Перейти до змісту

расписание игр Cs1.6


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

1) він давно набрид

2) ти просто не попадаєш на час гри (он вчора 10 на 10 лабали)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • Відповідей 809
  • Створено
  • Остання відповідь

Тим кого зараз не пускає на сервер із-за іпанутої карти "вертіго"Ю виявилось лікується видаленням всіх файлів (в мене 3 файли) з такою назвою, з папки "мапс" в контрстрайку, тоді контра перекачує ць карту з сервера і можна грати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я думаю что решеные етой проблемы намного проще... Просто надо что бы силя просто убрал ету карту из списка вотемап (автосмены) карты и все будет норм... :)

а такие карты как футболл вообще надо дел!!(Какой смысл етой карты если не секрет?) :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто надо что бы силя просто убрал ету карту из списка вотемап (автосмены) карты и все будет норм... :smile-zachot:

підтримую, бо карта справді не фонтан, без неї нічого не втратиться

а такие карты как футболл вообще надо дел!!(Какой смысл етой карты если не секрет?) :smile-zachot:

в мене напрошується лише один варіант - тренінг прицільної точності, але в реальності получається просте мясо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене напрошується лише один варіант - тренінг прицільної точності, але в реальності получається просте мясо

:D Гиде там мясо получаетса... там ведь таже стволов нету... или я о другой карте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... там ведь таже стволов нету... или я о другой карте?

То скоріше я маю на увазі не ту карту, я подумав що футболом називається де травяне поле і дві команди респавняться на разних кінцях за 2-ма бітонними колонами, але там купа калашів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...