Перейти до змісту

Бажання жити


Luychi

Рекомендовані повідомлення

Актору Олександру Абдулову було 54 роки. Він мав улюблену роботу, молоду кохану дружину, маленьку донечку і рак легенів. Лікувався в хороших лікарів, їздив до монаха і жив якийсь час в монастирі. В останньому інтерв'ю сказав :"Дуже жити хочеться. Для сім'ї, для дочки." Але все таки він помер.

Але цигарки,мабуть,любив більше за життя,сім'ю і дочку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth, дитячий садок, їй-бо... Ну грайся, малятко, грайся.

Коли я був малятком, твій татко ще з гімна коників ліпив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"якщо в людині вже щось "обірвалось", то весь світ їй допоможе перервати жалюгідне існування, і пошле цеглину на голову? :_07:

якщо ця людина припустимо серйозно хвора.. і в неї як сказали "щось обірвалось", то ця людина не буде так боротись за своє життя і не буде хапатись за будь-який найменший шанс на видужання, будь то ліки, травки (смішно. ага.) чи будь-що, аби залишитись в живих. І не має тоді значення для чого, чи для себе, чи для дітей... головне тоді просто бажання жити. Інша справа - доля. Якщо судилось тобі вмерти, то нікуди не дінешся. Фаталістка я? може.... але в такі речі вірю.. напевно тому що була свідком подібного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"якщо в людині вже щось "обірвалось", то весь світ їй допоможе перервати жалюгідне існування, і пошле цеглину на голову? :_07:

Саме так. Якшо людина осознано йде на самогубство (не під дією емоцій і т.п.), то нема сенсу її рятувати чи відговорювати - всеодно зробить своє.Інша справа - емоції, тут ше мона якось заспокоїти, втихомирити і т .п.

я не про самогубство казав. і "обірвалось" не бажання жити, а...ниточка...Мойри так вирішили... клац ножницями нитку життя і все. тоді ,бажай чи не бажай...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не розумію людей, які не хочуть жити з різних причин, адже навіть щось погане в житті минає. Я дуже хочу жити, хочу народити дітей, хоч і боюсь :), хочу стрибнути з парашутом, хочу....багато чого хочу.

Мабуть, кожному з нас Бог дає якесь випробування, щоб ми зрозуміли, як ми любимо життя....

IMHO бажання жити тісно  пов'язане з розумінням (відчуттям) сенсу життя. Іноді монотонність і буденність життя сприяють цілковитій апатії. Коли і бажання жити особливого немає ну і до всіляких самогубств звісно також бажання немає. Отак і виходить, що деякі люди просто пливуть за течією. Дехто знаходить розраду в алкоголі. дехто ще в чомусь. 

Дуже добре коли є якісь цілі в житті. Тоді з'являється сенс і бажання жити. І щоб це бажання не пропадало, при досягненні встановлених цілей, варто встановлювати для себе нові (навіть маленькі). Бо життя це рух. Рух до чогось, рух вперед.

Тільки от цілі варто все-таки встановлювати реальні і досяжні.

Бажання стрибнути з парашутом - також цілком мабуть реальна і досяжна ціль.    :smile-zachot:   ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли на голову падає цеглина - це трагічна випадковість. А коли людина виживає після такого, та й ще й залишається не "овочем", а відновлює всі свої функції - фізичні і розумові - то в цьому випадку, мабуть, велика доля в позитивному результаті залежить від самої людини.

Курять багато людей - вмирають від раку легень чи туберкульозу не всі. Рак легень не є однією із форм раку. Когось виліковують - когось ні. Я теж фаталістка, тільки вірю не у фатум, а в Бога. Але є така приказка "Роби небоже, то й Бог поможе".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наталія Ом

Якщо немає бажання жити...

Якщо немає бажання жити,

Очі не бачать світла нічного,

Коли стоїш, а хочеться плисти,

Збираєш воду з гирла пустого.

Якщо смерть для тебе народження,

Нова сорочка з загубленим ґудзиком -

Наша віра про нове Відродження

Схожа на смак чаю з бубликом.

Канцероген сумної замріяності,

Про життя, як смерть, а смерть, як життя,

Змінились рамки духовної зрілості,

Відкрився простір нового добра.

Наповнене серце вітамінами щастя,

Істини, знань, структури буття,

Життя стало вічне без плоті й зізнання,

Як сутність умовна гіркого кінця.

***

Велеслава

Знайди мене, бажання жити

Знайди мене, бажання жити

Від смутку й сірості врятуй

Так просто душу загубити

Міняю рай, до пекла йду

Знайди мене, бажання жити

Зміняй на посмішку сльозу

На жаль, себе непросто вбити

Я вже не йду, а по землі повзу

Відстань від мене, смерть з косою

Покинь навік мої хмурні думки

Я просто хочу залишитися собою

Прошу тебе, сама до пекла йди!

Знайди мене, мій янгол-охоронець

Закрий крильми, від болю захисти

Втомилася із хворобою боротись

Від світла заховаюся у темноті…

Знайди мене, бажання жити

Шепочуть зморені вуста

В душі гуля холодний вітер

Мене уже давно нема…

***

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...