Перейти до змісту

Софт і настройки для запису відео в реальному часі.


SpiritMen

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть який софт можна поставити для Тв-тюнера AverMedia Model 505 крім AVerTV- 5.5.0.19?

Звичайно в AVerTV все працює нормально. Але - мені не дуже подобається інтерфейс цього ПО, тай якість зображення не таке чітке як на інших прогах,(Наприклад в FlyDS якість зображення набагато вища, та нажаль вона не халявна і без підтримки ДУ)

В ідеалі було б поставити FLY.2000.TV.v2.38.RC2, та знову ж таки не все так гладко. FLY.2000 доволі стара прога, в ній нема належної підтримки 505 моделі. А саме, не виходить налаштувати її так, щоб тв і радіо працювало з одними настройками.. А про підтримку звуку і пульта я взагалі мовчу.

І друге моє питання .

Якими кодеками ви користуєтесь для запису відео в реальному часі?

У мене щось не дуже якісно виходить. Можете подивитись в фтп /video/Vecherniy_kvartal/

Використовував K-Lite Codec Pack 2,80. Настройки кодеків показано на прикріплених скріншотах.

post-367-1167044819.jpg post-367-1167044834.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для захвата уже три года использую только iuVCR совместно с кодеком Motion JPEG в режиме максимального качества. после захвата уже монтирую в Virtualdub и пережимаю xvid 1.0

ps. несколько раз пробовал использовать DV кодек вместо MJPEG, тоже отличный, но чуть более обьемный результат

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є такі російські тюнера - Beholder (www.beholder.ru). Росіяни під ці тюнера замутили прогу - Behold-TV (по-моєму, так вона називається, можеш перевірити на сайті). Ця прога пишеться під керівництвом Андрія Золотарьова, автора FLY2000TV, і має прекрасну юзабельність. Тільки вона не працює з іншими тюнерами (офіційно). А неофіційно - народ прошиває свої тюнера, і програма з ними працює. Пошукай в Інеті.

Кодек. Якщо писати на льоту в ДівХ - то навіть з 5000 бітрейтом ти не зможеш досягнути хорошої якості картинки на швидких сценах. Крім того, останні версії ДівХ дуже прожористі в плані ресурсів (третій ДівХ в два рази менше просить), і тому дропи при захваті в ДівХ - явище поширене. А от якщо взяти провести відеозахват в MJPEG (я для цього використовую PicVideo MJPEG-3 кодек), а потім сконвертити в ДівХ через ВіртуалДаб (або й через АвтоГК) - то можна буде дати ДівХу бітрейт 800-1200, і буде гарна якість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кодек PICVideo - Soft\Codec. В архіві кодек і ліки до нього. Інсталлятор проставить (або намагатиметься проставити) три кодеки:

- PICVideo M-JPEG 3 VFW Codec

- PICVideo Lossless JPEG Codec

- PICVideo Wavelet 2000 Codec

Але я користуюся лише першим. То тільки його можеш і поставити.

Решти у мене немає. Шукай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еще, как вариант, ставишь себе Доктор ДивИкс... Там тож есть функция захвата в реальном времени... Плюс могет сразу пожать все в ДивИкс...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кодек PICVideo - Soft\Codec. В архіві кодек і ліки до нього. Інсталлятор проставить (або намагатиметься проставити) три кодеки:

- PICVideo M-JPEG 3 VFW Codec

- PICVideo Lossless JPEG Codec

- PICVideo Wavelet 2000 Codec

Але я користуюся лише першим. То тільки його можеш і поставити.

Решти у мене немає. Шукай.

+20

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скачав Behold TV 4.86, поставив, воно не бачить тюнера.

Набрів на http://hibeholder.narod.ru/

Тільки щось не можу знайти прошивку до 505.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробував записувати PICVideo M-JPEG 3 VFW Codec . Якість звичайно краще, але 62МВ/1ХВ, за годину 3.6Гб щось це трохи забагато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто мішає потім конвертнуть в нормальний розмір??? Той же VirtualDub, DrDivX та ше купа прог запросто зіжмуть твоє відео до потрібних розмірів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так в тому то й вся суть. Спочатку пишеться так званий "сирий" файл - з аудіо та відео кодеками, які дають мінімальну компресію, найменше грузять проц, виключають можливість дропів і розсинхронізації звуку і відео. Після того, як цей файл одержано - закидуєш його в VirtualDub або в AutoGK, задаєш кодек (DivX або XviD, WMV, параметри кодеку та кодування (в ВіртуалДабі краще двопрохідне вибирати: за перший прохід кодек аналізує відео: яка сцена динамічніша - туди більше бітрейту дати, яка статичніша - туди менше, а за другий прохід кодек кодує готове відео). В АвтоГК двопрохідне і так по дефолту стоїть. Ставиш на ніченьку, і зранку отримуєш файлик, який дорівнює 1-1,5 год - 700 мегабайт чудової якості.

Якщо хочеш отримати готовий файл відразу з тв-тюнера - на дуже добру якість (особливо на динамічних сценах) не розраховуй.

AutoGK - програмка для ДВД-ріпання, але я її приспособив для конвертації відеофайлів, отриманих з ТВ-тюнера, і виходить класно. Швидко і просто, та якісно до того ж.

http://www.autogk.me.uk/

Інструкції по АГК:

http://aboutvideo.h10.ru/dvd-2-avi_files/autogk.html

http://www.autogk.me.uk/modules.php?name=TutorialRU

http://www.3dnews.ru/multimedia/divx-xvid/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що ш, все зрозуміло. Дякую всім з поради.

З VirtualDub я вже не рас працював, так що тут проблем не буде.

Та ще з Behold TV 4.86, потрібно повозитьсь.

AutoGK - теж спробую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Не повірите, Я знайшов кращий спосіб записувати відео.

PICVideo M-JPEG 3 VFW Codec – Звичайно записувати можна. Але, є два нюанси: перший це трохи великий вихідний файл. І другий, при тривалому запису спостерігається така річ, як пропускання кадрів, приблизно 5-18 кадрів в хвилину, Після перекодування трохи відео зі звуком не співпадає, а також є ривки в зображенні.

Мій спосіб полягає в тому, щоб записувати відео в MPEG-2 форматі, і потім його перекодувати в VirtualDub-MPEG2.

На відміну від M-JPEG 3, в MPEG-2 вихідний файл при такій самій якості в двічі менший, і головне зовсім нема втрат. Не вірите? Можете спробувати.

post-367-1167843150.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MPEG-2 - це формат професійний. У ньому пишуться ДВД-диски. Але з ним треба вміти працювати. Там є різні нюанси, один з них - це деінтерлейс (особливо при записі з тв-тюнера можуть появлятися на динамічних сценах горизонтальні смужки - так званий ефект гребінки; алгоритми і процедури чистки цього ефекту називаються деінтерлейсом).

Для себе я все-таки зупинився на PicVideo з перегоном в DivX (XviD). А проблеми дропів і розсинхронізації відео і аудіо вирішуються. Дропи - зняттям лишніх процесів на компі або відключення алдгоритмів обробки зображення (щоб проц не грузився сильно). А щоб не було розсинхронізації - при перекодуванні треба вибирати ту ж саму частоту (наприклад, 44100 Гц), що й в оригінальному записі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik

Цей ефект гребінки, Я замічав на M-JPEG 3, на MPEG-2 все вроді гут.

Зараз виложу те що записав в фтп /video/Tachka/.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз виложу те що записав в фтп /video/Tachka/.

зроби троха кращу якість звуку <_<

а так гут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз виложу те що записав в фтп /video/Tachka/.

зроби троха кращу якість звуку :)

а так гут

Звук я трохи запорав, згідний. :) На другій рас краще зроблю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...