Перейти до змісту

Настоятель Киево-Печерской Лавры назвал клинику для больных СПИДом "притоном"


Рекомендовані повідомлення

Я б радив теоретикам відкрити нову тему і чітко сформулювати положення вашої теорії, щось типу кримінального кодексу, щоб всім, так сказати, в назіданіє.

Врахуйте також, що згідно ваших ідей, такі клієнти як Азаров, Табачник, в чомусь Янукович, повинні були б розкладатись на очах. Чи я щось пропустив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 60
  • Створено
  • Остання відповідь

Я б радив теоретикам відкрити нову тему і чітко сформулювати положення вашої теорії, щось типу кримінального кодексу, щоб всім, так сказати, в назіданіє.

Врахуйте також, що згідно ваших ідей, такі клієнти як Азаров, Табачник, в чомусь Янукович, повинні були б розкладатись на очах. Чи я щось пропустив?

Якщо ця теорія і правильна, то створена вона не людьями (як Кримінальний кодекс), а кимось зверху. А на рахунок Азарова, Табачника, Януковича: по-перше, ну вже не треба скрізь пхати ту грязну політику, а по-друге - ви ж не знаєете, чи в них все добре в особистому житті і чи здорові вони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пости в темі натякають, що всі хто хотів по темі висловилися (та і про що тут висловлюватися, ітак все ясно) і тему варто прикривати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Согласно писаниям люди приходят в этот мир с грехом,посему не вижу никаких противоречий в том,что дети болеют и умирают за свои грехи.Конечно же грехи родителей с их грехами пересекаются и потому родители больных детей так же страдают за свои грехи.Наивно полагать,что ваш ребенок пришел к вам случайно,через лотерею.Нет.Мы очень связаны с нашими детьми.

А теперь снова к теме.Напишу послание гр.Лебедю(отцом Павлом смм пусть себя называет).Так вот для него лично экскурс в историю Печерской лавры(с которой он кормится).Вот пару цитат из вики об основателе лавры Антонии Печерском:

-"моляся Богу, ядый сухий хлеб, пия одну воду, и то мерою, через день или два, иногда по неделям копая пещеру, не давая себе покоя ни днем, ни ночью, пребывая всегда в трудах, молитвах, бдении."

гр.Лебедь,сомневаюсь,что вы хоть день постились.Гляжу на вашу рожфото и еще больше сомневаюсь.

8146717fb4d71c2fc118c22baf76690e.jpg

-"Житие Антония повествует, что он обладал даром чудотворения: исцелял больных давая им есть зелень, которой питался сам;

заметте гр.Лебедь!!!!НЕ гнал их в шею,не убегал,а ИСЦЕЛЯЛ!!!!

А вот еще об одном основателе,Феодосии:"Феодосий прославился своим аскетизмом, носил ветхое рубище, которое, по словам составителя его жития Нестора, сияло на нём как честная багряница царская. Перед Великим постом Феодосий обычно уходил в затвор на всю четыредесятницу. Затворяясь в пещере, он брал с собой немного хлеба, а дверь снаружи засыпали землёй"

гр.Лебедь,а вы где затворничаете?И зачем монаху-затворнику участок над Днепром стоимостью полмиллиона баксов?Свою пещерку копать?Дороговато.

Посему мой вывод:не православный вы и не монах.А кто же вы?Ну народ вас называет гопником.А народ не врет.

Вот еще ваша реплика вспомнилась:"Я справді йду з Партією регіонів до Київради, оскільки цю партію ми засновували разом: Віктор Федорович Янукович, Микола Азаров, Володимир Рибак і я були серед перших".

Картина маслом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От зверніть увагу наскільки люди можуть бути сліпими ідучи за такими священиками. Одна справа якби він проповідував живучи у печерах, а інща що він хоче служити службу в новенькому храмі незважаючи на те що на цьму місці моге б бути лікарня яка рятуватиме життя людям. От вам і самомпожертва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивує мене навіщо такі дорогі церкви будувати, тим більше так багато, якщо до них ходить небагато людей.

Бог не там, де позолота і гарний храм, а де віра.

І з тих пожертв, що люди кожної неділі приносять до церкви, треба хоч половину давати хворим і знедоленим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ця теорія і правильна, то створена вона не людьями (як Кримінальний кодекс), а кимось зверху.

Ну чому так, ця теорія дуже гарно прописана - "Диагностика Кармы" Лазарев С. Н.

не полінуйтесь, розпишіть нам її :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анубіс, ти не втомлюєшся всім задачі роздавати:) Цікаво- візьмеш і прочитаєш:)

Унутоліє, я її ще у 18 рокі прочитав ;) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ця теорія і правильна, то створена вона не людьями (як Кримінальний кодекс), а кимось зверху.

В принципе,это не теория,а закон причинно-следственной связи,народ называет это судьбой,кармой и т.п.,что не совсем верно.Да,все верно,не людьми этот закон создан,а "сверху".Мы можем этот закон игнорировать,но как известно незнание закона не освобождает от ответственности. ;)

И по этому закону гр.Лебедю суждено будет в какой-то форме ответить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...