Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

На ГПЗ тротуарів немає. Йшла в магазин - під колеса не лізла, просто йшла практично серед дороги)

Сьогодні все місто ходить по дорогам. :) Можливо окрім центральних вулиць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой млять! вы ще не бачили,шо робится у нас!! хер его знае,як я приїду,і выеду,млять

Приїду? У нас на Грушевського біля будинку такі сугроби, що двері в під'їзді відкрити не можна, а для того щоб виїхати з двору треба було півтори години відкопувати машину, а потім стільки ж дорогу щоб виїхати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бачив як з Ківерцівського мосту їхали на квадроциклах...

вчора 2 квадрика з водоканала по дубнівській по зустрічці катали.

Ці квадрики, регулярно на Волі по зустрічці літають.

З пів години назад бачив 1 обєзбашеного чувака на квадроциклі. Літають по всьому місту з шаленою швидкістю)

Хіба він один? Сьогодні бачив біля заправки ОККО, що на Конякіна, як один віртуоз посеред дороги та машин чудеса виробляв! Просто "гарних" слів не вистачало, коли я повз нього проїжджав!!!

Точно не один, принаймі 2-є. Бачив за 4 дні їх, 3 рази. Нижче 50-ти точно не їдуть. І далеко не по-правилам.

Змінено користувачем Amblee
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас на вулиці є лише стежка з поодиноких слідів. До ранку і того не буде...

Та воно практично скрізь так. Причому довжина, напрям, раціональність таких стежок, жорстко залежить від першопроходців :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нас сьогодні з роботи обдзвонили сказали завтра на роботу раніше на півтори години прийти і все навколо приміщення поприбирати.... буде весело лопатками погребтись, хоча з іншого боку, якщо місцева влада сама не спроможна то треба і нам попрацювати все ж ми тут живемо.

Змінено користувачем shpna
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо місцева влада сама не спроможна то треба і нам попрацювати все ж ми тут живемо.

якщо місцева влада сама не спроможна то її потрібно міняти, а не підтирати, вибачте за слово, їй одне місце. Кожен повинен займатися своєю роботою. Влада в тому числі.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо місцева влада сама не спроможна то треба і нам попрацювати все ж ми тут живемо.

якщо місцева влада сама не спроможна то її потрібно міняти, а не підтирати, вибачте за слово, їй одне місце. Кожен повинен займатися своєю роботою. Влада в тому числі.

можливо й так, однак щось вибори нічого не дають.... та і тема не про те, а про погоду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто в курсі чи прочищена вул Мамсурова до кхп?

повторюсь, а то не знаю як буду на роботу добиратись :rotate:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас на Грушевського біля будинку такі сугроби, що двері в під'їзді відкрити не можна, а для того щоб виїхати з двору треба було півтори години відкопувати машину, а потім стільки ж дорогу щоб виїхати
А у нас у дворі мешканці взяли лопати і самі розкопали свої під'їзди і виїзд з двору.

Спасіння потопельників справа рук самих потопельників. ;)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нас сьогодні з роботи обдзвонили сказали завтра на роботу раніше на півтори години прийти

Спочатку неправильно прочитала і вирішила: ОТО начальство лояльне))) Думала, начальство з розумінням поставилось до процесу добирання на роботу і дозволило пізніше.

Цікаво, а маршрутчиків вони не забули обдзвонити, щоб раніше виїхали?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04, та ні робота з людьми пов'язана то має бути для людей вроді як краще.... тому напевно так, хоча як кажуть накази не обговорюють

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забрали з Володимира единого БАТ-2?

щось схоже сьогодні вдень, приблизно в 1-2 годині дня чистило обїзну через Рованці. з бортовим кузовом.

було 2 чоловік в спеу одязі з написом Ukraine MOE (МНС, я так розумію. бачив такі куртки на якісь із картинок про сьогоднішню ситуацію під Бродами)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в принципі, я все те написав, з того приводу, що і самим нам теж прийдеться попрацювати, а то тільки надіятись на когось то нічого не буде, нажаль час такий, і було б добре щоб хочаб кожен з керівників установ де є важка техніка виділив по кілька одиниць на прибирання хоч території поряд із собою то було б чистіше

Змінено користувачем shpna
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розповідав сьогодні один колега, як повертався сьогодні з бані. Каже їхало в машині 4 людей і 2-оє позмінно з лопатами перед машиною :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

люди мені завтра на 9 на екзамен, ніхто випадково незнає маршрутки в сторону володимира ходять?? чи все ж таки прийдеться на другу відомість іти =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо в когось є свіжа інформація про стан дороги на Дубно?

Сьогодні їздив у Млинів на рибалку. Зранку їхати було тяжко, до Рівненської області дорога більш-менш, видно вночі чистили, але було вже трохи наметено. А починаючи з Городниці просто колія і все - ніхто нічого не чистив. По дорозі фур море, є і в кюветах. З Маслянки до Млинова було переметено, вирішив поїхати далі і повернути за Ужинцем, а там взагалі фура поперек дороги, об"їзд по обочині. Об"їхав, а там ще 4 машини сидить, розвернувся поїхав пробиватись через Маслянку. Там вже в кучугурі застряв Т4 на лисій резині, допомогли відкопатись і виїхати. Потім приїхав трактор Т-150 без лопати і пробив нам дорогу.

Назад їхали, то з Млинова до Маслянки вже було прочищено, а Дубнівську трасу в Рівненській області навіть ніхто не чистив.

Фури стоять десятками, люди їздять як їдіоти, або ніхто не хоче з"їжджати одник колесом на бік, щоб розминутись, або з"Їжджають повністю ї застрягають, що мусиш зупинятися і випихати. Наша команда з 6-ти чолові сьогодні допомогла виїхати більш, як десятку машин.

У нашій області дорога почищена добре, хоч в три ряди їдь. Мій Т4 на новій зимовій гумі себе сьогодні добре показав, найтяжче було зранку виїхати зі стоянки, а більш ніде сильно і не застрягли.

Четвертої навіть ні разу не включав, швидкість 40-50 км/год

Змінено користувачем gvdsw
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

було б добре щоб хочаб кожен з керівників установ де є важка техніка виділив по кілька одиниць на прибирання хоч території поряд із собою то було б чистіше

Думаю, завтра нас також виділять))) і не тільки нас, просто не перед початком робочого дня, а по приходу на роботу)

люди мені завтра на 9 на екзамен, ніхто випадково незнає маршрутки в сторону володимира ходять?? чи все ж таки прийдеться на другу відомість іти =)

Ходити то ходять, але на 9ту завтра треба було сьогодні їхати.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я те ж не проти взавтра лопатою помахати ...

Пи..дітисати - не мішки сніг ворочати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я те ж не проти взавтра лопатою помахати ...

Тоді запрошую Вас відкидати сніг завтра хоча б деяких дит.садочках міста. На Ваш вибір

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Saddy, воно, завтра надіюсь так і буде (прибирати), кожен свідомий біля себе та свого сусіда.... (надіюсь)

а це ми сьогодні на дорогах :)

post-10332-0-71201100-1355689428_thumb.j

Змінено користувачем shpna
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...