Перейти до змісту

Як ви розмовляєте з російськомовною людиною.


yvazhaemuy

Перехід на російську мову  

138 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Ой, громадяни, ні кого не обзиваю, ні на кого не гоню, але таки, знаю, навіть не відчуваю- модератор чимсь таким важливим зайнятий ... (це я проти нього ні одніє букви не написала).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11, пане, ви дуже обмежені. Надзвичайно.

Я не знаю, що ще сказати людині, яка думає, що Моцарт, Гілмор, Далі, Лєрмонтов, там, вимислили свої творіння словами.

Ну і Ванкєль, кшно, свою хрєнь придумав теж, використовуючи усе багатство рідної мови.

Необмежений Ви, я ж написав, що мислення відбувається словами і Образами. Але й навіть тут для Вас необмеженого слід нагадати, що ноти відповідають звукам (до ре мі фа соль ля сі) і тут два варіанти: або мугикати, або лялякати. Не факт, що Рубенс коли малював своїх жіночок під час того думав: "а тут я намалюю ось такенну дупу, а тут сісічкі приліплю"

Yuraul, і ще одне, по ваших постах, пане, взагалі не можна визначити рамки вашої обмеженості, старайтесь і інших в ці рамки не запихати, щоб потім не було конфузно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мова про те, що дає ширші можливості: мислення словами чи образами. (Не впевнений, що ми використовуємо коректну термінологію, але біс із ним, я думаю, ми зрозуміли одне одного.) Так от, я вважаю, що образне мислення знімає усі обмеження. А слова, мова - досить таки корявий інструмент передачі інформації з надзвичайно бідними можливостями і низьким ККД. Моя аргументація у попередніх постах. Ну і ще є, звісно, наукові факти, але, я бачу, це для вас не аргумент.

Щодо моїх рамок. Мені хвіолєтово, що ви про мене думаєте, і кого куди мені запихати постараюсь розібратись сам. А як не зможу, створю тему на борді з проханням про пораду.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одне слово "п%*дець" у різних випадках та при різному емоційному навантаженні може нести сто тисяч відтінків і значень!

Від "оце так красаааа!!!" до "це якесь жахіття просто!". Слово - одне, образів - стопіццот.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 all Макс Вертгеймер - "Гештальтпсихологія" почитайте і не сперечайтесь, щодо процесів мисленнясаме, його напрямок самий чіткий об"єктивний, розкриває суть цілих комбінації (холістично-дійове) ментальних процесів індивіда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина мислить словами

йопта, romaxa11, ти ж виходиш на новий рівень заперечення існуючих праць з філософії :)

якщо вже оперуєш термінами "науково-доведено, ніхто не сперечається, всім відомо" то читни хоч те науково-доведене

окремо виділено 11 типів мислення в людини. той що ти доводиш "я думаю словами і це зе-бест-оф-зе-бест" - це вербальне мислення, воно як раз дуже залежить від рівня розвитку образної уяви. точніше залежить його "перформанс", бо на слова мозок інтуїтивно шукає образи, або витягуючи їх з набутого досвіду (наприклад при згадуванні імені в нас в уяві мелькає образ людини) або абстрагуючи. тобто при вербальному мисленні таких процесів-ланцюжків йде маса. навіть на опис наприклад конкретного пейзажу я змушений витратити сотні слів, думати як їх правильно підібрати, дати правильні асоціації, відкинути хибні абстракції - щоб ти міг уявити те місце про яке я думаю. а уяви що був би спосіб передати тобі мій уявний образ цього місця - часу 0,1 сек, достовірність 99,9%

на жаль ми не телепати, бо тоді формально вербальне мислення певно зникло б або використовувалось вкрай рідко.

це тіпа на противагу твоїй теорії - уяви суспільство телепатів, мисленно між індивідами передаються цілі образи чи масиви образів з послідовністю дій. ти вважаєш що у такому суспільстві не було б художників, артистів, конструкторів, скульпторів і т.д? тобто не було б розвитку культури без вербального мислення і спілкування? думаю була б ще яка ;)

ps згадав є 12й тип мисленення AI він же "іскуствєнний разум" :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Починаю спілкування українською, і продовжую до тих пір, поки людина ввічливо не попросить перейти на російську, тоді вже продовжую російською.

Сорі за офтоп :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Починаю спілкування українською, і продовжую до тих пір, поки людина ввічливо не попросить перейти на російську, тоді вже продовжую російською.

Сорі за офтоп :D

  :smile-zachot:За фразу:

Сорі за офтоп :D

Мабуть назва теми стала вже офтопом. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Починаю спілкування українською, і продовжую до тих пір, поки людина ввічливо не попросить перейти на російську, тоді вже продовжую російською.

а "людина" гость или интервент?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ввічливо не попросить перейти на російську

типу так

ти чьо видєливаєшся!? бира па рускі! ))))

Людина може української не розуміти. Уявіть, і таке буває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина може навіть не розуміти що говорить, як от Вітя наприклад, і таке буває

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Або навіть не розуміти що вона мислить....

Доречі строку давності за порушення правил немає..... :-)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ввічливо не попросить перейти на російську

типу так

ти чьо видєливаєшся!? бира па рускі! ))))

Людина може української не розуміти. Уявіть, і таке буває.

То хай така людина, вертається туди звітки прийхала - сибір. Що, тут такі люди забули? Що вони хочуть? Що їм не подобається в росії, там ж Путін по ОРТ кожен день розказує як жити краще стало і нафти там багато їм ж там є за що бухати.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

2 vanus and romaxa11 Я вже так давно не ржав :0016: :0016: :0016: :0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо я в Україні і розмовляю з росіянином, то розмоляю україньською( ну суржиком ) а коли у Росії то інша справа =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та тут відсилали мене в Сибір - було діло. Але в там теж українці живуть, вони якраз ту саму Сибір і розбудовували, так що і мені не зазорно. Але все-одно тут залишусь. І буду говорити укранською.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо я приїду наприклад у Канаду чи в Чехію, зі мною ніхто на українськії не буде спілкуватися. Тоді, виникає одне фундаментальне запитання, чому ми українці змушені спілкуватися з кацапами на російській мові, ми що, самі лисі, чи тупіших лохів вже нема???

Просто частина проросійських форумчан, це просто діти колишніх колонізаторів радянського союзу, ця гидота пролізла у всі сфери суспільного життя, у всі владні ланки, їх вивчили бути кацапами, і свою кацапську віру боронять до кінця. В той час прості українці жили в селах, і в міста їх не пускали, оскільки вони спілкувалися забороненою українською мовою на ті часи. Але час, помаленьку робить свою справу, вже українцю можна прорживати в місті, займати керівні посади, відкривати свою справу, бородьба вже перенеслася в площину - яка мова повина домінувати в Україні.

І в попередній раз не програли, і в цей раз не програємо, кацапський окупант!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анубіусу присвячується...

ДУМА ПРО СЛОНИКА

Слоника замучили

Кляті москалі

Похилився хоботом

Слоник до землі

"Прощавай же Україно,

Ти ж мій рідний краю!

Безневинно молоденький

Слоник умирає!

Гей! Гей!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анатолій запам"ятай одну просту істину - "не рий чужому яму, бо сам в неї впадеш" вічно юродствувати не будеш на свому теплому містечку, прийдуть часи і запахне жареним ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толік а ти справді долбойоб чи ретельно замаскований

щось мені здаєтся що все таки перше

Хтось тебе бачив в лице ? Ти на цьому форумі начебто зі всіма спілкуєшся а по суті з ніким

Правила розділу

1. не матюкатись

2. не обзиватись

3. не флудити

4. старатись не відходити від теми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось тебе бачив в лице ? Ти на цьому форумі начебто зі всіма спілкуєшся а по суті з ніким

Макс, я Вас теж не бачила в лице, але Ви може таки існуєте... І Толіка не бачила, і Д,і і взагалі , вживу тільки 2-х людей із форума в реалі лицезріла, всі інші напевно фантоми, чи як...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Luychi, не переймайся. max - це бордівська легенда! Він за свій іскрамьотний інтілєхт вже стіко раз банений, шо тіко т0рік може порахувать.

Вроді з ним і веселіше стає, а з іншого боку - хтось жеж може подумати, шо він то всьо серьйозно говорить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

РОзповісти вам по уроки троллінга? :)

по темі:

під настрій, хочу українською, хочу російською. Однаково гарно володію обома:) Знав би китайську - перейшов і на китайську. Це залежить від виховання і ввічливості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це залежить від виховання і ввічливості.

а "москалыкам" нето не то не разрешает перейти на укр?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...