Перейти до змісту

расписание игр Cs1.6


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 809
  • Створено
  • Остання відповідь
  • Адміністратори
щас играете?

я  вообше сервака невижу

проблемы с роутингом

Не болвань народ що читає цей тред. Я б не хотів бачити тут чи будь де в іншому місці висновків від тих, хто не знає реального стану проблеми, з роутингом все нормально.

Вся справа була в динамічних правилах файрвола.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне вчера понравилось тех несколько минут, что мы поиграли с голосовыми командами... 2kmd: respect! :unsure: Сегодня можна опять i'm in position, follow me, cover me и другое покричать, стреляя и бранясь!!! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так народ. Чемп не вдався. Я злий як собакака і забиваю всім ламерам стрілу на 19:00. Особливо це стосуєтся [ROZH]siemens так як за моєїї відсутності на сервері з моменту занулення статистики він мав наглість заняти моє почотне перше місце в рейтингу.

Бажаю всім вам легкої смерті від хедшота, а не вмирати під моїм ножем. :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ж, постараємось бути! Ми, звичайно, злих собак боїмось, але кілька цеглин в кишені маємо на всяк випадок. :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чекаємо зустрічі! Мені вчора сподобалось грати командно - тут не всі малючата розуміють як це класно... Тому я поки що теж вірю у Вашу перемогу, [DZ]!

Але є один фактор на користь малюків - вони вже 4-5 років грають. Я всього місяць і один день... І спостерігаючи збоку за нібито хаотичною їхньою грою, помічаю, що тактика і стратегія не завжди перемагає над знанням кімнати і реакцією! Бажаю удачі! :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо чесно то 75% гравців в контру грають мінімум 2 роки.

Я наприклад граю десь 4 але остані 3 грав тільки раз на один - два місяці.

Ну а коли начали грать на цьому серваку прийшлось трішки потренуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я перед цим останній раз грав ще в 2001 році, коли був адміном в Луцьку в клубі... Колишній "Сенат"... я з роззявленим ротом спостерігав за тим, як рулять kmd і його друзі... А тепер маємо свій клуб і трошки більше вільного часу! Go!Go!Go!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я перед цим останній раз грав ще в 2001 році, коли був адміном в Луцьку в клубі... Колишній "Сенат"... я з роззявленим ротом спостерігав за тим, як рулять kmd і його друзі... А тепер маємо свій клуб і трошки більше вільного часу! Go!Go!Go!

Да....... були колись часи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормально пограли. Але чот трошки не то. Мало того що граю на новій(незвичній для мене) миші так щей лагає на додачу.

Повинен визнати що серед ровенчан є деякі непогані гравці, хоча їм ще тренуватись і тренуватись.

Що сильно не сподобалось так це повна відсутність балансу між командами які в нас виходили, особливо це було видно на італіїї:

Я з алотером по 14 фрагів двоя інші з нашоїї команди по 1 фрагу :P

В той же час контри грають більш більш менш не погано і однаково по 3-5 фрагів у кожного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2silia в 10 вечера Сименс обесчался быть

А от я вже напевно не зможу (очі від монітора вже пухнуть)

Пропоную очну ставку перенести на завтра.

Да і я вже майже відвоював своє положення в рейтенгу. Всього за якісь 02:39:04 я набрав 1502.96 очок скілу. Учітся дітки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...