Перейти до змісту

Настоятель Киево-Печерской Лавры назвал клинику для больных СПИДом "притоном"


Рекомендовані повідомлення

Читала інтерв'ю Циплакової - російської актириси і режисера - так от вона, як і моя знайома, стверджує, що всі хвороби даються нам за наші гріхи. Наприклад - горло болить у тих людей, котрі стримують слова, онкологія у тих, хто не прощає образи і т.п. Діти хворіють в наказаніє батькам.

Так, що вислів священника про хворих СНІДом цілком вписується в цю теорію, але... поїдьте в онкодиспансер, подивіться на хворих, може вони це і заслужили, але все-одно шкода людей.

Це, дуже гарно лунає, тільки з теоритичної точки зору, але коли ти в живу бачиш 3-5 річну хвору дитинку, всі ці теорії пропадають, як роса на сонці.

Існує пралельна теорія - балансу енергетичного стану, яка говорить тіж самі слова тільки з наукової точки зору, але не все так "рівно" виходить на практиці, часто люди гинуть як мухи із за дрібниці, приклад - чума в колишні часи, один випив води з колодця і все село після нього вимерло, то що виходить село згрішило? Накладочка в теорії.

Діти хворіють в наказаніє батькам.

Невже ти віриш, що Господь такий жостокий щоб наказувати людей? Він скоріше простить людину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 60
  • Створено
  • Остання відповідь

Невже ти віриш, що Господь такий жостокий щоб наказувати людей? Він скоріше простить людину.

Anubius, це не моя теорія, я повторювала слова інших.

Хоча... є такий вислів - кого Господь любить, того і наказує.

Чесно скажу - не знаю, чому хворіють дорослі і діти, але мабуть ні з чого не може взятись щось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода, що люди стають цинічними, що ті, хто повинен дарувати надію і вселяти в душі віру стають жорстокими до такої міри, що і виправдань не знаходиш. Одне добре - все більше людей переконуються, що головний храм у нас в душі і жоден "перевертень" піп не в змозі туди нагадити. Господь їм суддя. Для мене моя віра вкладається у фразу: "Бог - це любов"..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Luychi

Слова, слова...От тільки коли бачиш очі онкохворих дітей, чи недоношених діточок у кювезиках, що і дихати самі не в змозі і здатні витерпіти такий біль, що нам, дорослим, і не снився, то якось вони ті сльози самі набігають і про гріхи їх якось і не думається..Я не можу пояснити, за що їм такі муки, правда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Luychi

Слова, слова...От тільки коли бачиш очі онкохворих дітей, чи недоношених діточок у кювезиках, що і дихати самі не в змозі і здатні витерпіти такий біль, що нам, дорослим, і не снився, то якось вони ті сльози самі набігають і про гріхи їх якось і не думається..Я не можу пояснити, за що їм такі муки, правда.

Ви бачили очі онкохворих дідусів і бабусь? Хіба їх не шкода?

Нормальна людина не може не здригнутись від такого видовища. А ліки у нас платні і не всім доступні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви бачили очі онкохворих дідусів і бабусь? Хіба їх не шкода?

Та, розумієте, то хоча б закономірно, природній стан речей. То боляче, то втрата, але це життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда, тема почалася про виродка попа в котрого ні грама людяності.

Якось перетікла в політику, а закінчиться , певно, паранормальними явищами і їх впливом на сьогодення.

ІМХО, яка різниця якої ти віри: християнин, мусульманин, будист чи язичник.

Людина в силу своєї природи у щось мусить вірити. І все що непідсилу пояснити відносить до дій чи то Бога, чи дідька чи ще чогось. А релігія це лише засіб керувати свідомістю суспільства.

Після сказаного в мене можуть посипатися каміння зі сторони релігійно налаштованих форумчан, але не забуваємо, що теж християнство , для прикладу, навязувалося силоміць та й кровю подекуди. Сперечатися на цю тему можна довго, нудно і безрезультатно.

Панове, вірити у щось чи у когось не важко. Значно важче залишатися людиною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви бачили очі онкохворих дідусів і бабусь? Хіба їх не шкода?

Та, розумієте, то хоча б закономірно, природній стан речей. То боляче, то втрата, але це життя.

А Ви знаєте, що таке муки від метастазів які проїдають весь організм? І такий стан триває не один день. І на місці цього онкохворого може виявитись Ваша бабуся чи дідусь, а Ви нічим допомогти не можете, бо навіть морфій не рятує, а на нього грошей нема...

Смерть - це закономірно, муки - це тяжко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

луічі вам зараз потрібно трохи перепочити, випити чайку, послухати запис читання януковича, бо то куди вас зараз несе все важче зупинити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а єслі дітей гвоздями а дєдушок щіпцами?

дєвучьки, ви йо*нулись?шо ви порівнюєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

луічі вам зараз потрібно трохи перепочити, випити чайку, послухати запис читання януковича, бо то куди вас зараз несе все важче зупинити.

ромакса, Ви попили? Ющенка послухали?

Реальний оффф

Нащо починаєте?

Толік, я порівнюю біль який порівняти не можна - ні у дорослих ні у дітей. Тема про що? Про те, що хвороби були, є і будуть. Про те, що матеріальне переважає духовне.

Дивилась сюжет в новинах, де монастир,в одному з українських міст намагається відібрати спецзаклад для дітей з обмеженими можливостями на підставі того, що територія належала монастирю до 1917 року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Luychi, перепрошую, що втручаюсь у Ваш диспут :) , але тема не

Про те, що хвороби були, є і будуть
, а про елементарну людяність тим більше зі сторони представників релігії (ну їм ніби як сам Бог велів).

А все інше що сказав Tolik_lt та romaxa11 це просто стьоб, можна вже і зрозуміти :) . Хлопці вгуморі і поговорити хочуть ;) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смерть - це закономірно, муки - це тяжко

Мені видається, що це безглузда суперечка. Закінчиться все тим, кого першого ви врятуєте з палаючого будинку - свого родича, чи 5-х незнайомців. Я не стверджую, що хтось страждає менше, чи більше і що це порівнювальні речі. Я вірю в те, що на все воля Божа, я віруюча людина. Просто, як на мене, найголовніше в цьому житті - милосердя. І чим більше живу, тим більше в це вірю. Вірю в те, що кожне моє добре і погане слово почуте, що кожен мій вчинок чогось вартий, і зі всіх сил намагаюся стати краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читала інтерв'ю Циплакової - російської актириси і режисера - так от вона, як і моя знайома, стверджує, що всі хвороби даються нам за наші гріхи. Наприклад - горло болить у тих людей, котрі стримують слова, онкологія у тих, хто не прощає образи і т.п. Діти хворіють в наказаніє батькам.

Так, що вислів священника про хворих СНІДом цілком вписується в цю теорію, але... поїдьте в онкодиспансер, подивіться на хворих, може вони це і заслужили, але все-одно шкода людей.

То я вже рази 4 як труп?

Мені здавалось, що час забобонів вже давно минув...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю за пару десятків років церква в сучасному стані відживе себе, мало хто захоче вірити цій комерційній структурі

І можливо тоді релігія наблизиться до Христа

А поки будемо слухати такі от вислови попів, думаю, їх навіть нема чого обговорювати, тільки нерви собі псувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читала інтерв'ю Циплакової - російської актириси і режисера - так от вона, як і моя знайома, стверджує, що всі хвороби даються нам за наші гріхи. Наприклад - горло болить у тих людей, котрі стримують слова, онкологія у тих, хто не прощає образи і т.п. Діти хворіють в наказаніє батькам.

Так, що вислів священника про хворих СНІДом цілком вписується в цю теорію, але... поїдьте в онкодиспансер, подивіться на хворих, може вони це і заслужили, але все-одно шкода людей.

не знаю що саме стверджують ваші знайомі і російська акторка, але така теоріія вже давно описана в книжках відомих психоаналітиків, значна частина яких сама пройшла через важкі хвороби типу рак. автори: Сінельніков, Луіза Хей, Ліз Бурбо, Лууле Віілма, Лазарев і т.д. - ці книжки легко доступні у книгарнях та інтернет сайтів типу www.koob.ru

ті кому ця теорія важка для сприйняття - скачайте і почитайте, принаймі погортайте та проанлійзуйте за собою і вашими близькими людьми. щодо дітей - тут трішки не так - не за гріхи батьків, а через їхній світогляд, мислення і т.д. тобто внутрішній світ батьків впливає на здоров"я дітей бо діти до підліткового віку дуже сильно пов"язанні з батьками. чому багато дітей страждають на зір - бо не хочуть бачити те що напрягає їх і робить боляче, аналогічно і з хворобами слуху - здорова людина практично не страждає на хвооби вух, а у дітей це зустрічається достатньо часто бо вони не хочуть чути те що навколо них - от організм і "виключає їм слух".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читала інтерв'ю Циплакової - російської актириси і режисера - так от вона, як і моя знайома, стверджує, що всі хвороби даються нам за наші гріхи. Наприклад - горло болить у тих людей, котрі стримують слова, онкологія у тих, хто не прощає образи і т.п. Діти хворіють в наказаніє батькам.

Так, що вислів священника про хворих СНІДом цілком вписується в цю теорію, але... поїдьте в онкодиспансер, подивіться на хворих, може вони це і заслужили, але все-одно шкода людей.

не знаю що саме стверджують ваші знайомі і російська акторка, але така теоріія вже давно описана в книжках відомих психоаналітиків, значна частина яких сама пройшла через важкі хвороби типу рак. автори: Сінельніков, Луіза Хей, Ліз Бурбо, Лууле Віілма, Лазарев і т.д. - ці книжки легко доступні у книгарнях та інтернет сайтів типу www.koob.ru

ті кому ця теорія важка для сприйняття - скачайте і почитайте, принаймі погортайте та проанлійзуйте за собою і вашими близькими людьми. щодо дітей - тут трішки не так - не за гріхи батьків, а через їхній світогляд, мислення і т.д. тобто внутрішній світ батьків впливає на здоров"я дітей бо діти до підліткового віку дуже сильно пов"язанні з батьками. чому багато дітей страждають на зір - бо не хочуть бачити те що напрягає їх і робить боляче, аналогічно і з хворобами слуху - здорова людина практично не страждає на хвооби вух, а у дітей це зустрічається достатньо часто бо вони не хочуть чути те що навколо них - от організм і "виключає їм слух".

Так і я про те - теорія давно існує. Хоч її,дехто називає забобонами.

Теорія не є істина чи аксіома. Людей багато, думок багато.

solnishko, разом написали - нас Толік якось сестрами назвав, думки збігаються :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ця теорія

і цим все сказано. Це лише теорія, аж ніяк не аксіома

теорія підтверджена багатьма фактами - краще почитай ніж тут стібатись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теорія підтверджена багатьма фактами - краще почитай ніж тут стібатись

очевидно, Ви не читали моїх попередніх постів, якщо робите про мене такі висновки, то трохи не та тема (для мене), щоб "стібатися". І дуже неприємно чути від людини, знайомої з такими "науково підтвердженими" теоріями, звернення на "ти". Елементарного виховання Вам бракує, а про високі матерії говорите..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Солнишко, а шо це ми така пані, шо звертання на ти в інтернетах нас коробить?:)

звертання на Ви дуже сумнівна ознака вихованості чи вияву поваги:) життя це повсякчас доводить:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Tolik_lt

А то не я така пані, то я в загальне русло розмови увійшла. Будь-яка дія породжує протидію, і вся мова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ця теорія

і цим все сказано. Це лише теорія, аж ніяк не аксіома

теорія підтверджена багатьма фактами - краще почитай ніж тут стібатись

Наведи будь-ласка хоча б один факт зі свого життя, якщо ти так переконаний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До Аnubius:

Сама маю купу болячок, в т.ч і онкологію з якою борюсь вже 1,5 років - операція, 6 "хімій" - от і думаю, може сама у цьому винна, по теорії...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До Аnubius:

Сама маю купу болячок, в т.ч і онкологію з якою борюсь вже 1,5 років - операція, 6 "хімій" - от і думаю, може сама у цьому винна, по теорії...

коли приходить важка хвороба, то людина задумується, чи все вона робить у цьому житті правильно, чи вона дійсно живе, а не існує. Сама зіткнулась з цим. Поки що ніби нічого дуже серйозного, але згідно цієї теорії я не вмію прощати образ. І з цим погоджуюсь: я не вмію вибачати, і собі і людям.

Що ж, буду старатися виправитися.

Щодо дітей я б цієї теорії не застосовувала, вони дійсно ні в чому не винні, а батьки нехай самі за свої гріхи розплачуюються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...