Перейти до змісту

Слінгомами Луцька - ау


olaok

Рекомендовані повідомлення

Чи є на форумі слінгомами? Було б цікаво познайомитись... А то в інших містах цілі клуби слінгомам - а у нас по Інтернету нікого не можна знайти. Відгукніться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ух ти, принаймні хтось є...

Ласка, а ти яким слінгом користуєшся? А то я все вибираю - в нас поки ергобейбі рюкзак.

Наталю, а може треба інший слінг чи рюкзак? Мій не сидів наприклад в сумці-переносці, а от в ергорюкзаку - будь ласка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слінгом користувалися споконвіку. (Погугліть на цю тему).

Мала (старша) не була в ньому, а менший малий, щось ми цей момент, коли варто було починати - упустили. Хоча трошки поносили, зручно - дуже. Всі ці "кенгуру" та "рюкзаки" - дають страшенне навантаження на хребет дитини. Рекомендують після 6-місяців і то не довше 40-60 хв. (я швидше був слінго-тато, і то вдома :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наталю, а може треба інший слінг чи рюкзак? Мій не сидів наприклад в сумці-переносці, а от в ергорюкзаку - будь ласка...

Слінг з кільцями пробували. мала просто вертлява, коли щось зажимає - псіхує. Рюкзак чікко, була в ньому в 5 місяців по 20 хвилин в день. довше її пережимало на промежину і викликало незручність. Зараз часом під настрій використовую ерго-бебі. він супер, зручний, легкий, але це під настрій маньні...так, коли в калясці зовсім нестерпно - пару хвилин в рукзаку.

Ех, а я так мріяла - хоч її з дітей бу всюди за собою тягати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наталю, а може треба інший слінг чи рюкзак? Мій не сидів наприклад в сумці-переносці, а от в ергорюкзаку - будь ласка...

Слінг з кільцями пробували. мала просто вертлява, коли щось зажимає - псіхує. Рюкзак чікко, була в ньому в 5 місяців по 20 хвилин в день. довше її пережимало на промежину і викликало незручність. Зараз часом під настрій використовую ерго-бебі. він супер, зручний, легкий, але це під настрій маньні...так, коли в калясці зовсім нестерпно - пару хвилин в рукзаку.

Ех, а я так мріяла - хоч її з дітей бу всюди за собою тягати...

Нам поки тільки 3 місяці - але останні пару тижнів щодня гуляємо в ергобейбі. Тільки вставка для новонароджених зажарка - мрію, коли буде вже сидіти, щоб забрати вставку. А у вас скільки малій зараз?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене слінг з кільцями, бязь. Купувала тут , там же і способи зав"язування.  Використовую більше вдома.

Старшого сина носила в рюкзаку. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нам поки тільки 3 місяці - але останні пару тижнів щодня гуляємо в ергобейбі. Тільки вставка для новонароджених зажарка - мрію, коли буде вже сидіти, щоб забрати вставку. А у вас скільки малій зараз?

вставку можна буде забрати раніше і в 4 місяці, просто треба дивитись по дитині, щоб зручно спинка малюка підтримувалась. Ми в 4 місяці вже були без неї. Доця спину сама добре тримала, та і ходимо ми в рюкзачку максимум 30 хвилин в день... Зараз нам 6 місяців і три тижні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Привіт! Я теж слінгомама! Хочу знайти людей, які ведуть схожий спосіб життя :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І у нас є слінг:))))

Взимку ми в ньому не гуляємо, а от восени, літом частенько:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт! Я теж слінгомама! Хочу знайти людей, які ведуть схожий спосіб життя :)

ми тут :) а ви де гуляєте?

ми і взимку гуляємо... в слінговставці...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми і взимку гуляємо, і так складається, що взимку навіть більше - прогулка не йде по снігу, а санки щось нам не дуже... :(

Гуляємо в основному по центру (бо тут живем) та по справам. Самі, бо нема нам друзів-однодумців :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми і взимку гуляємо... в слінговставці...

А де ви слінговставку придбавали? Чи самі шили? Я так розумію це вставка в куртку мами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Слінгом користувалися споконвіку. (Погугліть на цю тему).

Мала (старша) не була в ньому, а менший малий, щось ми цей момент, коли варто було починати - упустили. Хоча трошки поносили, зручно - дуже. Всі ці "кенгуру" та "рюкзаки" - дають страшенне навантаження на хребет дитини. Рекомендують після 6-місяців і то не довше 40-60 хв. (я швидше був слінго-тато, і то вдома :) )

то залежно выд того, який рюкзак носити. ъх э стыльки. ми попоробовали пару невдалих варыфантыв. до пывроку користувалися майнслынгом, а потым рюкзак. скажу, що в рюкзаку ы мены ы дитины було набагато зручныше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Чи є на форумі слінгомами? Було б цікаво познайомитись... А то в інших містах цілі клуби слінгомам - а у нас по Інтернету нікого не можна знайти. Відгукніться...

ау, ми тут)

я, малявку ношу у фаст-слінгу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Привіт!

І я слінгомама )) Пробувала ССК, май-слінг, але найбільш зручним для мене є шарф.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...