Перейти до змісту

База мобилок, которые были украдены


Рекомендовані повідомлення

Министерство внутрених дел Украины открыло в интерете сайт

http://poshuk.mvs.gov.ua/ на котором можно проверить легальность своего телефона.

В даный момент в базу даных внесены IMEI

(International Mobile Equipment Identifier) мобилок, которые были украдены.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, цю лабуда напевно сразу зберігає введений ІМЕІ(незалежно крадений чи ні) та всю доступну інформацію про юзера, який його ввів, тобто ІР і т.п.

Тепер думай чи вводити свій ІМЕІ для тесту чи ні, хоча мобіла 99.9% не крадена! Чи це зроблю собі краще чи гірше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ты говоришь как человек, который морально оправдывает покупку ворованых телефонов (вроде когда-то на борде поднимался этот вопрос), разве нет?

сайту тому огромный респект и прежде всего за наличие мобильной версии, которая позволит проверить IMEI на угон непосредственно на барахолках, где очень высок риск покупки ворованого аппарата

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні нічого не оправдовую. Цей ресурс просто незамінний! Просто незнаю чи варто щоб ІМЕІ мого телефона був у якійсь базі МВС... Хоча, здається, що це тільки на краще...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО, база нужная весч, вот только ее б с умом использовать, но начало есть, уже гуд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот только ее б с умом использовать

ага, нашим ОПССосам дати, шоби зразу ці тели лочили в мережі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи багато тих, у кого вкрали телефон, звернулися в міліцію, і передали їм свій ІМЕІ? Навряд чи...nea.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи багато тих, у кого вкрали телефон, звернулися в міліцію, і передали їм свій ІМЕІ? Навряд чи...nea.gif

якби знали шо буде результат, бігом би бігли :)

і ше, якшо ви написали заяву і сказали ІМЕЙ, то мєнти начінають бігати по людях до яких дзвонили, або вони дзвонили на стаціонарні телефони і питати хто дзвонив, позавчора до нас на роботу приходив дядя міліційонер :-) а в нас 8 чоловік в кабінєті :-) хто звонив, куди ХЙЗ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Чи багато тих, у кого вкрали телефон, звернулися в міліцію, і передали їм свій ІМЕІ? Навряд чи...nea.gif

Я звернувся і передав, і знайшли і віддали телефон. В тій базі IMEI мого телефона був присутній після заяви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, але вважаю, що цю фішку треба поширювати серед населення. Це ми такі модні, і знаємо, що по ІМЕІ щось можна вичислити. А якби в моєї мамки, яка про цей ІМЕІ гадки не має, витягнули б трубу? Треба розказувати народу.

Те, що міліція може знайти трубку - факт. Навіть маю підстави вважати, що часом (коли труба класна) її знаходять, але для "тєрпіли", в якого її стибрили - кажуть: нема, мол... Недавно в Луцьку ходили хлопці в формі, заходили на контори, і до конкретної людини казали: "У Вас телефон такий-то такий-то, номер такий-то? Да, а що? А то, що телефон крадений, ви підозрюєтеся в крадіжці. Кажете, ви не крали? Ну, то ми у вас вилучимо телефон, а злодія встановимо. Будьте готові - вас викличемо як свідка." Пресували чєловєчка, і забирали трубу. Тим більше, що труба реально була крадена, і якщо чєловєчок про це здогадується - в штани робить бистренько. Але "менти" бистро тушувались і вйобували, коли людина питала їхні прізвища, і казала: "Йдіть н*х я його чесно купив - заплатив бабло. Знать не знаю про те, що він крадений. Якщо він крадений - то знайдіть спочатку того, хто його вкрав, хай він мені віддасть заплачені мною гроші, і тоді я віддам телефон - але не вам, підарам, а людині, яка мені докаже, що в неї його вкрали".

Висновок: крадений телефон, якщо він юзається і ІМЕІ не змінений - знайти дуже реально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Йдіть н*х я його чесно купив - заплатив бабло. Знать не знаю про те, що він крадений. Якщо він крадений - то знайдіть спочатку того, хто його вкрав, хай він мені віддасть заплачені мною гроші, і тоді я віддам телефон - але не вам, підарам, а людині, яка мені докаже, що в неї його вкрали".

такую отмазку можно применить к ворованым тачкам?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І навіть це не гарантія... Колись по одній справі виступав представник Ковельського МРЕВ, доказуючи, що коли вони машину зареєстрували - з номером кузова було все ОК. І на підтвердження свого виступу надає журнал "Вісник Верховного Суду України", в якому була ціла підбірка судової практики, пов'язаної з купівлею автомобілів. Я гортаю цей журнал, і задаю питання:

"Ви впевнені, що Ваші підлеглі не могли помилитися в даному випадку?"

"Ні, в нас ніколи не буває помилок".

І тут читаю в журналі (правда, на іншій сторінці, ніж казав МРВшник) щось приблизно таке:

"Як з'ясувалося, Ковельським МРЕВ було видано довідку про відсутність автомобіля в базі "Угон". Проте ця довідка не відповідала дійсності, оскільки автомобіль перебував у цій базі ще з ХХ.ХХ.ХХХХ року, а крім того, перебував в розшукових базах Інтерполу".

Отак в них ніколи не буває помилок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
Министерство внутрених дел Украины открыло в интерете сайт

http://poshuk.mvs.gov.ua/ на котором можно проверить легальность своего телефона.

В даный момент в базу даных внесены IMEI

(International Mobile Equipment Identifier) мобилок, которые были украдены.

На жаль, база не працює. Деякий час ще можна було користуватися wap-версією, але зараз і вона не працює. Вже давно :-(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Десь у нас нас на форумі була тема, в якій викладали IMEI вкрадених/загублених телефонів. Щось не можу її знайти :-(. Допоможіть, будь ласка. Є підозри щодо одного апарату, хочу уточнити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...