Перейти до змісту

"Зроби подарунок Україні до Нового року - переходь на українську мову" - така акція розпочалася у Києві


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 66
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

88x1.gif

От так от. Суржик фтоппку! Підтримую! :)

рЖУНІМАГУ! Яка топка??? Ти ним спілкуєшся кожен день!!! Скажіть мені одну річ... Хто завжди спілкується чистою Українською мовою??? Знаю на перед, що мало хто... Ну хай як ти добре говориш українською, а розмовляти всерівно будеш суржиком!!!

2 Lu4№)k :huh: ти згадай як на нас налетіли за таке на форумі МІКа... рік тому.... :D Навіть забанили на рік ОБОХ ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Ягун : Забанили нас за те що перечили адмінам ( в хард формі) , і доказували що ми дві різні людини, просто ІР один...

Дивився мульт Саус Парк... назви серії точно не памятаю, про ВоВ (не війну : )) - абсолютно без перекладу... Знати декілька мов прикольно.

а такі акції - пишу українською - для кого вони? не думаю, що хтось тут, хто пише російською зразу почне писати так як ви цього хочете. Це особиста справа кожного. Як кажуть розумні - людина повірить у щось набагато охочіше і швидше, якщо сама дійде до цього, ніж якби їй це вбивали кожного дня в голову.

А ці падонкаффскі словечка - це хіба теж українська? чи просто понти?

давайте вже на половині не зупинятись: " за українську? Значить літературну!"

:huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lu4№), начни с себя. И выучи сначала украинский. А то я, клятый москаль, ошибок в твоей мове делаю меньше, чем ты.

Не кортить? :D

P.S. Меньше эмоций, мой славянский брат. А если будешь противопоставлять свой язык другим языкам - ты всегда получишь негативную реакцию на это противопоставление. Я не беру во внимание, какой язык какому ты противопоставляешь - хоть зулу противопоставляешь хинди - я говорю в общем. А из твоих "речей" следует одно - ты ощущаешь свой язык ущербным. Ведь то, что считается великим, никогда не будет подобным образом, с помощью herzeleid'а позиционироваться. Начни с себя.

P.P.S. Ничего личного или национального я не имел ввиду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lu4№), начни с себя. И выучи сначала украинский. А то я, клятый москаль, ошибок в твоей мове делаю меньше, чем ты.

Не кортить? :D

P.S. Меньше эмоций, мой славянский брат. А если будешь противопоставлять свой язык другим языкам - ты всегда получишь негативную реакцию на это противопоставление. Я не беру во внимание, какой язык какому ты противопоставляешь - хоть зулу противопоставляешь хинди - я говорю в общем. А из твоих "речей" следует одно - ты ощущаешь свой язык ущербным. Ведь то, что считается великим, никогда не будет подобным образом, с помощью herzeleid'а позиционироваться. Начни с себя.

P.P.S. Ничего личного или национального я не имел ввиду.

ЛОЛ. Він не жене ні на кого, а просто підтримує нац. ідею! не подобається мовчи!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lu4№), начни с себя. И выучи сначала украинский. А то я, клятый москаль, ошибок в твоей мове делаю меньше, чем ты.

Не кортить? :D

P.S. Меньше эмоций, мой славянский брат. А если будешь противопоставлять свой язык другим языкам - ты всегда получишь негативную реакцию на это противопоставление. Я не беру во внимание, какой язык какому ты противопоставляешь - хоть зулу противопоставляешь хинди - я говорю в общем. А из твоих "речей" следует одно - ты ощущаешь свой язык ущербным. Ведь то, что считается великим, никогда не будет подобным образом, с помощью herzeleid'а позиционироваться. Начни с себя.

P.P.S. Ничего личного или национального я не имел ввиду.

Вибачай, слов'янський брате, але перечитавши свою писанину тричі, так і не зміг знайти тієї купи помилок, ну хіба пара очепяток і купка невірних розділових знаків. Не гнівайся будь-ласка якщо щось пропустив, не філолог я, а простий і нікчемний студент технічного вузу. Вчусь на сиспрограміста, так що більш рідна для мене зараз мова С++.

А щодо протиставляння... Ну якщо хтось не зрозумів то це САРКАЗМ ( -у, ч. 1. Злісна, уїдлива насмішка, їдка іронія. 2. перев. мн. сарказми, -ів. Уїдливі, злісно-глузливі зауваження.) Що таке herzeleid'а нажаль не знаю (Ніби щось про серце по аналогії з англійської) неграмотний :D . Піду піднімати свої знання з іноземних і рідної мови.

Знайщов-таки переклад слова Herzeleid - горе, скорбь...

Чесно нічого не розумію... Може туповатий? (IQ = 134)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yagun, поддерживают не буду говорить где и что :) Сам знаешь, умный.

Lu4№)k, да я, если честно, и не вчитывался. Не люблю читать о псевдопатриотизме, который выдают за истинный патриотизм только потому, что у тебя тельняшка полосатей (мова мовней). А ошибок у тебя хватает - пунктуация хромает.

herzeleid - это "крик души"....вроде бы....мой немецкий не очень сильный

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

88x1.gif

От так от. Суржик фтоппку! Підтримую! :ok:

рЖУНІМАГУ! Яка топка??? Ти ним спілкуєшся кожен день!!! Скажіть мені одну річ... Хто завжди спілкується чистою Українською мовою??? Знаю на перед, що мало хто... Ну хай як ти добре говориш українською, а розмовляти всерівно будеш суржиком!!!

Те, що ми спілкуємося суржиком, не значить, що так і має бути. Кожен має починати з себе, щоб чогось досягти. І сам по собі суржик не зникне, якщо люди не почнуть від нього вдмовлятися. Українська мова має бути сильною, а для цьому сильними мають бути її носії. От подивіться на російську мову: це настільки сильна мова, що нею в Україні спілкуються не лише росіяни, а й українці, забуваючи свою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

88x1.gif

От так от. Суржик фтоппку! Підтримую! :smile-zachot:

рЖУНІМАГУ! Яка топка??? Ти ним спілкуєшся кожен день!!! Скажіть мені одну річ... Хто завжди спілкується чистою Українською мовою??? Знаю на перед, що мало хто... Ну хай як ти добре говориш українською, а розмовляти всерівно будеш суржиком!!!

Те, що ми спілкуємося суржиком, не значить, що так і має бути. Кожен має починати з себе, щоб чогось досягти. І сам по собі суржик не зникне, якщо люди не почнуть від нього вдмовлятися. Українська мова має бути сильною, а для цьому сильними мають бути її носії. От подивіться на російську мову: це настільки сильна мова, що нею в Україні спілкуються не лише росіяни, а й українці, забуваючи свою.

ІМХО, слабка не мова, а її носії. Як казав Задорнов - коли щось трапляється в Росії перше питання - хто з нами, а в України - ми з ким, ми з ким...

Я взагалі не розумію, як мова може бути сильною чи слабкою...

2aminodav Якщо не вчитувався, то вчитайся будь-ласка. Подивись між рядочками. Склади закономірності, подумай і підрахуй. Усе зваж. Може візьми словник, чи на крайній випадок перекладач

( Хоч ПРАГМУ).

Ну якщо все одно ніяк...

Камрад, я тоже против псевдопатриотизма, мне надоели громкие высказывания недопатриотов, мне надоели такие темы на форумах где все собираются и ну гнать на "клятых москалив", в реальности ничего не могут сделать. Посидят, поговорят и расходятся. Меня достала политика. Мне плевать у кого тельняшка полосатее. Я просто хочу иногда почитать "ридною мовою" или фильм посмотреть.

За ашипки извини - мой русский не очень сильный.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lu4№)k

Мабуть ти щось неправильно зрозумів, або я неправильно сказав.

Взагалі-то останнє повідомлення адресувалось Yagunу в тому сенсі, що яким би суржиком ти не говорив, прагнути треба спілкуватися справжньою мовою. Бо якщо ти не прагнеш, то воно якось само собою не буде, тому з суржиком треба боротися. Це не значить, що треба виключати слова, які є просто сленговими і які вживаються свідомо як "прикол". Сюди ж відноситься і падонкоффський лексикон. І нічого в цьому поганого нема...

Але тут мова не про те.

Я про це:

а такі акції - пишу українською - для кого вони? не думаю, що хтось тут, хто пише російською зразу почне писати так як ви цього хочете. Це особиста справа кожного. Як кажуть розумні - людина повірить у щось набагато охочіше і швидше, якщо сама дійде до цього, ніж якби їй це вбивали кожного дня в голову.

Я не хочу вбивати в голову російськомовній людині українську мову. Це звернення до людей, які повсякденно спілкуються УКРАЇНСЬКОЮ, а як тільки співрозмовник переходить на РОСІЙСЬКУ - переходять теж. Це і є прояв слабкості. На форумі КОЖЕН розуміє українську мову, навіщо переходити на російську в відповідях? Зробіть перший крок, покажіть, що ви поважаєте РІДНУ мову.

Якби це був російський форум, я б теж писав виключно російською, бо ясно що українською мене не зрозуміють...

Тому я вважаю, що така акція необхідна, бо спонукає НОСІЇВ МОВИ бути сильнішими.

І я не вважаю, що вона якимось чином принижує російську мову, яку я особисто поважаю і маю багатьох російськомовних друзів (в т.ч. росіян за національністю) , від цього вони не перестають бути друзями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня батя русский. <_<

Русский язык никто не запрещал.

Каждый может общаться на том языке на котором хочет.

Сейчат много газет, журналов, книг печатаються на русском.

В библиотеках русские книги.

Пускай каждый выбирает себе свой язык. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уже думав, що не повернуся сюди - тема пахне кєросіном :) . Але от цікаво - стілььки російськомовних я ніколи в Луцьку за раз не бачив, як тут сидить на форумі... чи може це прото еліта, яка не буває там де прості смертні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уважаемый, какая разница, русскоязычный или нет? Вам, прости Господи, не пох?

Это уже паранойя :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уважаемый, какая разница, русскоязычный или нет? Вам, прости Господи, не пох?

Это уже паранойя :)

Абсолютно паралельно, якшо чесно, особливо зараз, коли я в Луцьку буваю дні 2 на місяць...

Але це все елементарна людська цікавість. Може дійсно справжня еліта та інтелігенція нашого (тьфу Вашого) міста розмовляє російською, а ми плебеї, навіть доступу до нету не маємо? : )))))

Шючю звичайно. Без образ.

Да, а параноя - може буть, сесія знаєте, дах потроху тю-тю :) Правда швидше не параноя, а шизофренія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну если вы себя ощущаете плебеями, то это ваши проблемы.

Если человек себя плебеем не ощущает, он им и не является.

Я в Луцке, если что, бываю от силы 4-5 дней в году, так что вы намного чаще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Говорити (якщо постійно живеш, вчишся, працюєш)

в Росії - російською

в Україні - українською

в Англії - англійською

це означає що ти поважаєш оточуючий народ, а також говорить про рівень твоєї культури. От і все ніякої політики в мові немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fucking topEGg!!!

я говорю на своей мове, все остальные - тоже!

а толпа народу придумывает, каг бы то покрепче обломаццо, шоб жеш народ за собой поволочь, патамушта слова ХYN праизашлло в тышша каком-то гаду до раждества, и паэтаму Албания - дедушка языкофф славянскеГ... ...............................

.........

слоф нед!

у мну брат ф кииве жывьот, таг вод он паставил типо перву полатГу на майдане, а патом абисьнял чувокам, пачиму низзя фбивать рельзу в асфальт, дажЫ если ты из _Закарпаття и нада паставедь памаранчевый шатьор!

энд, иф йоу андестенд онли юкрэйньэн..... фак йоселф...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fucking topEGg!!!

я говорю на своей мове, все остальные - тоже!

а толпа народу придумывает, каг бы то покрепче обломаццо, шоб жеш народ за собой поволочь, патамушта слова ХYN праизашлло в тышша каком-то гаду до раждества, и паэтаму Албания - дедушка языкофф славянскеГ... ...............................

.........

слоф нед!

у мну брат ф кииве жывьот, таг вод он паставил типо перву полатГу на майдане, а патом абисьнял чувокам, пачиму низзя фбивать рельзу в асфальт, дажЫ если ты из _Закарпаття и нада паставедь памаранчевый шатьор!

энд, иф йоу андестенд онли юкрэйньэн..... фак йоселф...

:------))

Навіть не збираюсь зтирати а чи то банити.

Якби ви знали який зараз суржик в мене на роботі.

У нас ту фірми, СП з Німцями. Так от.

Я очолюю в даний момент Ліхтнер буд - розмовляю укр/рус/нім

Директор Ліхтнер Бетон Україна - Фолькер - розмовляє трохі рус/нім

економіст Ліхтнер Бетон Україна - Едуард- розмовляє трохі рус/нім розуміє укр (всього за 1 рік)

директор ЛАД бетону- Ст.Андрійович- розмовляє укр/рус

інженер Ліхтнер Бетон Україна приїздить коли треба розмовляє нім

ще один інженер - вірмен- Самвел-, розмовляє рус/нім/вірм

Народ ви б чули як ми спілкуємся. Проходячи крізь наші кабінети народ ніколи не відмовляє собі зайти і послухати ОЦЕ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:------))

Навіть не збираюсь зтирати а чи то банити.

Якби ви знали який зараз суржик в мене на роботі.

У нас ту фірми, СП з Німцями. Так от.

Я очолюю в даний момент Ліхтнер буд - розмовляю укр/рус/нім

Директор Ліхтнер Бетон Україна - Фолькер - розмовляє трохі рус/нім

економіст Ліхтнер Бетон Україна - Едуард- розмовляє трохі рус/нім розуміє укр (всього за 1 рік)

директор ЛАД бетону- Ст.Андрійович- розмовляє укр/рус

інженер Ліхтнер Бетон Україна приїздить коли треба розмовляє нім

ще один інженер - вірмен- Самвел-, розмовляє рус/нім/вірм

Народ ви б чули як ми спілкуємся. Проходячи крізь наші кабінети народ ніколи не відмовляє собі зайти і послухати ОЦЕ

Во-во ! Выгнать всех кто не говорит по-Украински, поляков, немцев, русских - ВСЕХ. Нефиг им тут делать , не умеют говорить пошли нафих. :D

Инженера - Выгнать , Экономиста - Выгнать и директора тоже. Ну и работникам прийдётся уйти с работы т.к. фирмы не станет :D

Всё это мне напоминает одного героя из фильма " Собачье Сердце" который хотел всё взять и без разбора поделить пополам. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Говорити (якщо постійно живеш, вчишся, працюєш)

в Росії - російською

в Україні - українською

в Англії - англійською

це означає що ти поважаєш оточуючий народ, а також говорить про рівень твоєї культури. От і все ніякої політики в мові немає.

В России к Вашему незнанию, говорят на многих языках. И пишут вывески на многих языках: если Башкирия - то на башкирском, если Татарстан - то на татарском. И на русском тоже. Такой страны как Англия в природе вообще не существует, есть The United Kingdom of Great Britain, если Вы не знаете, где Англия - лишь одна из составляющих наряду с Шотландией, Уэльсом и Северной Ирландией. И язык гэллов, как и язык валлийцев, никто не запрещал, и не говорил в духе, что если ты живешь в Соединенном Королевстве, то должен говорить только на языке англов, а не на языке кельтов.

И уважение тут ни к чему. Скорее, наоборот. Если ты живешь не в мононациональном государстве, а в многонациональном государстве, то будь добр, уважай язык иных, их культуру и традиции. Ибо своим неуважением ты добьешься только неприязни к твоей культуре и языку, как результат твоей же негативной реакции.

На каком языке хочу, на таком и говорю. Хоть на санскрите - это мои проблемы, а не окружающих. Если они не понимают этого языка - другой вопрос. Но запретить мне говорить на нем не имеет никто права, и тем более говорить про уровень культуры.

Тут впору говорить об уровне бескультурья и ксенофобии. Ибо когда один язык противопоставляется другому - это и есть бескультурье в глобальном масштабе. Это как раз видно, если сравнить Европу с Украиной, где в первой тебя никогда не попрекнут, что ты говоришь на другом языке, и зачастую знают не один язык, и Украина, где почему-то один язык возводится в ранг мирской благодати и дара с небес, а другой позиционируется как нечто чуждое и убогое при том при всем, что мировое наследие в литературе этого языка равно лишь наследию языка французского, когда язык, который позиционируется как великий, ничего достойного внимания (не говоря уже о великом) в мировом масштабе пока не создал, увы.

Так что работайте над этим. Только делать это нужно не противопоставлением другому языку.

Все сказал.

Извините за эмоциональность. Ничего личного или национального. Все вышесказанное - лишь мое ИМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавіше, як розумієте його ви. Перечитайте мій перший пост і все повинно стати на свої місця. Плюс декілька ваших попередніх відповідей. Дискусія на дану тему є беззмістовною. Нехай модери закривають. Тут уже все сказано і навіть трохи більше.

P.S. Треба сюди психолога, він мав би що сказати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаю і диву даюсь. Поясніть мені одне, чому, коли приїду в Росію, ніхто не розмовляє зі мною українською, в Польщу - та ж історія. А я у себе на Батьківщині не маю права комусь сказати, щоб розмовляв українською, бо одразу назвуть націоналістом, бандерою чи ще якимсь образливим словом. Я розумію, що виховання, сім`я. Там розмовляйте хоч китайською. А в загальних місцях, будьте добрі, розмовляйте Державною. Тим більше, що ніхто не заставляє, а просто пропонує. Прясвть хоч якусь повагу до землі, на якій живете. Уявіть ситуацію: Ви попали до Франції, скажімо. Чи довго проживете без знання французької мови? Ні!!!! Хочете Ви, чи ні - життя заставить. Але тут інша ситуація. Так склалось, що українці мудрий і розумний народ, і він знає кілька мов, але не вміє відстояти свою. Тому росіяни себе так вільно тут почувають. А якби, ми українці не знали цієї мови? Пропоную всім росіянам, французам, полякам, китайцям ось що. Якщо Ви не хочете вивчати українську, нехай. Але ж не калічте життя своїм дітям. Не вбивайте їм у голови цю неповагу до української мови. Бо рано чи пізно вона всеодно займе своє місце в суспільстві!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...