Перейти до змісту

Підкажіть фотоапарат 200-300 у.е


Zeuss

Рекомендовані повідомлення

Фотоапарат потрібен дівчині, відповідно функціонал повинен бути самий простий, а якість фото пристойне.

Коротше сестра завтра летить на відпочинок, і згадала про те, що недавно вона ухайдохала подарований мною Canon A620, але він вірою і правдою послужив їй 3 чи 4 роки. Зараз не можу визначитись, що їй купити.

Зупинився на апараті Canon PowerShot SX120 IS на Розетці він іде з 4Гб картою за 230$

Хто що скаже про цей апарат. Може порекомендуєте щось достойніше.

Ну і заодно можете пропонувати якщо є в наявності. Якщо зійдемось на ціні - сьогодні під'їду і заберу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

десь тут бачив ультразум продавали, здається canon S3

як на мене - достойний апарат (якщо розмір не смущає)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Твій вибір нормальний - друзі також такий використовують вже десь з рік і дуже задоволені!

Як варіант нормальний на мій погляд Nikon Coolpix L100 Black (10,0Mpx, 15x zoom, LCD-3,0", SD/SDHC, 355гр)

А взагалі так як для дівчини, то можеш зупинитись і на зовсім простих ніконах, наприклад Nikon Coolpix L20 (10,0Mpx, 3.6x zoom, LCD-3,0", SD/SDHC, 135гр.)!

Ціни орієнтовно 265 і 115 у.о відповідно. Якщо зацікавить відпиши Sp_Rondo він цим займається, а заоднол поцікавишся, що в нього ще є,бо останній раз він казав, що три якихось кенона привезли!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Canon PowerShot SX120 IS - хороший вибір, але на мою думку він більше підійшов би чоловіку, який крім авто використовує і ручні настройки. Тому для дівчини єдиним його плюсом буде 10-кратний зум.

Тому я б рекомендував щось простіше. Canon PowerShot A495 або Canon PowerShot A3000 IS. На них теж зараз акція на розетці.

495-й працює від АА батарейок\акумуляторів (це зручніше, коли немає постійного доступу до електромережі) проти вбудованого акумулятора у A3000.

До речі, у фокстроті зараз на червоний Canon PowerShot A495 теж акція - 999 грн.(але без флешки).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як для дівчини, то можна і в сторону Canon IXUS 105, 110 глянути. В них іміджевий дизайн, металеві корпуси, компактні розміри і функціонально вони класні. А те що нема ручного режиму, то він більшості дівчат нафіг не потрібен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дякую питання вирішено завдяки користувачу Sp_Rondo.

Купив Canon PowerShot SX120 IS.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо потрібна пристойна якість фото, не обов'язково ультразум і не обов'язково новий - як варіант компактна цифрозеркалка Olympus E-410 за 2555грн. в чудовому стані.

Якщо треба ультразум і запис відео - також взяв би Canon SX110 IS або SX120 IS.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...