Перейти до змісту

Масло масляне


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

До недавнього часу не було потреби вибирати масло - передавали смачнюче білоруське. Лавочка прикрилась. :(

Купила в магазині - виявився чистої води МАРГАРИН.

Підкажіть будь-ласка: ЩО ж все-таки з усього запропонованого в супермаркетах МАСЛО???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До недавнього часу не було потреби вибирати масло - передавали смачнюче білоруське. Лавочка прикрилась. :(

Купила в магазині - виявився чистої води МАРГАРИН.

Підкажіть будь-ласка: ЩО ж все-таки з усього запропонованого в супермаркетах МАСЛО???

тяжко сказать))) оптимальний варіант - перевірена риночна сметана збита блендером до стану масла)))) тільки головне непровтикать сироватку - злити вчасно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До недавнього часу не було потреби вибирати масло - передавали смачнюче білоруське. Лавочка прикрилась. :(

так на варшавці в самій будівлі ринку продають білоруське і масло і згущенку і решту...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже років 7 отоварююсь на Варшавці в однієї і тієї самої "молочниці". Вона торгує молочними продуктами різного виробництва. І коли я прошу смачного масла чи сиру - то впевнена, що дасть саме смачне. Зазвичай беру у неї вагове масло.

В магазині купую "Комо".

Мама привезла масло білоруське і вершкове, і шоколадне - я не в захваті. Шоколадне так взагалі не сподобалось. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На північному і біля Гостинця тоже бачила що продавали білоруську продукцію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже років 7 отоварююсь на Варшавці в однієї і тієї самої "молочниці". Вона торгує молочними продуктами різного виробництва. І коли я прошу смачного масла чи сиру - то впевнена, що дасть саме смачне. Зазвичай беру у неї вагове масло.

В магазині купую "Комо".

Мама привезла масло білоруське і вершкове, і шоколадне - я не в захваті. Шоколадне так взагалі не сподобалось. :(

випадково не така біленька і балакуча? років 35+

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже років 7 отоварююсь на Варшавці в однієї і тієї самої "молочниці". Вона торгує молочними продуктами різного виробництва. І коли я прошу смачного масла чи сиру - то впевнена, що дасть саме смачне. Зазвичай беру у неї вагове масло.

В магазині купую "Комо".

Мама привезла масло білоруське і вершкове, і шоколадне - я не в захваті. Шоколадне так взагалі не сподобалось. :(

випадково не така біленька і балакуча? років 35+

ага. :)

Біля неї завжди народу повно.І своїми клієнтами вона дорожить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В магазині купую "Комо".

не купую комо взагалі нічого вже кілька років. І www.test.org.ua підтвердив що не помиляюсь - в молоці кишкову паличку знайшли :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Якщо нема білоруського масла, раджу спробувати масло Рожищенське (РОССИ). А взагалі практикують такий тест: кусок масла в морозилку, потім пробуєш різати, якщо кришиться значить якісне, якщо ріжеться плавно і намазується - це маргарин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...