Перейти до змісту

Настоятель Киево-Печерской Лавры назвал клинику для больных СПИДом "притоном"


Рекомендовані повідомлення

Настоятель Киево-Печерской Лавры Павел назвал клинику для больных СПИДом на территории Лавры "притоном".

"Вы хотели бы, чтобы у вас в подъезде был притон? Чтобы в вашей в квартире, рядом или хотя бы на одной площадке жили люди со страшными заболеваниями?", - спросил он.

"Я их не осуждаю, но они должны находиться в том месте, где они должны быть, а не в центре вселенского православия - Киево-Печерской Лавре", - отметил Павел.

"Мне неприятно, например, что со мной живет человек, который гулял, получил все болезни, какие только можно получить. А я молюсь, прошу у Бога прощения... И чтобы меня кто-то наградил здесь, ходя по территории", - сказал владыка.

"Еще с 2005 священники обращались к властям с просьбой вернуть помещения, которые ранее принадлежали святыне. Исторически инфекционная клиника когда-то была лаврской", - пишет газета Новая.

"В планах монастыря - возродить больницу, которая исполняла бы социальную и благотворительную миссии. Там должны бесплатно лечиться священнослужители и прихожане", - отмечает издание.

Напомним, что Павел (в миру Петр Лебедь) является депутатом Киевсовета от Партии регионов.

Ранее Кабинет министров пообещал урегулировать вопрос перенесения в новое помещение клиники Института эпидемиологии и инфекционных болезней имени Громашевского, в которой лечат больных ВИЧ/СПИД.

мда, пастир з рівнем мишлення обивателя...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 60
  • Створено
  • Остання відповідь

чув що більшість тамтешніх -пасторів- їздять на хаммерах, так як невлазять у звичайні машини.

обманюють, мабуть :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я чув його пряму мову по тв. Реально захотілось вирвати його паскудну бороду :mdr::angry2: Мені цікаво, де набирають таких "священників"? Напевне у глухому забитому селі. Снід - це хвороба гріха. Як почув ці його слова - ледь невпав. Але бидло на високих санах зараз у церкві. Що ж буде коли він до стоматолога прибіжить із зубом, де перед ним хворий зі снідом сидів. І лікар просто забувся змінити інструмент (звичайний людський фактор) Тоді напевне цей "гріх" - перетвориться у випробування віри. Хоч я і не антисеміт, ніколи не мав анитерлігійних настроїв до будь яких церков, єпархій та інших релігійних утвореннь - реально захотілось придушити цього "безгрішника" Це ж єдиний центр в Україні де є апарат для надточного результату аналізів на СНІД.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Архиепископ Павел (в миру Петр Лебедь) родился 19 апреля 1961 года в селе Борбин, что в Ровенской области. После школы учился в Луцком техни­куме торговли, потом служил в армии. В 1984 году поступил в Московскую духовную семинарию. В 1988-м был рукоположен в сан священника, назначен сельским настоятелем на Волыни (Нововолинськ, прим.rom11), через год принял монашеский постриг. В 1994-м стал наместником Киево-Печерской лавры. Проявляет себя и как хозяйственник, и как политик, публично высказывается против украинских властей. В 2007-м со скандалом изгнал из Лавры ученых, а в 2008 году не менее скандально баллотировался в Киевский городской совет, после чего Синод УПЦ запретил священникам участвовать выборах.
пацани він наш в стєльку.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

К сожалению, в современном мире, часто структуры социальные или религиозные все чаще похожи на бизнес. Да частенько им и являются, увы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

біографія до біса нагадує біографію Сєнєчки Яйценюка (всмислі кар'єри йопт). Був собі простий пацанчик, думав в торговлі приуспіти, але мудрі люди після армії порадили зайнятись чимось серйознішим, настільки серйозним, що заради того, людина навіть стала в розквіті сил монахом і тут, як кажуть, карта пішла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

К сожалению, в современном мире, часто структуры социальные или религиозные все чаще похожи на бизнес. Да частенько им и являются, увы.

вони завжди були такими, але й серед них траплялись святі
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цій справі, питання дуже сильно стоїть за землю, хочуть видно її продати, або здати в оренду, а хворі СНІД-ом заважають цьому.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Сорі за оффтоп:

Щось в мене складається враження, що цей священик не читав Старого і Нового Заповіту, бо просто, якщо людина говорить такими понятійним категоріями, це означає, що вона не читала Слово Боже. Може, нам треба скинутися всім бордом по гривні і купити йому Біблію і відправити бандеролю в Києво-Печерську Лавру? Як ви на це?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все більше і більше став розчаровуватись в церквах і так званій вірі... :closedeyes:

Я б швидше назвав зібрання тих попів там які вже бісяться від жиру (грошей і всіляких привілеїв) притоном! :angry:

что со мной живет человек, который гулял, получил все болезни, какие только можно получить

Там же не тільки люди які заразились ведучи так сказати поганий спосіб життя, а й ті які заразились випадково - скільки випадків було, що заражались діти випадково знайшовши шприц залишений наркоманами на дит. майданчику, або так різні психи в толпі кололи - такі теж випадки були, або ж в лікарні, та багато є способів так заразитись... А якщо навіть і ті люди які вели той поганий спосіб життя - то, що - попи такі вельми святі мають право на прощення, а ці люди ні? Такі псевдо попи ще більше гріщні і більші ур***и ніж звичайні люди, оскільки прикриваються вірою!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б глянув на тих священослужителів що б вони говорили якби самі були заражені. Таких священників гнати в шию треба а не в церкву пускати. Це позор для православної віри, такі гади і вбивають віру в людях до БОГА.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чув що більшість тамтешніх -пасторів- їздять на хаммерах, так як невлазять у звичайні машини.

обманюють, мабуть :smile3:

Постив на іншій гілці, але повторюсь (дивись посиланнячка)

Бо ці ж люди (на "Мерседесах" з "крутими " номерами / http://www.pravda.co...9/12/3/4356664/ /, в годинниках Breguet / http://www.compromat.ru/page_28110.htm / і т.п.)потім проповідують аскезу в церкві, несуть слово Боже...

То ж чи можна їм вірити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Місяців 6 тому ходив в церкву Московського патріархату, то піп на проповіді розповідав, що СНІДу не існує, і це все видумка і гробальний обман людей.

Дуже багато старших малоосвідчех людей вірять попам і ведуться на всілякі їхні брєдні, бо він, так би мовити, від Бога. <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Місяців 6 тому ходив в церкву Московського патріархату, то піп на проповіді розповідав, що СНІДу не існує, і це все видумка і гробальний обман людей.

Дуже багато старших малоосвідчех людей вірять попам і ведуться на всілякі їхні брєдні, бо він, так би мовити, від Бога. <_<

В одной из школ Луганской области ученица 5 класса решила покончить с собой после того, как учитель религиозной философии рассказал детям, что грешники в следующей жизни перевоплощаются в насекомых.

Об этом во время заседания регионального координационного совета по вопросам содействия деятельности религиозных организаций по стимулированию внедрения предметов духовно-морального направления в учреждениях образования сообщила ректор Луганского института последипломного образования Тамара Сорочан.

"Человек без педагогического образования начала преподавать курс. Она рассказала детям о том, что тот, кто не следует определенным нормам и правилам, будет в следующей жизни насекомым. Две девочки-пятиклассницы поняли так, что они в этой жизни уже достаточно погрешили, чтобы с ними это произошло, и одна из них решила покончить с собой. Благодаря тому, что родители второй девочки оказались дома, и дочь рассказала им о решении своей подруги, они спасли ребенка", - рассказала подробности ректор института.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось в мене складається враження, що цей священик не читав Старого і Нового Заповіту, бо просто, якщо людина говорить такими понятійним категоріями, це означає, що вона не читала Слово Боже.

Уверен,что он понятия не имеет кто такой Святой Франциск,который обнимался с прокаженными и не боялся заразится,потому чист был и мыслями и душою.И все,что ему жертвовали отдавал тем же прокаженным.

ЗЫ:для тех,кто глядя на таких "отцов" теряет веру-не смотрите на тех,кто деградирует,берите пример с тех,кто прогрессирует.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В одной из школ Луганской области ученица 5 класса решила покончить с собой после того, как учитель религиозной философии рассказал детям, что грешники в следующей жизни перевоплощаются в насекомых.

Вполне нормальная теория,ничем не хуже той,что наши предки обезьяны. :smile3:Хотя я знаю множество человек(думаю и вы тоже),которые уже в этой жизни стали насекомыми,грызунами и даже парнокопытными. :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво, урок був присвячений християнскому напрямку чи ні. якщо так, то яке переродження в комах, н*х?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читала інтерв'ю Циплакової - російської актириси і режисера - так от вона, як і моя знайома, стверджує, що всі хвороби даються нам за наші гріхи. Наприклад - горло болить у тих людей, котрі стримують слова, онкологія у тих, хто не прощає образи і т.п. Діти хворіють в наказаніє батькам.

Так, що вислів священника про хворих СНІДом цілком вписується в цю теорію, але... поїдьте в онкодиспансер, подивіться на хворих, може вони це і заслужили, але все-одно шкода людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розумієш шановна україномовна Луічі. Христос говорив:"А хто без гріха?" То де логіка?

Я б сказав про хворих по іншому - кожен несе свій хрест і чим він важчий - тим людина сильніша, хоче вона того чи ні.

Якраз цей контингент лікарні - це і є первинне стадо даного юродивого пастора, бо "лікаря потребують хворі а не здорові".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читала інтерв'ю Циплакової - російської актириси і режисера - так от вона, як і моя знайома, стверджує, що всі хвороби даються нам за наші гріхи. Наприклад - горло болить у тих людей, котрі стримують слова, онкологія у тих, хто не прощає образи і т.п. Діти хворіють в наказаніє батькам.

Так, що вислів священника про хворих СНІДом цілком вписується в цю теорію, але... поїдьте в онкодиспансер, подивіться на хворих, може вони це і заслужили, але все-одно шкода людей.

Ой маячня... Лючі, я був про тебе кращої думки... шкода...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От уявіть собі, ромакса, я з Вами повністю згідна - сильним людям даються сильні випробування. І в молитві сказано "дай мені, Господи не по вірі моїй, бо вона нікчемна, а по твоєму милосердю, яке безмежне".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

афігєть, які богоугодні понти ви погнали, о другі соя

А шо поробиш - тема задає тон. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, Толік, то не понти )))) Вітя Фьодорич теж по милосердю получає )))) Скидаютьсям йому такі як Лючі, от і маємо то шо маємо )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, Толік, то не понти )))) Вітя Фьодорич теж по милосердю получає )))) Скидаютьсям йому такі як Лючі, от і маємо то шо маємо )))

Ага. Такі як я у всьому винні, або як каже мій брат "через таких - ми на останньому місці"

Але я не стояла на майдані у 2004, я не приводила помаранчевих до влади, я не голосувала за Юлю - а життя покаже, який президент кращий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...