Перейти до змісту

Бажання жити


Luychi

Рекомендовані повідомлення

На днях дивилась сюжет про чотирирічного хлопчика, який упав з 7-го поверху і не тільки вижив, а й практично не отримав ніяких травм, лише кілька подряпин. А покійний папа Іоан-Павло II якось підковзнувся у себе у ванні, упав і поламав ногу. От я думаю, чому хтось помирає від банального нежитю, а хтось виживає і долає смертельні хвороби?

Як казав знайомий лікар-онколог "Чим більше я живу, тим меньше я щось розумію. Буває людині зроблять операцію і все успішно проходить, і повинна вилікуватись, а тут ррраз - ускладнення і летальний вихід. А буває розріжуть і назад зашиють - лікувати ніяк, все "запущено". Хворого випускають додому, а він через кілька років приїзджає на прийом і не на каталці, а приходить на своїх двох".

Так що ж залежить від самої людини? Чи все, чи нічого? Може вона вижити тільки тому, що дуже цього хоче?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Так що ж залежить від самої людини? Чи все, чи нічого? Може вона вижити тільки тому, що дуже цього хоче?

Думаю, щось в тому є. Колись я перепливав Дніпро (до якогось острова і назад). Туди ледь доплів. Назад плив, сил не було, течія зносила від берега. Так ось, плив я і думав: тонути чи не тонути :unsure: Поки думав, то течія прибила мене до берега :)

Думаю, залежить дуже багато, причому від багатьох рішень, що приймаються задовго до часу Х. :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виключно людське бажання жити. Ну і не без втручання тих, хто нас береже. Все в голові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НАсправді всі наші думки та бажання- матеріальні і реалізовуються в моменті.

ВНутрішня людська сила - це дуже потужний заряд енергії, який (якщо вміти ним користуватися)...може принести стати такою собі чарівною паличкою :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто б там у кого чи що не вірив, але від самої людини залежить майже все.

Поцікавтесь, хто такий Нік Вуйчич.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кожного бажання жити значно відрізняється, і саме від цього дуже багато чого залежить, з другої сторони бажання жити може виникнути внаслідок сильного стресу - як от наприклад смертельного діагнозу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Актору Олександру Абдулову було 54 роки. Він мав улюблену роботу, молоду кохану дружину, маленьку донечку і рак легенів. Лікувався в хороших лікарів, їздив до монаха і жив якийсь час в монастирі. В останньому інтерв'ю сказав :"Дуже жити хочеться. Для сім'ї, для дочки." Але все таки він помер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо мої слова прозвучать банально, але в кожної людини є своя доля, життєвий шлях і поки вона не пройде його, що б не траплялось а вона житиме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схиляюсь до думки, що життя кожного з нас кероване згори, так би мовити, кожен виконує свою "програму". Часом ми понад усе хочемо жити, а часом і байдуже - жити чи не жити. Інколи ми докладаємо всіх можливих зусиль, щоб лишитись на цьому світі, а інколи просто пливемо за течією. Як каже моя бабуся, що кому написано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А буває так, що все в людини добре, і в сім'ї і зі здоров'я, і щастя "вагон", і жити хоче. І вулицю переходить на переході, на зелене світло. А тут - форс-мажор - пяне мурло на автомобілі...

Так що IMHO не завжди все залежить лише від наших бажань. На жаль.

В кожного своя доля - написана, намальована чи запрограмована.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть, ще ні один світофор нікого не збив, тому треба на дорогу все-таки поглядати, ага.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А буває і отак. В новинах зимою дивилась. Захотів молодий чоловік покінчити життя самогубством, став на міст "спригну, вб'юсь, ура". Пригає, бац, на лід. От незадача, не вбився. Тут вже публіка, рятувальники збираються. Нічо, можна ж проламати лід і хоч втопитися, і швидко починає довбати лід ногою. Проламує, хлюп, млін, знов халепа - води по пояс ледве. Коли добирались до нього рятувальники, репетував, що там стоятиме, може хоч замерзне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А буває і отак. В новинах зимою дивилась. Захотів молодий чоловік покінчити життя самогубством, став на міст "спригну, вб'юсь, ура". Пригає, бац, на лід. От незадача, не вбився. Тут вже публіка, рятувальники збираються. Нічо, можна ж проламати лід і хоч втопитися, і швидко починає довбати лід ногою. Проламує, хлюп, млін, знов халепа - води по пояс ледве. Коли добирались до нього рятувальники, репетував, що там стоятиме, може хоч замерзне.

Саме тому, в цьому розумінні, IMHO люди діляться на дві категорії: на тих, які постійно самі собі шкодять - постійно шукають пригод на свою голову, і на тих, яких "накривають" форс-мажорні обставини, абсолютно без будь-якого бажання на це з їхньої сторони...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть, ще ні один світофор нікого не збив, тому треба на дорогу все-таки поглядати, ага.

Поглядай не поглядай...

Для прикладу: Кілька років назад був свідком вуличної трагедії. Колона ППСників переходила вулицю на переході на зелене світло. Рухались зі сторони ГУВД в сторону залізничного вокзалу. Так от останньому в колоні не повезло.  На повній швидкості його збив автомобіль.На тому місці залишилась величезна калюжа крові. І в цьому випадку навряд чи йому допомгло б поглядання на дорогу. Таких випадків за останні роки безліч.

Колись сам потрапив в подібну ситуацію. І тепер Світлофор тепер для мене не показник...

Але це всього лиш локальний конкретний приклад. А варіантів різних може бути маса. Може і цеглина на голову впасти... :-(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть, ще ні один світофор нікого не збив

Фіг ти угадав! На двух гаишников упал светофор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth, дякую, але не перекручуй факти. :0001:

А цеглина так, може. Я лиш агітую: "следи за собой, будь осторожен, следи за собой..."

У цьому світі існували

Дві протилежності завжди,

Два шляхи різні, два портали:

До радості і до біди.

Спинись на міть на перехресті,

Щоб вибір правильний зробить,

Помилок не пробачить Всесвіт,

Сам виріши як далі жить.

Ауткрай.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

померти дуже легко і просто. набагато важче жити. або знайти, для чого жити. просте існування з дня в день - не набагато краще смерті.для самого себе.

і я напевно погоджусь (реально дивлячись на факти), якщо в людині вже щось "обірвалось", то ні її, ні бажання рідних, щоб жила та людина вже нічого не змінить. інакше - це просто диво))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

померти дуже легко і просто. набагато важче жити. або знайти, для чого жити. просте існування з дня в день - не набагато краще смерті.для самого себе.

і я напевно погоджусь (реально дивлячись на факти), якщо в людині вже щось "обірвалось", то ні її, ні бажання рідних, щоб жила та людина вже нічого не змінить. інакше - це просто диво))

"якщо в людині вже щось "обірвалось", то весь світ їй допоможе перервати жалюгідне існування, і пошле цеглину на голову? :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth, дякую, але не перекручуй факти.

Де перекручування? Ти написав:

Кажуть, ще ні один світофор нікого не збив

Я дав тобі посилання, де є факт, як совсім недавно світлофор збив відразу двох. Хулі нє ясна? Не вір тому, що "кажуть".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут важко розібратись як все насправді... Одні хочуть жити, і живуть, другі також хочуть, але помирають, треті хочуть вмерти, а не виходить, четверті рааз, і в петлю, або спиваються, чи в наркоту - і кінець...

Напевно в кожного своя дорога, якою треба пройти, щоб, можливо, щось зрозуміти, направити помилки, карма тобіш.

Але якщо так задуматись, дійсно страшнувато. Так що краще напевно не думати і жити:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"якщо в людині вже щось "обірвалось", то весь світ їй допоможе перервати жалюгідне існування, і пошле цеглину на голову? :_07:

Саме так. Якшо людина осознано йде на самогубство (не під дією емоцій і т.п.), то нема сенсу її рятувати чи відговорювати - всеодно зробить своє.Інша справа - емоції, тут ше мона якось заспокоїти, втихомирити і т .п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

Саме так. Якшо людина осознано йде на самогубство (не під дією емоцій і т.п.), то нема сенсу її рятувати чи відговорювати - всеодно зробить своє.Інша справа - емоції, тут ше мона якось заспокоїти, втихомирити і т .п.

Думаю, сенс є, навіть якщо шанс невеликий :unsure:

Інша справа, що ефективні методи для цього не застосовують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таких "осознаних" слава богу не так вже й багато. І "нема сенсу її рятувати чи відговорювати" справджується, бо нема коли. Самогубець це не піарить, а іде і зводить рахунки з життям. А ті, що говорять про самогубство, навряд чи до нього вдадуться. І самі це розуміють. Бажання жити переважує, просто треба за щось зачепитись, будь то розмови з кимось, нові друзі, захоплення, робота... Або привертання до себе уваги. Заліз на карніз, побачив, скільки людей переполошилось, значить ти потрібен, злазиш і вкушаєш терапію, носяться з тобою. Інстинкт виживання працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...