Перейти до змісту

Скажіть де?


byiviter

Рекомендовані повідомлення

в тому напрямку швидка і автолюкс,остальне двори. місце вказане правильно. правда наразі не можу сказати чи там зараз роблять але раніше робили 100% (сестра там працювала)

зшивають, 20 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

біля вокзалу є дві "точки", надійніша та, що біля швидкої, навпроти кафе "Вікторія", за останніми даними зшивка 16 грн, для порівняння в друкарні ЛНТУ 30-35грн...

але хто не встигає і робить все в останній момент - переплачує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Живий!

Успішно опробуваний в ділі. Ціна питання 25 гривень. Особисте враження - вони ніби весь час "на чемоданах" і висить оголошення про оренду.

Те, що в ЛНТУ - зшивають "заклепками" за словами знайомої. Не те! Свого часу користувався послугами друкарні, що в районі привокзальної - за станцією "швидкої". Ціна і якість - "дуже добре". Мінус - мені незручний доїзд.

Всім дякую за відгуки. Студентам пригодиться! :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це десь приблизно тут, там здається є невеликий вказівник, якраз навпроти вікторії шукайте

post-5261-0-31287200-1307167584_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зшивав сьогодні на дому, недалеко від Софії Ковалевської, вул Орджонікідзе 19, можуть зробити будь-коли, 20 грн 0502721348

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я свою зшивав в друкарні за головним корпусом ВНУ біля музею Волинської ікони. 2 роки тому це коштувало здається 20 гривень. Приходиш, вибираєш обкладинку, через 3-4 години забираєш.

Зшили за 30. Забрав через 2 год.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зшивала в друкарні на Винниченка (навпроти зупинки). Ціна 30 грн

Я теж там зшивала на другому поверсі, а ще зшивають і на першому в інтернет центрі (перевага - більший вибір кольорів обкладинок, бо в друкарні лише 5), платила 30 грнивень, забирала за годину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Напевно там, де і 100500 років тому. За ВДУ, політех, на Винниченка навпроти директорії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...