Перейти до змісту

Дешовый и быстрый инет на компе


Рекомендовані повідомлення

Нужен оптимальный вариант подключения к интернету с ПК через мобильник. Самый дешовый интернет у лайф - 7баксов за гиг в месяц. Вопрос: как организовать подключение с ПК? Облазил весь сайт лайфа, там только инфа как настроить интернет с мобильника...

С джинсом проще: на сайте детальная информация как настроить в винде подключение к инету через модем мобильника, но цена кусаеться.

Может кто подскажет как использовать "Гига интернет" от лайфа на ПК? Или посоветуйте какого из оператором мобильной связи лучше всего использувать для подключения к инету...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

www.umc.ua/hyper

5 гривень в день маєш анлімітед інтернет. Швидкість - 3-5 кілобайт в сек. Якщо виходиш в інтернет через точку доступу "гіпер.нет" - знімає 5 гривень в день. Якщо через точку доступу "умс.уа" - тарифікує, як звичайний ГПРС інтернет. Тобто, якщо треба сидіти клято - лізеш через гіпер, платиш 5 гривень, і качаєш. Якщо ж в день тільки пошту провірити - лізеш через стандартну точку доступу ГПРС, і платиш 1 коп. за 2 кілобайти (вдень, вночі - за 10 кілобайт).

Не виходиш в інтернет - гроші не беруться.

По Гіга інтернету від Лайфа: скористайся пошуком на форумі, і почитай обурені коменти юзерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нужен оптимальный вариант подключения к интернету с ПК через мобильник. Самый дешовый интернет у лайф - 7баксов за гиг в месяц. Вопрос: как организовать подключение с ПК? Облазил весь сайт лайфа, там только инфа как настроить интернет с мобильника...

С джинсом проще: на сайте детальная информация как настроить в винде подключение к инету через модем мобильника, но цена кусаеться.

Может кто подскажет как использовать "Гига интернет" от лайфа на ПК? Или посоветуйте какого из оператором мобильной связи лучше всего использувать для подключения к инету...

Сижу з вересня на ГІГА, спочатку швидкість НЕТа - була не дуже, а зараз - нормально.

Можливо, через те що телефон взяв з ЇЖАКОМ!!! Здається налаштування ідентичне, звичайно, що точка доступу різниться. Що тебе саме цікавить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сижу з вересня на ГІГА, спочатку швидкість НЕТа - була не дуже, а зараз - нормально.

Можливо, через те що телефон взяв з ЇЖАКОМ!!! Здається налаштування ідентичне, звичайно, що точка доступу різниться. Що тебе саме цікавить?

Меня интересует: если активирован ГИГА, то эта услуга только для пользования инетом с мобильников, лии можно номер дозвона *99# и с ПК пользоваться инетом? На сайте лайфа указано в описании как настроить доступ с компа к инету:

"Послуга «Доступ до інтернету» (один кілобайт прийнятих/переданих даних під час використання послуги) — 0,005 грн з урахуванням ПДВ і без збору до ПФ."

Тоесть, по 5грн за мегабайт, и ни слова о том что можно такми способом использовать ГИГА...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоесть, по 5грн за мегабайт, и ни слова о том что можно такми способом использовать ГИГА...

А ты щітаешь что ето дешего?!? :friday:

..хотя, комукак

Мені взагалі назва гілки нагадує якись разводний рекламний слоган :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я сам на лайфі сам сижу не розвод скорость не дуже але по сайтам лазить і в асі сидіти хватає!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По великому рахунку це фігня все, в мене в голові троха не вкладується - за гіг платить 40 гривень не став би точно, до того ж в них вечно перевантаження мереж і тд, швидкість відповідно швидкістю не назвеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоесть, по 5грн за мегабайт, и ни слова о том что можно такми способом использовать ГИГА...

А ты щітаешь что ето дешего?!? ;)

..хотя, комукак

Мені взагалі назва гілки нагадує якись разводний рекламний слоган :)

40 грн за Гиг от лайфа - это считаю дешево, а 5грн за мегабайт - это ооочень дорого.

Относительно рекламного слогана - ты прав, это чтобы привлечь побольше народу в обсуждение темы :о)

По великому рахунку це фігня все, в мене в голові троха не вкладується - за гіг платить 40 гривень не став би точно, до того ж в них вечно перевантаження мереж і тд, швидкість відповідно швидкістю не назвеш.

У меня дома ADSL от укртелекома. Плачу в месяц 180грн за 1750мегабайт и оренду модема. Но, каждые суботу-воскресение бываю в Киверцах. Завез туда недавно комп, и мне там очень некомфортно без инета, даже почту немогу проверить... Оптимальный вариант для меня - через мобильник..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти просто в темі не окреслив потреб, якщо тобі потрібно пошту провірять і в чатах сидіть то звичайно вистачить і дал-апа або мобільного нета.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кароч. Мав я гіго-лайф - взяв СУТО для асі. Аццтой, скажу я вам.... :) Ввечері не працює _ВЗАГАЛІ_ , вдень норовить через кожних 5--10- хв. тел. с связі скинуть - дзвінки мають більший пріорітет видимо. Пробував з різних районів міста, з апаратом з EDGE і без нього - результат приблизно однаковий. Другий раз брати не хочу, хоч інет і потрібен як повітря.

Я так подивився - у Білайна зараз найкраща пропозиція 3,99 грн./мб день і 0,50 грн.ніч, (24-8) але толпи студентів падкіх на промо-акції насторожують. Хто користується, підскажіть, як воно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто может подсказать, как правильно настроить ГиперНет от ЮМС?

Пробовал вчера - сняло >80грн. 8-0 Где же обещанные 5??

Может, я то-то не так делаю?

Там нужно отправлять USDD-запрос и происходит активация услуги. Эта активация только на сутки, что ли? Запрос я отправлял дня три назад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

строка инициализации мопеда = AT+CGDCONT=1,"IP","hyper.net" и точка доступа (Access point name) = hyper.net

у тебя же , скорей всего вписано umc.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, вполне возможно, с настройками мамеда я не заморачивался :blink: Скорее всего старые остались

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто может подсказать, как правильно настроить ГиперНет от ЮМС?

Пробовал вчера - сняло >80грн. 8-0 Где же обещанные 5??

Может, я то-то не так делаю?

Там нужно отправлять USDD-запрос и происходит активация услуги. Эта активация только на сутки, что ли? Запрос я отправлял дня три назад.

Набери *109*20# и посмотри активирована или нет услуга ГиперНет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5*30(UMC)>30(life)

во-первых, там вроде 38, а не 30...

а во-вторых, тут уж проблема какчества этого самого нета. ;)

а в-третьих, афтару надо 5*8 т.е. по выходным

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сиджу на UMC по суботах і неділях. В робочі дні маю інет на роботі. Отже, плачу 40-45 грн. в місяць за Гіпер.НЕТ. Маю нормальний зв'язок (4-5 кілобайт за секунду стабільних, рідко бувають якісь проколи, достатньо перепідключитися, і все ОК.)

Зате експериментальним шляхом вияснив, що за добу реально викачати 350-400 мегабайт. За годину викачується 15-17 метрів.

Отже, за три доби (тобто за 15 грн.) реально стягнути гігабайт, який у Лайфа викачується за місяць (і чи ще викачається з їхнім коннектом?). Тільки от що тягнути? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну панятна каму шо

А взагалі хватить реклами. Діфото, тобі не здається?

Адже чим більше юзерів підключиться, тим гірше буде нам? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А коли Їжака в Луцьку замутять?

Як з цим у Рівному, Тернопілі? Цікаво чи скоро наважаться покрити нас всіх.

Скористатися послугою "Гіпер.NET" можна до 15.02.2007 включно. Що буде далі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...