Перейти до змісту

Як ви розмовляєте з російськомовною людиною.


yvazhaemuy

Перехід на російську мову  

138 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Всім відомо, що російською дуже добре писати наукові реферати , а українською - вірші та поеми.

Та ні - російською написані геніальні вірші Пушкіна, Лермонтова, Ахматової, Цвєтаєвої і т.п. А про Шекспіра вчені до сих пір сперечаються - історична це особа, чи збірний образ. Бо словниковий запас його творів складає скількись там тисяч слів, і вважається, що одна людина не може стільки знати. Тобто не від мови залежить як і що на ній написати можна, а від носія мови, від того, що він собі в голові має, чи що у ту голову вкладено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую.) Останнім часом частенько чую, що мол от одна мова кручє. Ну, звісно, мови відрізняються такими речами. Але мова і рівень її знання конкретною особою зазвичай дуууууууже сильно відрізняються.

yvazhaemuy, romaxa11, ну-ка, ну-ка, поділіться подробицями теорії всесвітнього заговору. Цікаво дуже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мова вплинула на мислення а не навпаки, це науковий факт з яким мало хто сперечатиметься

ну, я маю надію, що для всіх є безсуперечливим факт, що людина виникла від метелика, нє?

ЗІ мене дико бісить, коли хтось пише "ніхто не буде сперечатись, що..." , "всім давно відомо..." , "британські вчені вже давно сказали, що..." і після цього пишеться вагон страшного вигону після грибного приходу, такий, що Кастанеда курить нєрвна! Це п*%дєц, таваріщі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ді, що ти таке кажеш! Все правильно! Людина спочатку говорити навчилась. Говорити навчилась, а от думати, що каже, до цих пір не навчилась. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, блін, читаєш і проймає гордість за наш народ! Нарешті знайшлось те єдине, що ледь не кожен українець робить усе-таки для своєї держави, нації і народу (а не для власної вигоди) - розмовляє українською до останнього!

Дякую, шановні, дбаймо про нашу неньку. :ok2:

Юрчик, ти працюєш на людину, яка не розуміє українську, хоча живе все життя тут.

Мої тости шефу перекладали... то не пісєц ?

По темі: завжди розмовляю українською, якщо людина починає перепитувати - то перекладаю незрозуміле на російську.

І близько теми: Завжди весело послухати полішука, який вважає що російська - "показатєль умствєнава развітія і високава статуса". Власне через це я і не позорюсь, спілкуючись мовою якою не володію досконало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тільки троха не поняв, що ти хотів цим прикладом сказати.

Я теж... але ввічливо промовчав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, ну от мене теж не радує, що у нас счєта та умови гарантійного обслуговування, приміром, на язикє. Але хотілося б почути чітко сформульовану думку, а не фантазувати гіпотезами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та просто я дуже багато роблю для свого народу коли розмовляю українською... але при цьому хаваю російські продукти, вкалую на російський капітал ну і т.д.

P.S.: розжовувати не буду. думаю більшість і так зрозуміє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от ти і будеш носієм української культури. І я.))) І Леська ще. А він не буде.

Я за впливу держави на це питання: відповідні закони, офіційна документація українською, україномовні засоби масової інформації, вивіски там українською (без фанатізма тіко), тотальне сприяння якнайкращому вивченню мови, літератури і культури у навчальних закладах і тому подібні речі. Але нав’язувати отак, мабуть, не варто. Треба укріплювати те, що є, а не навертати нєвєрних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, мова є засобом отримання досвіду
звичайно Толя, попи...дів (потриндів) і навчився вишивати, ліпити, танцювати, тут ніхто сперечатись не буде :jeer:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина мислить словами та образами. Первинне - образне мислення, згідний. Побудова складних мисленних конструкцій образами надзвичайно важке, а при допомозі слів та їх значень, процес значно спрощується та дозволяє описувати складні процеси. Образне мислення - це базовий рівень малятка. Якщо не буде мови, цей рівень може залишитись на все життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нашу дискусію, для підсилення аргументів вступає (всі встали) Його Высокоповажність Президент України Віктор Федорович Янукович!!! Це яскравий приклад, як обмежений словниковий запас впливає на придушення розумової діяльності.

Вибрані твори

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, Рома, прочитав пару книжечок, а то й газет, і розказуєш усім як правильно бути українцем:)

Як вже кортить щоб хазяїва Толікам віддячили зі всією щедрісттю, так, як вони вміють...

Толік, почитай про поляків які після революції вибрали Рабочє Крєстьянську Расію - це твоє майбутнє

Твоє майбутнє-ровер Аіст і горби на Боголюбах:) от там і розумуй:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бля... та хто ж того дебіла розбанив????

ти ж казав, шо тобі без нього скучно:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бля... та хто ж того дебіла розбанив????

ти ж казав, шо тобі без нього скучно:)

так от я і не зрозумію... чи то він ще більше мозок відбив, чи то я порозумнішав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11, пане, ви дуже обмежені. Надзвичайно.

Я не знаю, що ще сказати людині, яка думає, що Моцарт, Гілмор, Далі, Лєрмонтов, там, вимислили свої творіння словами.

Ну і Ванкєль, кшно, свою хрєнь придумав теж, використовуючи усе багатство рідної мови.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правила розділу

1. не матюкатись

2. не обзиватись

3. не флудити

рєбяткі, а ви без слів "ідіот","дебіл","обмежений" і т.д. взагалі не можете спілкуватись і доводити до опонента свою думку?:ohmy:

напевно vanus заснув:rolleyes:, бо політика шось взагалі не модерується, наскікі можна судити, прочитавши декілька тем...:(

ех.. мені б бути модератором... деякі клієнти з РО б не вилазили.. :g16:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Деякі клієнти" з РО не вилазять зі значно простіших причин, ще тебе не вистачало.

Мораліст, ти уже наморалив у іншому місці.)

І, до речі, перед тим як наступного разу когось вчити жити, подивись спочатку у дзеркало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо, зая, власті захотєлось?:)

бугага...:g05:

1. я тобі не зая.

цю роль відведемо комусь іншому.

2. є правила і нехтування ними ні до чого доброго не приводить.

вони недарма написані, і до того ж написані для всіх.

3. на то і є модератор, щоб тримати порядок і закон.

закон - бог © Богомол

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як то кажуть "я би мог рассказать той старушкє", як на деяких форумах тримають порядок і закон і що там робиться. Але, якщо людина думає, що модером бути так просто, хехе, то вона ніфіга не зрозуміє мене, знову ж таки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Деякі клієнти" з РО не вилазять зі значно простіших причин, ще тебе не вистачало.

Мораліст, ти уже наморалив у іншому місці.)

І, до речі, перед тим як наступного разу когось вчити жити, подивись спочатку у дзеркало.

думаю, шо мої особисті проблеми і негаразди тебе не повинні обходити.

вчити я нікого не збираюсь. це невдячна справа.

хочеш дану тему перевести на особистості - велкам а ПМ.

харе флудити, тема конкретна і давайте її притримуватися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це офтоп називається. Флуд - то троха зовсім не те.

Так що провалив ти екзамен на модерство. :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...