна швидкість в 2 рази менша заявленої. В чому причина, куди звертатися? Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З наступного тижня планується розширення каналу ;)

Добрий день!!!

Реальна швидкість в 2 рази менша заявленої. В чому причина, куди звертатися? Дякую!

Ти часом швидкість спідтестом не тестив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З наступного тижня планується розширення каналу ;)

Добрий день!!!

Реальна швидкість в 2 рази менша заявленої. В чому причина, куди звертатися? Дякую!

Ти часом швидкість спідтестом не тестив?

Тестив різними методами, з різних сайтів+торрент, замість обіцяних 5 маю 2-2,5 Мбіт/с (тариф Чемпіон світу 99 грн.). Помітив, що повільніше грузяться сайти, зокрема через трейлери на kinopoisk, онлайн тв тощо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З наступного тижня планується розширення каналу ;)

Добрий день!!!

Реальна швидкість в 2 рази менша заявленої. В чому причина, куди звертатися? Дякую!

0 800 301 013

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юрік де заявлене розширення каналу і коли закінчиться ці втрати пакетів???? ппс кожний вечір включаю пінг і іде втрата пакетів тестую навіть внутрішню сітку біі.лан????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти часом швидкість спідтестом не тестив?

А чим правильно тестити і як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт всім. У мене 2 питання. Це у всіх 2й день підрят,підвищівся пінг в 2 рази,і швидкість впала?

І до кого можна звернутись,щоб ускорити процес підключення,на привокзальній буд 3? Заявку подав,вже 2 місяці тому. Кажуть технічна можливість є,і ні духу,ні слуху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти часом швидкість спідтестом не тестив?

А чим правильно тестити і як?

Реальну швидкість покаже торрент з великою кількістю сідерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти часом швидкість спідтестом не тестив?

А чим правильно тестити і як?

Реальну швидкість покаже торрент з великою кількістю сідерів.

665 cідера,качаю по 100 кб. Це реальна швидкість? Торрент - це не вимірник швидкості. (для прикладу кажу,на практиці зустрічався з такою проблемою)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти часом швидкість спідтестом не тестив?

А чим правильно тестити і як?

Реальну швидкість покаже торрент з великою кількістю сідерів.

665 cідера,качаю по 100 кб. Це реальна швидкість? Торрент - це не вимірник швидкості. (для прикладу кажу,на практиці зустрічався з такою проблемою)

:D значіть вони віддають тобі по 10кб/сек. Шукай щоб було 5000 сідеров.

А якщо проблема лишиться, установи Half-open limit fix ця штука збыльшить кылькысть одночасних TCP зэднань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти часом швидкість спідтестом не тестив?

А чим правильно тестити і як?

Реальну швидкість покаже торрент з великою кількістю сідерів.

665 cідера,качаю по 100 кб. Це реальна швидкість? Торрент - це не вимірник швидкості. (для прикладу кажу,на практиці зустрічався з такою проблемою)

:D значіть вони віддають тобі по 10кб/сек. Шукай щоб було 5000 сідеров.

А якщо проблема лишиться, установи Half-open limit fix ця штука збыльшить кылькысть одночасних TCP зэднань.

Проблема не в ТСР з"єднаннях. Проблема в тому,що 2й день,в мене пінг в 2 рази вищий,швидкість до 2х ледь дотягує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні абоненти Білайну, зробіть тест на втрати тут: http://www.pingtest.net/

Цікаво подивитись...

24570133.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

представник білайна місяць назад сказав що в домі є можливіть підключитися, оформив заявку і сказав чекай, жду вже місяць і ніхто не приходить, а акція то до кінця вересня, підскажіть куди звернутись щоб ті білайновці заворушились, на всяк моя адреса, вул.Рівненська 83а, дякую)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так кто-то мне скажет когда вечерами настанет нормальный пинг на UA-IX??? (тоесть что там с расширением канала?).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

представник білайна місяць назад сказав що в домі є можливіть підключитися, оформив заявку і сказав чекай, жду вже місяць і ніхто не приходить, а акція то до кінця вересня, підскажіть куди звернутись щоб ті білайновці заворушились, на всяк моя адреса, вул.Рівненська 83а, дякую)

Аналогічна ситуація. Тільки я вже чекаю приблизно 2 місяці. Звонив на офіс,залишав заявкі повторно - толку нуль. Моя думка,вони просто тягнуть,до закінчення акції,а після 30,вже будуть нормально підключати... Але , це тільки моя думка. І також цікавить , за розширення каналу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

представник білайна місяць назад сказав що в домі є можливіть підключитися, оформив заявку і сказав чекай, жду вже місяць і ніхто не приходить, а акція то до кінця вересня, підскажіть куди звернутись щоб ті білайновці заворушились, на всяк моя адреса, вул.Рівненська 83а, дякую)

Аналогічна ситуація. Тільки я вже чекаю приблизно 2 місяці. Звонив на офіс,залишав заявкі повторно - толку нуль. Моя думка,вони просто тягнуть,до закінчення акції,а після 30,вже будуть нормально підключати... Але , це тільки моя думка. І також цікавить , за розширення каналу.

а в тебе яка адреса?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

представник білайна місяць назад сказав що в домі є можливіть підключитися, оформив заявку і сказав чекай, жду вже місяць і ніхто не приходить, а акція то до кінця вересня, підскажіть куди звернутись щоб ті білайновці заворушились, на всяк моя адреса, вул.Рівненська 83а, дякую)

Аналогічна ситуація. Тільки я вже чекаю приблизно 2 місяці. Звонив на офіс,залишав заявкі повторно - толку нуль. Моя думка,вони просто тягнуть,до закінчення акції,а після 30,вже будуть нормально підключати... Але , це тільки моя думка. І також цікавить , за розширення каналу.

а в тебе яка адреса?

Ну на одну квартиру провели на протязі тижня - це Відродження. А на привокзальній - вже чекаю приблизно 2ий місяць :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя думка,вони просто тягнуть,до закінчення акції,а після 30,вже будуть нормально підключати...

Ця акція, як на мене, більш вигідна "Білайну" ніж його клієнту.

Ну зекономите ви на ній 100 грн за 5 місяців, а натомість отримаєте контракт на 12 місяців з садистськими умовами розриву.

Я швидше схиляюсь до думки, що основна причина затримок з підключенням полягає в тому, що підрядчики в них якісь запойні попадаються. :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...