Перейти до змісту

расписание игр Cs1.6


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 809
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 2 тижня потому...

я лично давно не заходил .....всё время на киевских играю ....там хоть читероф сразу банят ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Сьогодні дуже знаменатільний день, мені пощастило на собі відчути

...(якщо точніше на мене зійшло благословіння)...

ласку доблісних

...(в даному контексті можна читати і "довбаних")...

представників легендарного клану "НЕО", а саме - бути вбитим на старті саме їхньою кулею.

Правда коли вони грають в контру то відключають свій моск, і не звернули увагу на дрібничку що я був саме в їхній команді.

Але ця малопомітна прикрість не здатна затьмарити мого захоплення від цих славетних героїв. За саме перебування в списку серед них кожен середньостатичний гамер готовий зубами зупинити кулєр.

Перші згадки про їхню опупенну крутизну історики кафедри лоботомії національної академіки оленьоводства

...(саме в їхніх наукових працях детально розписана еволюція хомосапіенса в хомо-нео-еректуса)...

відносять до часів перешого письмового твору "Слово о полку Ігоревім". Вони стверджують що саме перші НЕО-кіборги з’явились (чи то виховались) саме в цьому полку.

Правда існує і альтернативна думка експертів - які стверджують що як тільки там з’явились НЕО так і не стало того бідного полку, перерізали вони своїх прямо в окопах...

Шановна редакція, дякую за приділену мені увагу на сторінках вашого часопису "Есть ли жизнь после НЕО?",

творчого натхнення та наснаги мені вистачить ще на багато заніматільніх зарисовочок про цей клан бого-подібних створінь. А свій афтарський гонорар я попросив би перерахувати на спорудження каплички блаженних агента, пофігіста та ще когось там...

завжди ваш дописувач Гаврило Ваншотенко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Харош гнать один на одного!!!

Даю 99% що стріляли тому щоб перейшов за іншу команду бо і так дизбаланс сил.

Буде час поставлю муть яка дозволяє наказувати свого за вбиство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і саме головне забув:

ото після того як мене (ну і зі мною ще чоловік 2-3) покоцали зразу на старті, так ще й мене кікнуло на слідуючій карті, і тепер уже близько години не можу конектитись до сервера, то шо я вже може чітером став?

Харош гнать один на одного!!!

Та я ж не гоню на когось одного я гоню одразу на їх всіх!!!! :rotate:

Даю 99% що стріляли тому щоб перейшов за іншу команду бо і так дизбаланс сил.

Та я зі свої вмінням попадати просто апріорі ніяким чином не можу впливати на той дисбаланс... на якій би я стороні не був не вилажу з категорії пушечне мясо, і крім того я на сервер зразу зайшов за команду з найменшою кулькістю очок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

убейте этот топ нафиг %) что это за глупости играть в КС по розписанию, там постоянно и так должен быть да и аськи вроде у всех есть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьодня тіко раз пограли і то мало.......)

ввечері ніхто не грав !!

шо за дєла ? :) давайте розберемся коли будемо грати !!!!

Пишіть ..... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...