Перейти до змісту

расписание игр Cs1.6


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

Просто мля коли стіки халяви, то всім надо днем шось качати бо мля вночі часу нема. я злий мля , ОТАК

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 809
  • Створено
  • Остання відповідь
способ давно придуман

А чого ж ти мовчиш ?

Пропоную поставити паролі і ще раз занулити статистику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не мной придуман, вот и молчу

мод, устанвленый на серваке, позволяет делать пароли, но не до конца работает

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Зайти в игру. Открыть консоль и ввести следующее: \"ps_password [пароль]\" (замените [пароль] тем паролем, что ожелаете. Например: \"ps_password ThePassword\", без кавычек). Пароль сразу будет сохранен сервером"

но не до конца отрабатывает

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Зайти в игру. Открыть консоль и ввести следующее: \"ps_password [пароль]\" (замените [пароль] тем паролем, что ожелаете. Например: \"ps_password ThePassword\", без кавычек). Пароль сразу будет сохранен сервером"

но не до конца отрабатывает

Це пароль не на вхід в контру, а на зміни в статистиці(поставити малюнок біля ніку, змінити настойки...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
не мной придуман, вот и молчу

мод, устанвленый на серваке, позволяет делать пароли, но не до конца работает

Работает.

Но будут проблемы с клубами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
"Зайти в игру. Открыть консоль и ввести следующее: \"ps_password [пароль]\" (замените [пароль] тем паролем, что ожелаете. Например: \"ps_password ThePassword\", без кавычек). Пароль сразу будет сохранен сервером"

но не до конца отрабатывает

Не ложит в базу.

Ковырять нехочу.

Потому как лень ;) Хотя мож проснётся желание. ;)

И ваще чтайте и говорите я прикручу.

У меня настолько мало времени что я уже и пива попить забываюсь не то что читать а ковырять неоплачиваемые весчи :(

Так что Баба яга против (с) Баба яга ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Зайти в игру. Открыть консоль и ввести следующее: \"ps_password [пароль]\" (замените [пароль] тем паролем, что ожелаете. Например: \"ps_password ThePassword\", без кавычек). Пароль сразу будет сохранен сервером"

но не до конца отрабатывает

Це пароль не на вхід в контру, а на зміни в статистиці(поставити малюнок біля ніку, змінити настойки...)

возникало у меня такое подозрение.... :(

но авторизация в игре таким же макаром будет и/или по IP

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По ІР можна настроїти вже, в псіхостаті є така можливість, але це не єсть гуд (По клубам грати не можна, від друзів теж не катить...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від мене порядка 3х чел час від часу грають по нету різні ігри. Ну і якби в луцьку був нормальний клуб (мені подобаєтся щось тіпа "Премєр"а але там часто занято да і компи коли я був були не дуже) да щей підключений на широкому каналі то яб з компанією ходивби раз в тиждень за милу душу (Гра дома і в клубі з коментаріями друзів трішки різні речі).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сервер КС не відповідає... Ми не можемо зайти... В чому проблема? Адміни - допоможіть!!! :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні відвідувачі GAME.LUTSK.UA!

Ласкаво просимо в CS!!!

Граємо щодня з 10-ї до 24-ї...

Відгукніться самотні душі... :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 56 zrhfc drkfd vfke s gjregfkb vfkjuj! Ye nj zr ,eltv uhfnb xb oj? pfdnhf yf 07 00 yf hj,jne

22 56 якрас вклав малу і покупали малого! Ну то як будем грати чи що? завтра на 07 00 на роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 56 zrhfc drkfd vfke s gjregfkb vfkjuj! Ye nj zr ,eltv uhfnb xb oj? pfdnhf yf 07 00 yf hj,jne

пошляк,

чтобы это значило

"22 56 zrhfc drkfd vfke s gjregfkb vfkjuj! Ye nj zr ,eltv uhfnb xb oj? pfdnhf yf 07 00 yf hj,jne"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому дуже надо може подивитись по клаві з українськими літерами, або скористатись відповідним ПЗ. Пардон, я сам офігел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не знаю що робити. Мало того що серв глючить так сьогодні щей разів з пять - десять модем начисто губив звязок. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому дуже надо може подивитись по клаві з українськими  літерами, або скористатись відповідним ПЗ. Пардон, я сам офігел.

будем надеятся что всё наладится

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...