Перейти до змісту

Чому така несправедливість?


Parfumer

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Народ! Я не патріот, я за гроші працюю.

І на ДГ у мене ставка. 20 вас тисяч чи 1. Мені пофіг. Хіба навантаження на серверну частину меньше.

Скаже керівництво, мало клієнтів урізаємо зарплати, буду займатись другою справою :)

Просто усе.

А необгрунтовані наїзди я буду терти.

І інших операторів захищати буду.

А ну да.

Малолітні зв'язківці. " Чудес в связи, небывает" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 113
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Parfumer порушив правила розділу:

1.1.3. Беззмістовні повідомлення (флуд) або повідомлення не за змістом теми (оффтопік)

1.1.4. Створення теми не за тематикою розділу форуму

Загалні правила форуму:

Проявление неуважительного отношения к собеседнику, клевета на участников форума, а также других людей, оскорбления, простая и нецензурная брань, угрозы, в том числе по отношению к личности, национальности, расовой или религиозной, политической принадлежности другого участника общения в форуме или группы лиц и всего прочего, что попадает под действие УК Украины.

Писать бессмысленнyю или малосодеpжательнyю инфоpмацию, не несущую смысловой нагрузки; Флеймить в тематических разделах; Использовать конференцию в качестве чата.

Продолжение обсyждений вопросов из тем, закpытых/удаленных администрацией или модератором.

Обсуждение действий Администрации. Если Вы хотите что-то сказать, делайте это лично, через письма.

Відповідно він покидає нас на місяць.Тема переноситься у флейм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Абламайтесь, Сергій уже давненько на ДГ не працює.

фсёравно никто не верит

Хай зроблять офіційний запит. :)

А ну да, пишіть на цей емейл. Думаю поштовий демон сам скаже, такого запису тупо не існує :)

Тоді баньте і мене. Але тільки з завтрашнього дня і до понеділка.

Сам в рідонлі уйду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді баньте і мене. Але тільки з завтрашнього дня і до понеділка.

Сам в рідонлі уйду.

Спробуємо чи можна адміна в РО ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позвони и попроси включить тебе инет на полчаса, уверен - тебе не откажут. А каждому звонить и доказывать что у него вирусы, да половина скажет что вирусов нет, потому вступать в полемику с юзером мне кажется не правильно, отключили значит есть паразитная активность которая мешает другим пользоваться услугой в полном обьеме.

На ДГ включити інтернет - це типу "Утром деньги-вечером стулья, вечером деньги - утром стулья.."

Дзвоню в 14 год., дівчина прийняла запит, інету нема... дзвоню в 16 год., дівчина згадала про попередній запит (???), інету нема... в 17 год. інету нема, плюнув, пішов додому.. о 19.00 дзвонить техпідтримка: "Перевірте, чи працює Інтернет."

Та йо-майо!!! Про що тут говорити????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як для "борьби за справєдлівость" куценька темка вийшла- якихось дві сторіночки:)нє тє щяс борци шо раньше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, як же ви дістали! "Мені важливо, щоб інет не пропадав ні на хвилину". Ппц, ти ідіот, чувак. Як можна надіятись на таке, коли те, чи законектишся ти до відповідного вузла залежить від тисяч ненадійних факторів, на які провайдер ну ніяк не може вплинути?

Хочете за 100 грн стопіццот мегабіт і щоб це все ідельно працювало? На домашніх мережах і тарифах? А губозакаточну машину не забули купити? Да, млять, підключіться до провайдера, який надає відповідні послуги, платіть 1000 грн в місяць і буде вам ваш ніібаццо стабільний інет. Ну зробіть ще два абсолютно незалежних резервних канали. Ну настройте те все нормально. І вірогідність лишитись без інету прямуватиме до нуля. До чого тут УТК, Датагруп і Білайн. Ви чьо, реально чекаєете від серйозних контор, що вони будуть факатись за те, щоб у шльоцика в тапочках, який думає, що якщо сторінка не відкривається, то нема інету, не було ні єдінава разрива? Цей чувак піде пиво пити, якщо нета не буде. І всім харашо. А серйозні люди користуються серйозними послугами серйозних провайдерів і платять за це серйозні гроші. А той, хто сподівається за 100 гривень/місяць мати цілодобовий безперебійний інет - безнадійний ідеаліст або даун. Потрібне підкреслити.

Чесно, нема сил вже терпіти оті дибільні пости. Стараюсь пропускати, стараюсь не зважати, але воно все рівно на очі попадається між розумними постами. Ну я сижу на УТК, ну жопа там була, коли вони ту ультру включили. Ну гімняна у мене лінія. І все таке. Але я доросла людина і розумію, чого чекати. Я уважно прочитав договір. Я дзвонив у підтримку, намагався донести до оператора свою проблему і, мать ього, її вирішували у вказаний термін, бо знали, що вирішувати. У мене знайомі сидять на датагрупі. Теж розумні люде. )) І ніяких претензій у мене ні до УТК, ні до датагрупа нема. Пасіму? Тому, що я не ідіот і розумію, що моя лінія 24 мегабіта і близько не витягне ніколи в житті. Тому я не буду включати ультру і нити, як нас всіх дурять. Тому, що я розумію, що якщо у мене з вікна торчить провод, то у нього може стукнути блискавка і спалити все нафіг. Тому, що я розумію, що маю думати про себе сам, бо ніхто мені нічого не винен. Тому, що я розумію які у нас люде: вони спочатку дбайливо віддадуть свій квиток назад кондуктору, а потім будуть афігєвати на борді, чому це 15-й маршрут нерентабельний і казати, що хтось гроші краще.

Вроді всьо. Дякую за увагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Yuraul: вилив весь свій, зібраний за день, негатив в одному "коротенькому" пості?....

..хм..:huh: ти порахував скіко разів в тебе зустрічаються слова "ідіот" і "даун"??... мда..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Yuraul: вилив весь свій, зібраний за день, негатив в одному "коротенькому" пості?....

..хм..:huh: ти порахував скіко разів в тебе зустрічаються слова "ідіот" і "даун"??... мда..

ага, не витримав чувак, йому реально за дєржаву обідно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мова тут іде вже не про провайдерів а про адмінів.

За недотримання правил форуму пару чоловік забанили, а оце ось нормально http://board.lutsk.ua/index.php/topic/42485/page__view__findpost__p__387122

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Абламайтесь, Сергій уже давненько на ДГ не працює.

фсёравно никто не верит

Хай зроблять офіційний запит. :)

хех, а помнишь : Фотаком = Фокiн та Комаров :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Теж піду в бан, але дайте відповдь людям чи адміністрація даного форуму має відношення до компанії Дата Груп!

whois board.lutsk.ua

І якщо якась ... щось має проти - чекаю пропозиції.

Пропозиції сюди слати: [email protected] ?

Це звідки? По whois абсолютно їнша інформація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от цикл появи подібних тем не можу вирахувати,а він є

Китайський рендом ...

Але раніше темки створювали люди в яких було більше ніж 20 повідомлень на форумі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По whois абсолютно їнша інформація.

Саме так :) І все одно пан адміністратор ігнорує листи від користувачів :angry2: .

Можна висловити припущення, що без скандальних тем борда лише купи-продай. Не тим шляхом пішов розвиток.

На мою думку - форум поділяється на людей котрі потребують допомогу(запитання, обговорення) і тих хто її надає (відповідає на питання і т.д.) - Все інше від лукавого :0001:

2 главний одмін.

Чому правила форуму не розповсюджуються на "ізбраних" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому правила форуму не розповсюджуються на "ізбраних" ?

а шоб інші завідували:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут в убунті хочуть вважати що 1Кб тепер рівний 1000б, може провайдерам так почати швидкість рахувати і трафік ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж піду в бан, але дайте відповдь людям чи адміністрація даного форуму має відношення до компанії Дата Груп!

whois board.lutsk.ua

І якщо якась ... щось має проти - чекаю пропозиції.

Пропозиції сюди слати: [email protected] ?

Це звідки? По whois абсолютно їнша інформація.

Так, але є ще і такий whois http://www.ip-adress.com/whois/193.238.96.4

Тому я висловив припущення що Sergey Naydich на якого зареєстрований форум має відношення до ДГ.

А що до пошти, то вона пошуком в в гуглі знаходиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Так, але є ще і такий whois http://www.ip-adress.com/whois/193.238.96.4

Тому я висловив припущення що Sergey Naydich на якого зареєстрований форум має відношення до ДГ.

А що до пошти, то вона пошуком в в гуглі знаходиться.

Згаданої тобою адреси вже давно не існує, а чому хтось в своїх базах не змінив запиc я не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

> whois board.lutsk.ua

% This is the Ukrainian Whois query server #F.

% Rights restricted by copyright.

%

% The object shown below is NOT in the UANIC database.

% It has been obtained by querying a remote server:

% (whois.lutsk.ua) at port 43.

%

% REDIRECT BEGIN

% Volyn regions WHOIS Server

% Please, visit http://nic.lutsk.ua/ for more information.

% Rights restricted by copyright.

domain: board.lutsk.ua

admin-c: SN1-UANIC

tech-c: SN1-UANIC

nserver: ns.itt.net.ua 193.109.80.2

nserver: ns.secondary.net.ua 195.149.112.1

descr: Private domain for Person

changed: [email protected] 20100527001201

mnt-by: UNI5-UANIC

source: UANIC

status: OK-UNTIL 20110401

% This is the Ukrainian Whois query server #F.

% Rights restricted by copyright.

%

nic-handle: SN1-UANIC

person: Sergey Naydych

address: -, -

address: 43000 -

address: UA

e-mail: [email protected]

mnt-by: NONE

changed: SN1-UANIC 20100402090646

source: UANIC

% Query time: 221 msec

% This is the Ukrainian Whois query server #B.

% Rights restricted by copyright.

%

nic-handle: SN1-UANIC

person: Sergey Naydych

address: -, -

address: 43000 -

address: UA

e-mail: [email protected]

mnt-by: NONE

changed: SN1-UANIC 20100402090646

source: UANIC

% Query time: 644 msec

% This is the Ukrainian Whois query server #B.

% Rights restricted by copyright.

%

nic-handle: UNI5-UANIC

organization: PE "Unitek-IT"

address: 315, Voli, 27

address: 43010 Volyn LUTSK

address: UA

fax-no: +380 (33) 2288128

phone: +380 (33) 2295054

e-mail: [email protected]

url: http://www.unitek-it.lutsk.ua/

org-id: 36394963

mnt-by: NONE

remark: nocomment

changed: UNI5-UANIC 20100522104644

source: UANIC

% Query time: 310 msec

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Parfumer зробив щось дуже страшне, і за це йому вломили "баню" на цілий місяць.

Дуже зручно перенести тему у флейм де більшість поняття не має чого вона стосується, а бунтарів на місяць в сибір поки все не затихне і щоб інші боялись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як для "борьби за справєдлівость" куценька темка вийшла- якихось дві сторіночки:)нє тє щяс борци шо раньше...

Да уж колись під відро самогону чудеса творили, а тепер пляшку hankey bannister і спати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я от не пойму.. І в мене бувають граблі з провайдером. Але я не пишу про те як мені в жизні не везе і як мене обіжають по всіх форумах. А тупо задовбую сапорт, а як не помагає довбаю вище. І помагає. А такі теми на форумі ніфіка якість інтернету нікому не покращать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...