Перейти до змісту

Скажіть де?


byiviter

Рекомендовані повідомлення

Хто знає де в Луцьку зшивають дипломні роботи, і за яку ціну?

Сьогодні треба зшити, тому тема термінова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає де в Луцьку зшивають дипломні роботи, і за яку ціну?

Сьогодні треба зшити, тому тема термінова.

Тобто зробити дироколом дирки збоку? Чи як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто зробити дироколом дирки збоку? Чи як?

Ні. Зліпити книжечкою.

Тоді незнаю. Походи по канцелярських магазинах, напр. Студент на Винниченка 16.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я свою зшивав в друкарні за головним корпусом ВНУ біля музею Волинської ікони. 2 роки тому це коштувало здається 20 гривень. Приходиш, вибираєш обкладинку, через 3-4 години забираєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соборності 25. Біля арки є "Палітурний цех"

навпроти старого Аверса, через дорогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що за студенти)

що ніхто з групи не міг підказати) таких місць зараз...

У тому то й справа, що в нас усе робиться в останній день.

А тепер це для мене термінова справа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привокзальная, за парикмахерской (номера дома не помню); Волинська обласна друкарня; в помещении, где "Гроно", только не направо, а налево после входа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я свою зшивав в друкарні за головним корпусом ВНУ біля музею Волинської ікони. 2 роки тому це коштувало здається 20 гривень. Приходиш, вибираєш обкладинку, через 3-4 години забираєш.

зараз 25 грн, за годину півтори зроблять. інформація прямо з контори :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По улице Винниченка как двигаться в сторону ЦУМа по правую сторону двухэтажное желтое здание(на нем еще надпись КОМП'ЮТЕРИ красными буквами). Как заходите на первом этаже вторая дверь слева. Цена 25 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По улице Винниченка как двигаться в сторону ЦУМа по правую сторону двухэтажное желтое здание(на нем еще надпись КОМП'ЮТЕРИ красными буквами). Как заходите на первом этаже вторая дверь слева. Цена 25 грн.

Это и есть, где Гроно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на вокзалі біля перукарні "Ольвія" як іти в сторону моста зправа.Саме дешевше в Луцку.

1723163.th.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Хто знає, які зміни в "точках" цього року (крім ціни, звісно)? Чи живий "палітурний цех" на Соборності 25? Крім того, в попередньому пості помилки нема? Здається, то в сторону станції швидкої допомоги треба йти, тобто строго в протилежному напрямку від Грушевського...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в тому напрямку швидка і автолюкс,остальне двори. місце вказане правильно. правда наразі не можу сказати чи там зараз роблять але раніше робили 100% (сестра там працювала)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти з ЛНТУ то там і зшивають на 2му поверсі між А і Б корпусами біля бухгалтерії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив оголошення, що зшивають у тверду палітурку в приміщені автошколи, ДОСАФ. вхід, ніби зі сторони стадіона. 20 грн.

Знаю, що роблять також так звану "європалітурку" - швидко, без склеювання, на скобі. Цей варіант можна перешивати. Правда ціна у 2 рази вища.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи живий "палітурний цех" на Соборності 25?

Живий!

Щось мені здається що ні. Деякий період навіть бачив табличку "продається". Якщо все-таки працює, значить в них графік роботи якийсь цікавий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...