Перейти до змісту

Як ви розмовляєте з російськомовною людиною.


yvazhaemuy

Перехід на російську мову  

138 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

а знання української гарантує "несірість" і "неоднорідність"? чи дивним чином лікує від потягу до хліба і видовищ?чи самоідентифікація людини як українця якимось чином заважає нею управляти чи експлуатувати її?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а знання української гарантує "несірість" і "неоднорідність"? чи дивним чином лікує від потягу до хліба і видовищ?чи самоідентифікація людини як українця якимось чином заважає нею управляти чи експлуатувати її?

Самоідентичність гарантує "несірість" і "неоднорідність". А знати мову не означає - автоматично і поважати її. 

Самоідентифікація українця не заважає ним керувати або експлуатувати, а просто робить цей процес набагато складнішим. Особливо якщо управляти і експлуатувати рвуться люди далекі від українців та України. Яскравим антиприкладом є Східна Україна. Там керувати людьми набагато простіше ніж на Заході. На жаль...

А поняття "хліба та видовищ" також неоднозначне. У всіх різна планка. Декому достатньо пляшки горілки на день і перемоги улюбленої команди. А декому цього явно мало...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самоідентичність гарантує "несірість" і "неоднорідність"

жодним чином. лише забарвлюєнесірість і неоднорідність, якщо вони є, у особливу барву.

Самоідентифікація українця не заважає ним керувати або експлуатувати, а просто робить цей процес набагато складнішим. Особливо якщо управляти і експлуатувати рвуться люди далекі від українців та України

а якщо люди використовують українські гасла і ідеї, то лише спрощує цей процес.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чим визначаються кордони "русского міра" (доктрина Путіна-Кірілла) - території на яку Росія виборює виключне право політичного і економічного впливу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tolik_lt, а ви інтегнаціоналіст, батєнька!?

ні, у мене просто лоб вищий, ніж у тебе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Досить часто бував на сході України і розмовляв весь час з російськомовними людьми тільки на українській мові (хоча можу і на російській спілкуватися), так ось були даже випадки що ті, що зі мною спілкувалися дуже вдячні були, що я з ними спілкуюсь іменно на українській мові, а не переходжу на російську - їм це досить подобалось, а більшості було всерівно на якій мові з ними спілкуєшся, вони українську всі прекрасно розуміли, ну і звичайно я російську розумів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Досить часто бував на сході України і розмовляв весь час з російськомовними людьми тільки на українській мові (хоча можу і на російській спілкуватися), так ось були даже випадки що ті, що зі мною спілкувалися дуже вдячні були, що я з ними спілкуюсь іменно на українській мові, а не переходжу на російську - їм це досить подобалось, а більшості було всерівно на якій мові з ними спілкуєшся, вони українську всі прекрасно розуміли, ну і звичайно я російську розумів.

Хочу сказати, що використовувати українську мову набагато вигідніше в ділових перемовинах. Навіть сьогодні, телефоную в Київ, замовляю фотоапарат, звісно відповідає дівчина російською я ж говорю українською з усіма тонкощами вічливості. Вона так заслухалася, що погодилася зробити знижку на цей фотоапарат на 40$. Як ви думаєте, я мав би такий успіх якби я розмовляв з нею російською або суржиком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може, у тебе глибокий баритон, а був би голімий фальцет- не бачити би тобі знижки:lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ось були даже випадки , що ті, що зі мною спілкувалися дуже вдячні були, що я з ними спілкуюсь іменно на українській мові

Ну, естественно, им приятно услышать, как говорят самэ не на русской языку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ось були даже випадки , що ті, що зі мною спілкувалися дуже вдячні були, що я з ними спілкуюсь іменно на українській мові

Ну, естественно, им приятно услышать, как говорят самэ не на русской языку.

а знання української гарантує "несірість" і "неоднорідність"? чи дивним чином лікує від потягу до хліба і видовищ?чи самоідентифікація людини як українця якимось чином заважає нею управляти чи експлуатувати її?

"Галубая луна всех стран саэденайтесь" за для подолання сірості, в українській нації. :0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ось були даже випадки , що ті, що зі мною спілкувалися дуже вдячні були, що я з ними спілкуюсь іменно на українській мові

Ну, естественно, им приятно услышать, как говорят самэ не на русской языку.

дык, 70т лет нас учили "разгаваривать по русски" (а кто не хотел - валил лес в Сибири) даже классы делили на 2 группы на уроки русского - чтобы лучше запоминалось

и сразу обратно не переучишься, но нужно стараться,

даже если у кого-то не получается - не нужно расстраиваться и переставать пробовать

а те кто кричат "не калічте мову, разговаривайте на чистовеликорусском" - засланные козачки, и на заднице у них тату - красная звезда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може, у тебе глибокий баритон, а був би голімий фальцет- не бачити би тобі знижки:lol:

Очевидно у тебе стан душі - все сприймати критично і з неприхованим сарказмом. Хочу сказати, що в житті так далеко не зайдеш, скрізь будеш спотикатися і битися лобом об стіну з банальним питанням - чому навколо мене всі такі розумні... Відповідь знаєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може, у тебе глибокий баритон, а був би голімий фальцет- не бачити би тобі знижки:lol:

Очевидно у тебе стан душі - все сприймати критично і з неприхованим сарказмом. Хочу сказати, що в житті так далеко не зайдеш, скрізь будеш спотикатися і битися лобом об стіну з банальним питанням - чому навколо мене всі такі розумні... Відповідь знаєш?

Це да. "Грубый век. Грубые нравы. Романтизьму нету." Самий неприхований сарказм і критиканство. І як так можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може, у тебе глибокий баритон, а був би голімий фальцет- не бачити би тобі знижки:lol:

Очевидно у тебе стан душі - все сприймати критично і з неприхованим сарказмом. Хочу сказати, що в житті так далеко не зайдеш, скрізь будеш спотикатися і битися лобом об стіну з банальним питанням - чому навколо мене всі такі розумні... Відповідь знаєш?

Бл* , більш жирної шуткі не бачив за життя!!!!

+500

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мислення, яке зробило людину розумною (для прикладу можну навести єдиний варіант такої - це Анатолій луцький Tolik_lt), є похідним від мови, тобто звуки які з часом перейшли в слова і речення дали можливість розвиватись мозгам. А потім і тринди, що мова то не головне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну у тебе і каша в голові, Рома... © Tolik_lt

От ніфіга не поняв, шо ти написав. І слова вроді як по-нашому написані, а думку не вловив. Та й до того ж вапщє не згідний про мову і розумну людину. Слова, які ми говоримо, дали розвиток культурі етноса, так би мовити. І в кожного етноса вона своя. Всім відомо, що російською дуже добре писати наукові реферати , а українською - вірші та поеми. Але не мислення є похідним від мови, а навпаки - мова формувалась у кожної етнічної групи "під час мишлення".

Бачу, що пишу таку саму кашу, але нема часу зараз розписувати простирадло на цю тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все, что выше - стЁб, смайлы забыл поставить.

Мова вплинула на мислення а не навпаки, це науковий факт з яким мало хто сперечатиметься, навіть ти, якщо проаналізуєш хід і якість своїх думок. Спробуй про щось подумати без виразу цього в словах, почни від чогось примітивного однодієвого і перейди до складних процесів. Дуже багато людей коли думають тихо говорять про себе, бо так для них легше проходить цей процес.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рома, мова похідна від мислення, а не навпаки. Науковий факт-людина мислить в основному образами і поняттями, а не словесними конструкціями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

примітивне мислення на рівні тваринячих інстинктів можливе без мови, згідний :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

молодець, робиш успіхи. інстинкти не передбачають мислення, на то вони й інстинкти. коли мисленнєві процеси ускладнюються, у людини починає розвиватись мова. так, мова є засобом отримання досвіду і, як наслідокподальшого розвитку мислення. але первинним є процес мислення, а не процес мовлення.

і "тваринних", а не "тваринячих". чи усвідомлення себе найправильнішим українцем дає право погано знати мову?;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yvazhaemuy підтримую тебе на всі 100%, але на цьому форумі поварами вариться трохи інша каша. :)

Я догадуюся хто ці поварі, тільки не зрозуміло хто їх Шеф-повар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...