Перейти до змісту

"Зроби подарунок Україні до Нового року - переходь на українську мову" - така акція розпочалася у Києві


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 66
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

to Aminodav: Браво! Однозначно плюс! Аргументов больше чем достаточно, особенно:

" А когда людей заставляют что либо, вступает в силу действия третий закон Ньютона: Actio - Reactio."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Aminodav:

Акція, про яку йшлося на початку гілки, має заохочувальний характер для тих, хто хоче перейти на українську, у Києві наприклад, але стидається.

До Вас, пане Aminodav, ця акція стосунку не має. Ви, як я зрозумів, не хочете розмовляти українською, так і не розмовляйте, ніхто Вас не заставляє.

А Ваші рефлексії на предмет того, хто кого більш притискає, є смішними і очевидними. Пропоную Вам поїхати кудись в район Донецька-Харкова і спробувати там порозмовляти українською, а тоді вже порівнюйте відношення місцевих жителів до інакомовних та рівень європейськості-інтелігентності.

До україномовних :

Люди не ведіться на шпильки на адресу нашої мови та культури. Вона є, і вона ніяк не менша від, наприклад, сербської, болгарської чи там чеської. Просто вишукуйте і "споживайте" її. Це допоможе її розвитку.

А на закиди про те, що російська культура більша, погоджуйтесь. Але знайте, ця культура є імперською. Тобто на левову частину створена представниками підневолених народів. Приклад Гоголь, Булгаков і т.д. Тобто вона всього лише арифметично більша, в тому числі і на ту її частку, що по-праву належить і нам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пане Aminodav, будь ласка не перечте сам собі. Візьміть і перечитайте власні пости.

Товариші модери закрийте тему будь-ласка! Хоч не я її створював, але дуже прошу.

Поки цієї теми не було всім плювати якою мовою пости пишуться, наскільки Гоголь українець і в кого "тельняшка полосатее".

Дана дискусія є абсолютно непотрібною, оскільки по-суті є оффтопіком і ні до чого не приведе, крім розділення бордівців.

НІХТО НІЧОГО НІКОМУ НЕ ДОВЕДЕ!!!

Дуже шкодую, що висловлював тут свою думку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тему не закривати!!! Дискусія варта уваги! Народ має знати своїх Героїв!

Ми говоримо зараз про ДЕРЖАВНУ мову, яку повинен знати і поважати кожен мешканець ДЕРЖАВИ Україна! Спілкуватися можете якою хочете, це ваше право.

Ця акція (і відмовідно повідомлення в форумі) адресова до Українців! Росіяни, грузини, таджики, євреї - говоріть СВОЄЮ мовою, але не лізьте в наші справи! Поки ми не будемо себе захищати, нам будуть нав’язувати меншовартістність УКРАЇНСЬКОЇ мови!

Тому ще раз, до українців, які є на форумі:

ПОВАЖАЙТЕ РІДНУ ДЕРЖАВНУ МОВУ! ПЕРЕХОДЬТЕ НА УКРАЇНСЬКУ НА ФОРУМІ, ІНАКШЕ ВАМ БУДУТЬ ДОКАЗУВАТИ, ЩО ЇЇ НЕ ІСНУЄ. НЕ ПРОЯВЛЯЙТЕ СЛАБКОСТІ, НЕ ПЕРЕХОДЬТЕ НА РОСІЙСЬКУ, ВАС ПРЕКРАСНО ЗРОЗУМІЮТЬ, КОЛИ ВИ ГОВОРИТИ РІДНОЮ МОВОЮ!

КОЖНЕ ВАШЕ СЛОВО (НАВІТЬ НА ФОРУМІ) УКРАЇНСЬКОЮ - ЦЕ КРОК ДО ТОГО, ЩОБ МОВА СТАЛА СИЛЬНІШОЮ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Дякую за такий інтерес до моєї думки. І не сумнівався, що реакція буде не однозначна.

Повірте, що прикладів можу привести масу, коли називають націоналістом чи іншими словами. Тільки чи варто.

Примеры можно привести всего. Не так ли?

2. Хочу внести ясність. Я не розмовляю і не буду розмовляти іншою мовою, крім української з жителями України, тим більше якщо у них є паспорт України. Зі всіма іншими згідний розмовляти на тій мові, яка дасть змогу розуміти один одного. Прошу зрозуміти правильно, це не принцип і не націоналізм. Це просто патріотизм.

Это Ваше право.

3. По-друге, дуже радий за Вас, що мову знаєте, та й ніколи не сумнівався в цьому. Тільки якщо Ви її знаєте, і знаєте краще за корінних українців, як Ви самі стверджуєте, то чому не спілкуєтесь нею, для чого діловодство на на двох мовах, для чого дві державних мови?

Почему я на ней не говорю? Мне проще на родном языке. Это Вас смущает? Государственный язык один.

4. Для чого взагалі піднімати це питання? Проблема в тому, що просто ви не поважаєте українську!!!!!

Об моем уважении - не Вам судить. Логическое мышление и силлогизмы Вам не свойственны. Я нигде не говорил про неуважение к украинскому. И если я на нем не говорю, Вы уже априори делаете вывод, что я его не уважаю? Мда. Есть повод задуматься. И перечитать Аристотеля. Вам. Чтобы логику вспомнить.

5. Ви згідні розмовляти на англійській, німецькій, але не на українській.

Да. Тут дело принципа и ущемления моего национального достоинства. Зрите в корень (с) К. Прутков

6. Що до суржика, то це не тільки проблема української мови.

Ця проблема існує в кожній мові, і навіть в російській!

Стоп. Еще раз говорю. Мы говорим про Украину, украинский язык, и суржик на Украине. А не про Россию, Бантустан или Заир. Не отходите от темы, русский язык тут не причем.

А если уж и так, то суржика в русском мало. Скорее, есть диалекты. И акценты в зависимости от географии. Слышал :D

7. Тепер на рахунок паспорта. В ряді країн, щоб отримати паспорт, потрібно здати езамен на знання державної мови. В Україні цього нема, але це не звільняє Вас від її знання. І ніхто в Україні не поділяє людей за кольором, віросповіданням, національністю...

Читаем пункт 6...

8. Живіть, працюйте, розмножуйтесь!!!!! Тільки цінуйте культуру, мову, традиції того народу, на землі якого ви живете. Ви не маєте права насаджувати своє.

Живем. Работаем. Любим. Размножаемся. Свое не насаживаем. Молча читам Булгакова и не кричим на каждом углу об медовых реках, когда миллионы заговорят по-русски.

9. Да, я проти російських шкіл, але я не проти вивчення російської мови в школах. Англійську вивчити важче, але вивчаємо. І прошу Вас замітити, англійських шкіл у нас нема. То чому мають бути виключення саме для вашої мови?

Читаем пункт 6. Английский не сравнивайте с русским во всем аспектах. Это тоже самое, что если бы я вас спросил который час, вы бы ответили "суббота".

10. Я розумію значення російської мови в світі. Більше того, можу обіцяти, що мої діти теж будуть її знати, так як і англійську чи німецьку! По крайній мірі я так хочу.

Я рад за Вас... :D

11. Скажіть, яка мова в Україні принижена більше, українська чи російська?

Сколько заплатите за аналитику? :D Шутка. Сами знаете ответ на этот вопрос.

12. Українська хоче вижити, а російська намагається прижитись, більше - зайняти рівнозначне місце з українською. Ініціюються якісь референдуми, протести, вимоги. Чи спаведливо це?

Это демократия, и признаки цивилизованности. Пойду по вашему пути, скажу, что в Европе, куда вы так рветесь, во многим странах не одна, а две, а то и три государственных "мовы". И никто одну не ставит выше другой. Странно?

13. Ми, справжні українці, патріоти своєї країни і землі на якій живем, хочем мати свою мову, свою культуру. І щоб ніяка інша мова не притендувала на її місце. Чи в праві ми це відстоювати?

Я Вас понял: либо украинский язык - либо никакого. Только потому, что это патриотично. Имейте свою мову (хотя, что подразумевать под "иметь", может, тут другое слово больше подходит?), культуру. У меня же есть свой язык, своя культура. И не только у меня. И никто на место вашей мовы не претендует, не лукавьте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-25-1170569336.jpgpost-345-1170506722.jpgpost-345-1170506735.jpgpost-345-1170506702.jpg

Тему не закривати!!! Дискусія варта уваги! Народ має знати своїх Героїв!

Так хлопці! Давайте створимо "Алею Слави"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) Если Вам все равно, Вы бы не делали таких развернутых ответов.

Мое пребывание в Луцке - это еще не показатель того, что я учу Вас жить. ...

2) Я бы Вам лично посоветовал не говорить про все население Востока и Юга, так как вы глобально не можете знать ...

3) И если бы Вы старались проходить мимо, Вы бы мимо нее проходили, а, не говоря, что проходите, продолжаете замечать ее и плеваться. ...

4) К кому Вы лично относите Булгакова - это Ваши проблемы. ...

5) Да, конечно, на украинском языке нельзя было писать. Вы все еще верите в этот миф, ...

6) Опять попрошу не лукавить. Я лично Вас не обзывал никак. И националистом тем паче. ...

7) И попрошу не оскорблять меня и не переходить на личности. Не демонстрируйте огрехи своего воспитания. ...

8) Националисты не одну страну не привели к успеху. ...

9) Вы путаете национализм и патриотизм. А это две большие разницы. ...

1) Ніхто з напівзаїзжих не може висловити претензії чи зневагу до моєї мови і культури у мене вдома без реакції на це. Ні ?

2) Я вчився в Харкові і буваю на Сході декілька разів на рік. То ж я посилався на власний досвід.

3) Я говорив про "вашу" культуру в контексі зацикленості на імперію, Велику Державу, а не про російську взагалі.

4) Мені все рівно, що про це думаєте Ви. У мене не гуманітарна освіта. А більшість гуманітарівї України відносять його і до загально-української культури. Їхня думка - експертна, Ваша - всього лише Ваша.

5) Шевченко, як батько україномовної культури тому і займає особливе місце в ній, що зміг це наперекір офіційній політиці тогочасної Росії. Хоча, як на мене, тексти Гоголя якісніші.

6) Пост № 60 : "Это лишь реакция на ваш оголтелый национализм."

7) Взаємно.

8) Де Голь

9) Ні не путаю. Націоналізм - ідеологія, патріотизм - почуття.

Взагалі, Ви мені вибачте, пане Aminodav. Я не є ні націонал-романтиком, ні націоналістом і не хочу продовжувати цю дискусію.

Одначе, Вам варто було пропустити мимо вух дурниці, що написали ті хлопчаки, і не висловлювати свої претензії, не будучи місцевим.

Я думаю в Луцьку ставлення до росіян та їх мови досить толерантне. І представник нації, яка допустила Кондопогу, Чечню чи масову депортацію грузин не повинен нас вчити національній терпимості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Aminodav

Одне питання: ти хто за національністю?

Якщо росіянин, то яке відношення ти маєш до цієї теми? Акція "Зроби подарунок Україні до Нового року - переходь на українську мову" направлена на українців!

Тобто, тих людей, які соромляться з тих чи інших причин говорити українською мовою. І в ній ніде не написано щось типу "хлопці, давайте заставимо кожного москаля говорити українською, а хто не погодиться - будемо вішати!" Там чітко і зрозуміло все розписано.

Акція направлена на популяризацію рідної мови і зростання самоповаги українців. Я там не знайшов жодного слова типу "примушувати", "заставляти", "вимагати"

А те, що ти тут говориш, це звичайний :lol: , а можливо і цілеспрямова провокація.

Українці! Не піддавайтесь на провокації, вас змушують "спригнути" з теми! Читайте уважно про що топік!

Росіяни! Не піддавайтесь на провокації людей, які хочуть вас переконати, що ця акція якимось чином притісняє вашу РІДНУ мову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я про Ураїну. Це моя країна, і мені боляче що її топчуть такі люди, як Ви!
а мені боляче, що є такі люди, як Ви, які готові зробити ворогів на свою та інші голови з тих, у кого майка не жовто-блакитна!
Яку повагу може мати країна у світі, якщо люди, що в ній живуть, не поважають її.

знову з пальця паранойя??? брєд...

І люди, які в ній живуть зобов`язані їх знати, миритись, а саме головне - поважати. Ви ж довели протилежне.

НІ!!!

Це ВИ намагаєтесь будь що довести протилежне!

так, я народився у кольшньому СРСР! Батькі - корінні росіяни, до глибини кісток, Кострома та Вятка - ось їхня батьківщина. Я взагалі в Молдові з'явився на світ і в дитинстві ми переїхали сюди.

Як бачите, я вільно володію як мовою, так і письмом (краще, ніж 80 відсотків тих, що тут писали, доречі), але мій брат, який отримав своє виховання до 10 років не на Україні , так і не зміг навчитись розмовляти українською... в останніх класах школи його виступи на уроках української літератури виглядали комічніше, ніж камеді клаб! Так навіщо його силувати? Так навіщо ця агресія та русофобія??? Він - не патріот???

Та він поставив одну з перших палаток на майдані під час революції з одного боку, а з іншого - пригнав уночі польову кухню до потяга з донецька,з бухими шахтарями, групою підтримки нинішнього прем'єра, яким видали по пляшці горілки і з шахт пригнали до Києва!!! Оце я вважаю патріотизмом! А теревені псевдогромадян про те ,кому і як писати , в мене викликають лише негатив. Дійсно, третій закон Ньютона.

ЗЫ а говорить и писать я буду так, как мне удобнее :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пане Діфото, Вас я поважаю. І Вашого брата теж. Але не вірю, що починаючи з 10 років від народження не можна було вивчити мову. Тим більше, що жив саме на Україні. Ви чули про недавній приїзд жінки-космонавтки українського походження зі США. Вона вперше на Україні. Чи зауважили якею мовою вона спілкувалася? Пам`ятаю ще один приклад, коли до України приїхав якийсь високопоставлений посадовець з Канади. Він теж був українцем за походженням. Вийшовши з літака, привітався українською мовою. А у відповідь почув російську. Тоді він попросив перекладача і спілкувався тільки через нього, хоч, як було написано в статті, прекрасно розумів і російську. Що ви скажете на це? Я сам особисто знаю людей, які народились далеко від України, але знають цю мову. А Ви кажете не зміг. Не захотів - інше питання.

Я не хочу нікого ображати. Всі ми люди, і рівні в наших правах. Але, мовне питання, важливе питання. Можливо воно не має відношення до добробуту людей чи економічного розвитку країни, але воно дуже важливе в культурному розвитку. Чи ви не вважаєте культуру важливим питанням? Якщо вмре культура - вмре і нація. Ніхто ж не забороняє і не притискає іншомовних українців, чи громадян інших країн. Ні в якому разі! Але й нам, українцям, хочеться, щоб наша мова процвітала, розвивалась, примножувалась. Щоб телебачення, радіо, преса була україномовними. Щоб мене в Криму не питали, чи не з Польщі я випадково приїхав. Чи як щось хочу купити, потрібно попросити російською, бо "по-ураински они не понимают". Чи піднімали б цю тему, чи проводили подібні акції, якби сьогодні все було б так добре в питанні мови? А якщо його не піднімати, то вона дійсно вимре. Це навіть російські політологи визнають. А ми, ті що живем на Україні, не хочем цього визнати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Эту реплику я адресую вам. Не лично Вам. А в общем. Это вы калечите жизнь нашим детям, постоянно говоря об ущербности нашего языка и закрывая русские школы. Наших детей оставьте нам. Не вам судить о патриотическом воспитании детей не вашей национальности. И этим именно вы вбиваете им в голову неуважение к украинскому языку. Именно вы, противопоставляя славян, сеяте рознь в государстве на национальной почве. Именно вы. Если на человека давят, тем более в национальном аспекте, нормальная реакция этого человека будет дать сдачи. Так что неуважение к мове (да, оно есть, не спорю, я лучше буду говорить с оппонентом на английском, чем на украинском только из принципа) - это лишь следствие. Именно следствие. А причина зиждется в вашем отношении к другому языку.

То що виходить 300 років в україні росіяни викорінювали українську мову та культуру, та все українське зтиралось з лиця землі разом з людьми, а тепер ще й звинувачують що це ми себе так вели... Стидно братику таке говорити і не говори за всіх росіян бо останнім своїм словом ти спозорив російський народ. І не перекручуй будласка слова і поняття.

Школи російські ніхто не закривав, це були українські школи де навчались російською мовою. Це якщо забрати політику розвязувало багато проблем у СРСР як в багатонаціональної держави де міграція трудового народу була дуже великою.

Пропоную всім росіянам створити фонд і скідатись грошима і за ці гроші відкривати школи, театри і все таеке інше. В україні і так не вистачає фінансування своїх українських шкіл, театрів, музеїв і т.д. Думаю це булоб справедливо, також вважаю що заможніші українці теж би внесли свій вклад в цей фонд чим би приблизили примирення наших націй.

Німечиина зробила багато лиха у всьому світі. Так само як і СРСР. Проте німці завжди повторюють що це був фашистський режим. Але вони створили у всіх европейських державах фонди за плчима яких стояли акції примирення з европейськими націями. Росія теж постійно кажи - Та це неми вас, ми хароші, а це ленін, сталін і т.д., а ви бандіти бендерівці, десь зацитуєш симоненка чи шевченка так зразу - націоналіст, "насільно міл не будєш"

Такшо не мели пане єрунду, проблеми як такої не існує. Існує просто "щось" що заставляє ненавидіти одне одного. З одної сторони це гени з глибини віків, а здругої це набуті гени від не так давніх подій....

Ніхто ні накого не давить, просто є перехідний преріод, коли формується відносини на рівних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пам`ятаю ще один приклад, коли до України приїхав якийсь високопоставлений посадовець з Канади. Він теж був українцем за походженням. Вийшовши з літака, привітався українською мовою. А у відповідь почув російську. Тоді він попросив перекладача і спілкувався тільки через нього, хоч, як було написано в статті, прекрасно розумів і російську. Що ви скажете на це?
Видно это у него чтото личное было :) , бедный разочарованный канадский украинец, не помню кто сказал но была мысль: "истинные украинские патриоты живут в Канаде"
Пропоную всім росіянам створити фонд і скідатись грошима і за ці гроші відкривати школи, театри і все таеке інше. В україні і так не вистачає фінансування своїх українських шкіл, театрів, музеїв і т.д. Думаю це булоб справедливо, також вважаю що заможніші українці теж би внесли свій вклад в цей фонд чим би приблизили примирення наших націй.

А с чего вы взяли что в русскоговорящих школах учатся одни русские? Украинцев там тоже не меньше, просто выбрали такую школу.

Меня кстати наоборот родители вместо русской школы отдали почти в 5 лет именно в украинскую, для того чтобы я хорошо и грамотно знал украинский язык

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Україні

Коли крізь розпач випнуться надії

І загудуть на вітрі степовім,

Я тоді твоїм ім'ям радію

І сумую іменем твоїм.

Коли грозує далеч неокрая

У передгроззі дикім і німім,

Я твоїм ім'ям благословляю,

Проклинаю іменем твоїм.

Коли мечами злоба небо крає

І крушить твою вроду вікову,

Я тоді твоїм ім'ям вмираю

І в твоєму імені живу.

Василь Симоненко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вас перестали підтримувати навіть ті, хто підтримував на початку.

Брехня, я залишаюсь на стороні пана Aminodav

А от Ви, шановний Yurko своїм повідомленням явно виказали своє ставлення до опонента(ів) , тому я скажу Вам: схаменіться!

Не кидайтесь вирваними фразами, тим більше не своїми.

І, в кожній людині має жити патріот і трішки націоналіст, інакше це не людина .... Але це - як чоловіче "достоінство"! Без нього ти - не мужик, але коли ти це на кожному кроці всім і кожному показуєш.... звиняйте. Все - ІМХО і без образ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вас перестали підтримувати навіть ті, хто підтримував на початку.

Брехня, я залишаюсь на стороні пана Aminodav

А от Ви, шановний Yurko своїм повідомленням явно виказали своє ставлення до опонента(ів) , тому я скажу Вам: схаменіться!

Не кидайтесь вирваними фразами, тим більше не своїми.

І, в кожній людині має жити патріот і трішки націоналіст, інакше це не людина .... Але це - як чоловіче "достоінство"! Без нього ти - не мужик, але коли ти це на кожному кроці всім і кожному показуєш.... звиняйте. Все - ІМХО і без образ.

Пане Difoto, я двома руками за патріотизм. Але й за здоровий діалог. І фраз чужих не виривав. Я взяв цитати тієї людини, до якої звертався. Чи щось придумав? Тільки коли мене обзивають свинею, хоч і у підзмісті, терпіти не буду!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замучився розгрібати

Я витратив багато свого вільного часу щоб відредагувати цей ТОП від інфи що не стосується його. Щоб не казали що я гнусний модер то прошу дуже хто хоче роздуть "боянчег" ідіть в нову тему куди я переніс це все непотрібне"

ТЕПЕР хто буде тут відходити від теми більше ніж на один крок вхопить бан і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...