Перейти до змісту

Декоративний кролик


Infinity

Рекомендовані повідомлення

Віддам в добрі руки декоративного кролика.Вік два роки, окрас (жовто-біло-рижо-чорний).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VeryFate, замаленький щоб на стіл подавати :)

хоча нахаляву...

дивись не подавись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віддам в добрі руки декоративного кролика.Вік два роки, окрас (жовто-біло-рижо-чорний).

а він в ТУАЛЕТ ходить чи ДЕ-ПОПАЛО? Взагалі як доглядати, складно? Скільки вони живуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене вдома майже рік живе

ніби привчився ходити на лоток ну і ще в декількох строго обозначених (ним самим) місцях

але місяць тому подлєц захворів дюже, набігалися ми з ним...

так от в нього якесь перевантаження сталося, бо забувся всьо начисто - почав лежати в інших місцях, мітити наново територію і т.п.

тижні через три лише признав мою жінку і знову почав бігати за її ногами (з сексуальним умислом)

добре що хоч кабелі не жре, бо переважна більшість хаває все що бачить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кролик був в батьків, жив в клітці з сухою підстилкою, інколи не дуже:). Вдень був на повідку привязаний до дерева....харчувався, як і всі кролики, трава, капуста, морква, хліб ..... Ознак старіння не видно, не хворів і виглядає МОЛОДЦЕМ!!!Можливості тримати кролика в квартирі не має, тому і вирішили його ПОДАРУВАТИ.Прохання відгукнутись добру людину, яка справді любить тварин...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VeryFate, замаленький щоб на стіл подавати :)

хоча нахаляву...

дивись не подавись...

то може ти і м"яса не їси?(С)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо чесно - забрала б. тільки страшнувато, як кицька до нього поставиться. вона по ходу раз в 6 важча за кролятко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VeryFate, замаленький щоб на стіл подавати :)

хоча нахаляву...

дивись не подавись...

то може ти і м"яса не їси?(С)

не їм і не п'ю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо чесно - забрала б. тільки страшнувато, як кицька до нього поставиться. вона по ходу раз в 6 важча за кролятко

Кролика звуть Стьопа, то я Вам скажу, що наш Степан зїсть напевно вашого котика....жарт.Насправді він уже зрілий чоловік і себе образити не дасть....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забрала б собі, але зупиняє тривалість життя \не зважаючи на те шо пишуть в книжках - живуть вони років 6 в середньому\ :glare:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забрала б собі, але зупиняє тривалість життя \не зважаючи на те шо пишуть в книжках - живуть вони років 6 в середньому\ :glare:

Я б теж Лєксус купив би .....але - ну ти розумієш :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і до чого ота маячня?

чи тоба начхать на то, шо якшо дитина звикне до звірушки, а та за 3 роки здехне, так то буде травма? чи насрать? главне шоб сплавить і плювать на наслідки?

а Лєксус то не показник :) дороге, файне корито... Кролика до нього рівняти не варто :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а та за 3 роки здехне, так то буде травма? чи насрать?

Декоративные кролики в домашних условиях живут в среднем 5-7 лет, известны долгожители, которые доживали до почтенного возраста 10-12 лет. Но разные болячки никто не отменял.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я таки заберу, якщо можна іще. хай кицька моя не буде такою геройкою і з іншими тваринками дружить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і до чого ота маячня?

чи тоба начхать на то, шо якшо дитина звикне до звірушки, а та за 3 роки здехне, так то буде травма? чи насрать? главне шоб сплавить і плювать на наслідки?

а Лєксус то не показник :) дороге, файне корито... Кролика до нього рівняти не варто :)

Я про якби ...в роті росли гриби - тільки осучаснив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тепер Стьопа живе в мене. обіцяю доглядати за ним, як треба. це чудо вже ганяє по хаті як має бути. їсть моркву сухеньку і печиво. назбирала в дворі сіна. тоже хрумає. випив вже ого-го скільки води. а окрас - як в тигра, в полосочку :g15:

п.с. маму вже подряпав і гризьнув за пальця :) вона його з нашою Кльопою (кицька, 9.5років) знайомила, поки я клітку мила ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та якось не пре мене кролятинка :friday: народ, ще питання, а їх купати можна? чи хоча б витирати вологою мочалкою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та якось не пре мене кролятинка :friday: народ, ще питання, а їх купати можна? чи хоча б витирати вологою мочалкою

вони чистоплотні по природі, вони самі себе вилизуть так..це можна помітити, якшо його взяти на руки чи погладити, почне митися після цього.

Гілоку верби ще дайте, мій обожнює її дуже

розкажеш чи смачний

Толік, млін, хватить тут вже а.... А то ти все про їду і про їду, не кормлять тебе чи шо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...