Перейти до змісту

Радіо потрібно популяризувати в інших сферах слухачів!!!!


Iron Death

Рекомендовані повідомлення

Якщо чесно я радіо не слухаю, але хотів би....

Щоб збільшити популярність ФМ станцій потріно додати нового репертуару!!!

В нас в Україні є люди які не взмозі купити аудіо техніку (СД- програвачі, ДВД-плеери), не всі взмозі кожен раз купляти альбоми своїх улюблених виконавців... Радіо дешевше купити і його мають усі!!

Хоча б годину на день грала б не та музика що незазвичай то це було б вже круто!!!!

Я маю наувазі такі стилі музики як:

-класична;

-джаз;

-рок анд ролл;

-рок;

-блюз;

-хард рок,панк рок;

-метал.

Наприклад 3 20:00 до21:05, 5хв. новини цього стилю.

Кожен стиль має свій день:

-понеділок-рок анд ролл;

-вівторок-рок;

-середа-блюз;

-четвер-хард рок,панк рок;

-пятниця-метал;

-субота-джаз;

-неділя-класична.

Це було б класно і слухачів би побільшало! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

;);)

як чел з певним радійним досвідом сумніваюсь, що то було б крепко цікаво...

На радіо "Луцьк" були схожі спроби....якщо не зраджує память...є передача щось типу про блюз від Наталі Войтович (може і нині фунціклює)...Але слухачів місцевого радіо не побільшало і респекта крепкого ніхто не висловлює.... :):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перлинка, то на якому радіо і о якій годині можна чути твій ангельський голосок? :(

ЗІ Може добавите до репертуару свого радіо трохи більше Року, Храдкору там....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарахунок блюзу згідний :blush: він немає такої популярності в Україні як наприкд РОК чи МЕТАЛ....

Зробили б хоча б 2 рази на тиждень "Година РОКу" а раз натиждень "Година МЕТАЛу" популярність була б шалена хоч може й не зразу (поступово). Рокерів і Металістів в Україні багато ( Луцьк не виняток!).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от радіо завжди буде проти. Попсу слухає більшість, а рокери і їм подібні не можуть здогадатись, що сталося диво і навіт ьне включать радіо, вони ж знають, що там тільки попса одна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Папса - розовая пасть голодного пса!"

Кукринікси

Ващє без попсу на радіо не розібратись, а знаєте чого????

Тому що:

1) В Україні не існує жодної незалежної радіо станції! (в країнах Європи таких одна третя від загальної кількості)

2) В Україні не існує жодного незалежного телеканалу!

(навіть Ентер і той залежний, хоча досить не погано було колись)

3) В Україні існує думка, що неформал - це "бидло суспільства"

4) В Україні не має порядку з визнанням артиста народним! (Скрипка наприклар не є народним артистом України, хоча зробив більше для розвитку музики ніж Вся ПОПСА разом взята);

5) В Україні ІСНУЄ Цензура, хоча всі кажуть, що її не має!

6) (знов повернусь трішки) В Україні Всі Радіостанції налезать ОСОБАМ, а на спілкам, чи групам осіб різної категорії!

7) І останнє в Україні ніхто нічого не хоче змінити!!!!! живемо за принципом "моя хата з краю...." - це мабуть головна проблема!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Папса - розовая пасть голодного пса!"

Кукринікси

Ващє без попсу на радіо не розібратись, а знаєте чого????

Тому що:

1) В Україні не існує жодної незалежної радіо станції! (в країнах Європи таких одна третя від загальної кількості)

2) В Україні не існує жодного незалежного телеканалу!

(навіть Ентер і той залежний, хоча досить не погано було колись)

3) В Україні існує думка, що неформал - це "бидло суспільства"

4) В Україні не має порядку з визнанням артиста народним! (Скрипка наприклар не є народним артистом України, хоча зробив більше для розвитку музики ніж Вся ПОПСА разом взята);

5) В Україні ІСНУЄ Цензура, хоча всі кажуть, що її не має!

6) (знов повернусь трішки) В Україні Всі Радіостанції налезать ОСОБАМ, а на спілкам, чи групам осіб різної категорії!

7) І останнє в Україні ніхто нічого не хоче змінити!!!!! живемо за принципом "моя хата з краю...." - це мабуть головна проблема!!!!

Це точно!!!!

Ми не бидло ми просто нетакі як всі! В Європі до таких як ми ставляться нормально а у нас.................

Якщо людина має іншу думку нетаку як всі то за це треба судити............. наш народ ще не викінув принципи СССР....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не принципи - це стереотипи, і на рахунок збільшення репертуару мені здається нічого не вийде, хіба що відкриють нову рок, або ще якусь станцію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка різниця принципи це чи стереотипи а ле вони е як остаток минулого і цьому нічого не поробиш....

А нарахунок репертуару то його треба трохи урізноманітнити.... Популярність буде але не зразу!

Просто більша половина рокерів радіо не слухає а поступово вони будуть взнавати що є такі передачі і популярність зросте! :smile-zachot: А створювати нове РОК радіо можна але інвесторів потрібно знайти а інвестори побояться в таке вкладувати гроші бо посове радіо скоріше себе окупить ніж Рокове!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самий "простий" нелегальний спосіб: сісти з паяльником і спаяти потужний радіотранслятор :smile-zachot:

+

Тебе будуть поважати мінімум друзі і слухачі

Ти крутиш, що хочеш

Зумієш, то заробиш бабло

-

Посодют

Дорого паяти

Якийсь недруг спаяє глушника і покладе його біля твого транслятора.

Дєрзаєм.

А ващє хочу сказати, що тра пробиватися в легальні робітники радіо, наприклад, у діджеї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сам би не проти вести якусь передачу про Метал і Рок на радіо але як було сказано вище всіма кому потрібний той Рок і Метал.... Він потрібний нам фанатам..... а хто нас не розуміє..... так уш бить ми небудемо вас судить за це! :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну не знаю хто візьме тебе на станцію крутити таку програмку, але я знаю точно, що таке як Келібан, Кенібал Корпс, Менсона, Слімків і звичайко Крейд оф філз ти там полюбому не поставиш! тебе включать в рамки Кузьма-Скрипка-Вакарчук і будеш підбирати музику згінно цієї рамки! вот так! краще самому грати :bayan:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розкажу одну історію... десь 3 роки назад я вирішив послухати АМ радіо кожної ночі протягом 2 місяців я десь по півчаса слухав і за ці два місяця я почув один раз Металіку 1 раз СОАД 2 рази Менсона так як сигнал не постоянний я незнаю шо це була за станція і попадалася вона рідко сигнал то появлявся то пропадав. Метал по радіо крутять тільки не у нас!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на АМі важе дохрена шо валяється, на рахунок ретранслятора - то вже через 2 дні до твоєї імпровізованої радіо вишки підїде бусік радіочастот нагляду і таких ****** вкачають, шо про музику ти забудеш надовго.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідея хороша, все це давно є за бугром. На супутнику куча радейок, що хоч то і вибираєш - рок, джаз, класику, 70-і,80-і, 90-і, танцювальну музику... що забажаєш і все це практично без реклами. Наше місцеве ФМ доводиться слухати тільки в маршрутках, але хватає і цього - кончена музика, дебіли-ведучі і купа реклами, при чому неякісної. Особливо подобається, коли ідіоти співають в телефонну трубку, на хаха пробиває навіть більше ніж "у мєдалі двє старани, а ми пра ета нє зналі..."

До речі про рекламу - класний бігборд висів (може ще й висить біля троянди) - очі якоїсь гьорли і написано "Радіатори"... :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в то же время FM радио - самый дешевый способ постоянно получать новости и хоть какой-то аудиоконтент, так как "одночиповый" FM приемник с наушниками стоит от бакса и больше ничего не требует. купил, включил, слушаешь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так більшість тих станції транслюється в інших країнах на FM...

А в Луцьку вибору нема, переклацаєш всі станції - на всіх руска музика попсова...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 чи 7. В деяких районах тяне Радіотрек рівненське і польські Радіо Зет та РМФ. При морозі 20 градусів тянуть багато польських і львівських :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
А скільки всього радіо станцій на ФМі в луцьку крутиться?

http://www.proradio.org.ua/regions/lutsk-fm2.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скільки всього радіо станцій на ФМі в луцьку крутиться?

http://www.proradio.org.ua/regions/lutsk-fm2.html

Якщо ви помітили то в радіо Луцьк не вкказано № ліцензії " Ліцензія НР №???? від ??.??.????." ГИ! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Я чув шо в Києві було 2 рок-станції. Ото круть! Я би було кльово мені засипати під таку музичку в навушниках...ммм..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...