Перейти до змісту

расписание игр Cs1.6


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори
Чувакі, заберіть ботів, а то грати зовсім не цікаво-мало того що заважають так щей глючить посильніше ніж дум 3 на тетрісі!!!! :(

Ща положу каунтер на машині і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 809
  • Створено
  • Остання відповідь

предлгаю перенести контру из раздела 3Дшутеров в раздел пошаговых стратегий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

предлгаю перенести контру из раздела 3Дшутеров в раздел пошаговых стратегий

Про стратегії не знаю, але якщо створити для неї окремий розділ (Пошаговий шуте) то я за :(

PS так далі грать не льзя. Клієнти требують виділений ігровий сервак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную Зібратись завтра і пограти. Час можете вибирати самі, але попередьте.

По друге який Долбодятел посмів грати під ніком [DZ]RU$$EL і попортити йому статистику. (Що він сам не грав знаю точно так як сьогодні був з ним цілий день) Якщо якась неповноціна каліка хоче підняти себе в рейтенгу за рахунок пониження скіла решті гравців то якщо взнаю хто це прийду і поламаю обидві руки (Ті хто мене бачив підтвердять щоя можу) і не пошкодую гроші на квиток.

2atoller Прошу по можливості слідкувати за народом.

2kmd Може є якась можливысть заблокувати ніки зареєстрованих гравців паролем тобто якщо канектиця зареєстрований нік то його пустить лише після підтвердження паролю ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2silia а с чего ты взял что под ником [DZ](RU$$EL) ктото играл?

судя по статистике он последний раз играл на сервере 30 числа

"Последняя игра: 2005-06-30 21:46:41 "

а ты последний раз "2005-07-09 22:12:43" так?

это просто для проверки статистики примерчик :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він грає без дужок (Дужки були колись. а зараз там два Расела один з дужками другий без, так другий був на першому місці вчора з приблизно 1500 очок скілу). зараз же в нього 900 очок. Інакшого пояснення як "Криворука сволота спортила йому статистику" я не бачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

точно два рассела,

пока так и будет :(

правильность и чесность ведения статистики зависит от самих ироков

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт усім! Тепер вислухайте мої думки. Значить останній раз, коли я бачив РАССЕЛА з дужками - це був хтось з Луцька, тому що в той момент я грав разом зі своїми друзями Італію. Ми ще дивувались, що в нього якась дивна тактика. В клубі моєму нікого більше не було. Контроль над ніками я проводжу, але я не можу навчити людей грамоті, якщо вони роблять помилки в своїх ніках чи хтось новенький має непоборне бажання пограти - я ж не скажу йому "НІ!"...

А пограти сьогодні можна в 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00... Чекаємо! :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти трішки не вїхав. Расел грав сам за обидвпа ніки (спочатку з дужками потім відмовився від них і почав грати без дужок.) Так от вчора хтось взяв і почав грати його ніком. На рахунок того що це помилка так це мені нагадує анегдот:

Якщо в слові Хліб зробити чотири помилки то вийде Пиво.

Легше шифр до пентагону підібрати ніж помилитись і написати саме [DZ]RU$$EL

Про те що це було зроблено спеціально свідчить те що прибавилось порядка 40 смертей і лише порядка 2 кілів(На рахунок кілів точно не памятаю, але в нього було більше 90 знаю точно) Я не знаю яким дятлом нада бути щоб за таку кількість раундів вбити так мало народу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зрозумів. Напевно, справді було якесь падло... Нічого я вичислю і скину наводочку... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слово "наводочку" читати так, як пишеться, а не так як чується... А то ще вийде, що я споюю луцьких братців... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти трішки не вїхав. Расел грав сам за обидвпа ніки (спочатку з дужками потім відмовився від них і почав грати без дужок.) Так от вчора хтось взяв і почав грати його ніком. На рахунок того що це помилка так це мені нагадує анегдот:

Якщо в слові Хліб зробити чотири помилки то вийде Пиво.

Легше шифр до пентагону підібрати ніж помилитись і написати саме [DZ]RU$$EL

Про те що це було зроблено спеціально свідчить те що прибавилось порядка 40 смертей і лише порядка 2 кілів(На рахунок кілів точно не памятаю, але в нього було більше 90 знаю точно) Я не знаю яким дятлом нада бути щоб за таку кількість раундів вбити так мало народу.

<{POST_SNAPBACK}>

Силь, не переймайся так сильно, якщо ще раз занулити статистику , то знову все з чистого листа буде :( Правда, хотілося б мати логін в КС під паролем...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що Ви всі такі пасивні сьогодні? Заходьте в КС - побігаємо трошки, а потім ще ввечері. :( Я ж бачу, що Ви висите в форумі ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми своїх в обіду не дамо. Якби вони перемогли в чесному двобої то це інше діло а ось так паскудити наше ім'я ми не дозволимо.

Потрібно шукати спосіб ставити паролі на ніки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що Ви всі такі пасивні сьогодні? Заходьте в КС - побігаємо трошки, а потім ще ввечері. :( Я ж бачу, що Ви висите в форумі ;)

Народу маловато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не жаліюсь, там не виставляю претензії, але грати просто не можливо останній місяць. постійно всі пригають , не можна влучити. не буду грати. можете мене виключити, стерти з статистики. Іду купувати ГТА, і мат... його туди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...