Перейти до змісту

Як ви розмовляєте з російськомовною людиною.


yvazhaemuy

Перехід на російську мову  

138 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Да, Зевс, шо тебе не позволяет отвечать по украински?

отсутствие расладки :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вживу тільки 2-х людей із форума в реалі лицезріла

Це яких?

Хтось може підтвердити ваше існування?

На рахунок вас я вже писав свої догадки в іншій темі, якщо памятаєте.

Я можу підтвердити.   :) Твої здогадки, це лишень твої фантазії. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але час, помаленьку робить свою справу, вже українцю можна проживати в місті, займати керівні посади, відкривати свою справу, боротьба вже перенеслася в площину - яка мова повинна домінувати в Україні.

це занадто оптимістична картина: пару указів і законів і вже не можна буде мати своєї справи, ще пару і українська знову повернется до сіл західних і центральних областей. Те що ми зараз пережили - це фактично НЕП, а така економічна політика має свій логічний кінець - розкуркулення, над чим зараз працює великий розкуркулювач куркулів - Азаров з командою професіоналів. Хоча більш ніж впевнений, що те ж саме робила б і націоналістка-соціалістка-комуністка Тимошенко. Це все робиться дуже легко, просто привноситься кастовість в суспільство, як от наприклад з гайцями - це вже окрема каста з закритим колом наближених, бо чим меньше наближених, тим більше бабла. Зараз цю кастовість введуть для податківців, паралельно ліквідувавши єдиний податок впринципі, як такий, що звязує руки Державі по відношенню до її громадян, пожежникам, санепідемстанції і знову відбудеться повернення до веселих дев'яностих. Змія буде поступово пожирати свій хвіст, коло звужуватись.Бажаю меньше оптимізму для тих хто не з корочкою.

2max Толік реальна людина, але лоханулась і продала мені гантелі по 5кг за 40грн :g05: тому не суди його строго.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок такого адепта цього форуму як Luychi справа ще складніша - занадто тюнінгований образ вона для себе зліпила - щось типу полотна Далі. Образ настільки складний і переіграний, що без усмішки її пости мною вже не читаються :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ввічливо не попросить перейти на російську

типу так

ти чьо видєливаєшся!? бира па рускі! ))))

Людина може української не розуміти. Уявіть, і таке буває.

А словник українсько російський купити грошей не вистачає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А словник українсько російський купити грошей не вистачає?

Вам - видно, не вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А словник українсько російський купити грошей не вистачає?

Вам - видно, не вистачає.

Дякувати Богу мені вистачає усього, і знань і грошей, і сміливості сказати, що дехто себе на цьому форумі визиваюче.

Завжди у спілкувані сподіваюся на конструктивний діалог. Дивно, що людина, яка реально може вести коструктивну розмову, веде себе на цьому форумі абсолютно деструктивно, визиваюче і абсолютно без поваги до того хто є автором цього топіка. Чомусь інші можуть підтримувати і дотримуватись теми, ДІ і ієже с німі, за плечами яких тисячі постів, ну ніяк не вдається. Тільки в цьому топіку пан ДІ 2 чи три рази використовував НЕнормативну лексику. Я уже ставив пану ДІ зауваження з цього приводу, але уроків абсолютно ніяких.

Тому привселюдно хочу попросити - якщо тобі не подобається ця тема - створіть свою. Не подобається моє зауваження - перейди на інший форум, де вульгарщина можлива.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, Ді - він такий. Не дискутуйте з ним, бо він скаже усе, що про вас думає. А правда очі коле, як відомо. Був тут ще один такий персонаж, але він став жертвою тоталітарного бордівського режиму. Одному з членів було незатишно... Але ми не про те.

Словом, хочеться додати лише одне. Шановний yvazhaemuy (вибачте за каламбур)! Російське слово "вызывающе" має абсолютно ідентичний український аналог. Це слово "зухвало".

До нових зустрічей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо я в Україні і розмовляю з росіянином, то розмоляю україньською( ну суржиком ) а коли у Росії то інша справа =)

На днях був у Києві, розпитую у перехожих і водіїв припаркованих авто - розпитую як пройти на таку то вулицю. Звісно запитую українською. Спочатку очі від перенапруження чуть не виходять зі своїх орбіт, а далі ніякої тобі поваги - чешуть російською "налєво і напрво".

А ви тут - "з-за поваги до співрозмовника" переходжу на зрозумілу для них мову. Очевидно це тільки односторонній рух.

Ще одну річ спостерігаю у поїздках - в Луцьку на вокзалі і автостанції всі прощаються До побачення, а в Одесі, Києві, Сімферополі зустрічаються - Здравствуйте!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yvazhaemuy, маю сміливість сказати, що знань Вам все-таки не вистачає, тому , як маєте гроші - купіть словник і пишіть УКРАЇНСЬКОЮ.

А стосовно того набору сентенцій про мою поведінку на форумі - я помовчу, щоб не травмувати Вашу тендітну психіку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А стосовно того набору сентенцій про мою поведінку на форумі - я помовчу, щоб не травмувати Вашу тендітну психіку.

Най буде так. Дякую за порозуміння!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спіцально для наших затятин націоналістів. Мацкалі співають про батька Махна.)))

Король и Шут - Тринадцята рана

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спіцально для наших затятин націоналістів.
Ти взагалі крім штампів можеш щось написати, тільки не тупе обсирання чиїхось постів, а щось своє, добуте з глибин твого мозку. Бо суддів тут ніхто не заказував і замість висміювань чиїхось думок доведи що ти маєш власні, а якщо ні то нафіга позоришся?. Що в твому розумінні є
затятин націоналістів
? Хто ти по відношенню до них? Поділись, бо тут таких вумних багато було з купою копіпастів, але рівень , як ти десь писав
школоти
не переплюнули, хоча тобі то фіолєтово. Чого значить час витрачаю на питання тобі? Замахує імітація розумової діяльності.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, блін, ну націоналістка я , повірте - але мене дістає маразматичність у вислолюванісях інших учасників форуму. То мене лічать у фанатизмі, то у фантомізмі...

Не присягалась я на вірність Януковичу. Хочу щоб моя держава жила добре. Хто мені за це дорікне? Хіба учасники форуму із різними поглядами хочуть інакшого? Скажіть.....І не в мові тут питання,"За дєржаву обідно. "Нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок такого адепта цього форуму як Luychi справа ще складніша - занадто тюнінгований образ вона для себе зліпила - щось типу полотна Далі. Образ настільки складний і переіграний, що без усмішки її пости мною вже не читаються
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:smile3: Шановний romaxa11! У даному конктексті штамп "затяті націоналісти" вжито не всерйоз, а з іронією. Малось на увазі ваше негативне і дещо агресивне відношення до Росії, росіян, російської мови, російськомовних українців та усього що з цим усім повязане. Пробачте, що вжив в одному реченні стільки слів, які випалюють вам мозок. На жаль, мій словниковий запас настільки бідний, що я не зміг підібрати синоніми.

А я взагалі пофігіст, маріонетка, елемент системи, коліщатко механізму, споживач, небидло, вигнанець, невдаха і хамидло з ЧСВ (прошу пробачення за російськомовний термін) більше 9000, котрий намагається імітувати якусь розумову діяльність, когось обісрати, понасміхатись аби тільки на нього звернули хоч якусь увагу.

Дякую, що звернули на мене увагу.)

До речі, якщо по темі. Я тут щойно побував у створеній вамі темі "Я грамотно пишу на різних мовах". Може, я повторюсь, але хочу дати вам пораду. Замість того, щоб критикувати росіян, які не хочуть вчити українську, краще б вивчили її самі. От.

А пісня хоч сподобалась?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Luychi, на всяк випадок. То я зовсім не про вас.) Ваші пости логічні і змістовні, хоч і не завжди обєктивні. Але дуже цікаво їх читати. І взагалі я вас дуже ціную як мінімум як грамотну і послідовну противагу ненависникам Януковича. Коли всі у чомусь дотримуються однієї думки, втрачається обєктивність, неможливо дійти істини.

:0073:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок такого адепта цього форуму як Luychi справа ще складніша - занадто тюнінгований образ вона для себе зліпила - щось типу полотна Далі. Образ настільки складний і переіграний, що без усмішки її пости мною вже не читаються

Люди, я взагалі то людина скромна і ліпити з мене адепта.. та ну... і тюнинг то так дорого, де у мене такі гроші...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тюнинг то так дорого, де у мене такі гроші...
я б не перебільшував вартість даного тюнингу
А пісня хоч сподобалась?
Я таких груп не слухаю. Я розумію, що для багатьох пісні цієї групи є базисними, світоглядними речами, але так склалось, що в часи перебудови, а потім початків незалежності України в мене не було магнітофона і чаша сія мене оминула. Для мене це терра інкогніта і я хочу щоб так залишалось надалі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тюнинг то так дорого, де у мене такі гроші...
я б не перебільшував вартість даного тюнингу

То може і не варто про нього говорити. Хтось, щось придумав..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"таких"
Я їх не багато знаю, але асоціації з Сектором Газа і всім "панк-роковим" російського виробництва.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...