Перейти до змісту

Декоративний кролик


Infinity

Рекомендовані повідомлення

та якось не пре мене кролятинка :friday: народ, ще питання, а їх купати можна? чи хоча б витирати вологою мочалкою

вони чистоплотні по природі, вони самі себе вилизуть так..це можна помітити, якшо його взяти на руки чи погладити, почне митися після цього.

Гілоку верби ще дайте, мій обожнює її дуже

про вербу чула. треба потопати в парк. а чистоплотні - це так, але як на рахунок животика і *пардон* попи? а то він там трохи замазюраний і запашок не дуже приємний йде <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та якось не пре мене кролятинка :friday: народ, ще питання, а їх купати можна? чи хоча б витирати вологою мочалкою

вони чистоплотні по природі, вони самі себе вилизуть так..це можна помітити, якшо його взяти на руки чи погладити, почне митися після цього.

Гілоку верби ще дайте, мій обожнює її дуже

про вербу чула. треба потопати в парк. а чистоплотні - це так, але як на рахунок животика і *пардон* попи? а то він там трохи замазюраний і запашок не дуже приємний йде <_<

ну в принципі їх можна купати, але не дуже часто і дуже обежно з сквозняками після купання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.................як на рахунок животика і *пардон* попи? а то він там трохи замазюраний і запашок не дуже приємний ...........

Попу и живот можете вполне помыть в теплой воде с мылом, лучше детским без парфюмов.

Но обратите внимание - почему попа грязная - возможно кролик поносит, тогда на время ограничить сочные корма и дать сено.

Как писалось выше после купания (полного) - беречь от сквозняков.

Можно сушить феном при умеренной температуре подаваемого воздуха.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє, не поносить. я його тільки водою і щіточкою чистила. заробила добряче. так що завтра з новими силами знов чистити буду :0002:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

добавлю ще пару слів. з кицькою подружились аж на диво. все почалось з того, що він її вкусив за хвоста. а вона по морді надавала. потім він вкусив ще, вона знову відповіла. і ще.... тепер вже навчилась - хвоста ховає під себе або просто втікає. але вже разом граються, бігають один за одним і от так от :friday:

і ще, Стьопа в мене став Степаничем, бо кицьку звати Кльопа і вона часто відгукується на клич

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

вже місяць, як Стьопка живе в мене. обнаглів - жах :D в клітку не йде. хоча зараз працюю над його режимом дня. дуже любить кусатись, а ще впертий і любопитний. з кицькою вже не дуже дружать. вона фиркає, по носі часом стукає. він її кусає. хоча один без одного дуже сумують. Кльопа його вже шукає, якщо десь довго не приходить.

а ще він майже посол доброї волі. в сусідів є бабуся, яка майже не ходить, то він до них в гості топає і там веселить стареньку. так що Степанич почуває себе добре :ok: ще раз дякую за цього бандита малого, хоча часом задушити його хочеться - дуже вредний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Стьопик ще досі живе в мене :0005: вредноття мале, вже почав гризти обої. а кицька вже без нього скучає, граються разом, їдять тоже майже завжди разом. жиріють тоже однаково :0002: от так от

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

знову доброго часу доби! хочу виставити пару фото зі Стьопкою, а то щось давно нічого не показувала

от так ми спимо зараз після ситного обіду 88a81bf1b1bdt.jpg8b633e605a72t.jpgпід батареєю сліди його діянь - погризені обої

а це його пАдруга :rolleyes:17f531d097b0t.jpg

зараз обоє линяють. це просто жах :sq_ye:

а ще є відео, але формат не підходить, не прикріпляється <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ще добавлю. жере все підряд. саме жере, а не просто їсть. в клітці сіна пожує, побіжить до мисочки - сушкою, морквою, капустою, пряніками дотрамбується. а за перловкою просто труситься. прожора він мала. от. але мама любить його більше, ніж кицьку - він не нявкає :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 5 місяців потому...

тиждень тому Стьопчик став багатодітним татом :D скільки кроленят точно не знаю, його подружку ще не провідували :hug:

а ще, нарешті, обзавівся новим просторнішим житлом - розщедрилась йому на нову клітку :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні, не складно. на балконі він живе до настання холодів. Стьопка такий жук, що йому треба, щоб все було відкрито і він міг бігати скрізь. а при холодних ночах відкритий балкон - не дуже гарна ідея. тому вже тижні зо 2 як переселили клітку в хату, але на горшок проситься на свій коврик на балконі :smile-zachot:

але якщо змалку привчите кроля до клітки, то й морочитись доведеться менше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...