Перейти до змісту

Стерилизация: мифы и реальность


sashulya

Стерилизовали бы вы свою кошку/собаку?  

51 користувач проголосував

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Беря в дом животное, мы берем на себя ответственность за его судьбу и за судьбу его потомков. Именно человек определяет жизненные условия своего домашнего питомца, именно он воспитывает и прививает нормы поведения кошечки/собачки в условиях жизни с человеком. И даже в таком деликатном вопросе, как воспроизводство потомства, именно человек должен сделать правильный выбор.читать дальше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас кіт. 3 роки. стерилізований в 7-8 міс. Десь в рік почав мітити квартиру, запах термоядерний. Випускати на вигул одного немає можливості - він вулиці не знає і дичиться. Після стерилізації мітити перестав. Кажуть, що після такого коти заспокоюються - фіг вам, як був диким так і залишився. На характер операція не вплинула. І не потовстішав, дуже рухливий і грайливий, місцями аж занадто...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас теж кіт. Взяли з вулиці вже дорослого. Стерилізували. На характер теж не вплинуло :smile-zachot: і вага як була біля 8-ми кг так і залишилась :rolleyes: Періодично ходить до сусідів, де є киця, співати серенади під дверима :P

Ветеринари розрізняють стерилізацію і кастрацію. Кажуть що друга більше впливає на тварину - характер спокійніший стає, вага збільшується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

из личного опыта: есть кот и 2 собаки, одна из которых яркий представитель аристократичной дворянской породы.Кота кастрировали уже после года (позновато говорят) , где-то через месяц прекратились крики и метки, в весе не набрал, характер достаточно активный (уже коту 4 года) и еще + мы забыли что такое подранные обои.

Суку стерилизовали тоже позно в 6 лет. До этого стабильно 1раз в год отдавали в хорошие руки щенят, так как совесть не позволяла ни топить, ни выбросить. Скажу чесно, отдавать "двориков" сложновато. Уже прошел год после операции - характер не изменился, течки прекратились (уже от кобелей не отбиваемся :rolleyes: ). Собака вполне довольна жизнью.

post-8103-1275549728_thumb.jpg

post-8103-1275549693,59_thumb.jpg

Ко всему выше сказанному хочу добавить, раньше сама грешила, и давала таблетки своей собаке, во время операции оказалось, что в матке уже было достаточно гноя. Мой Вам совет,не увлекайтесь таблетками.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для кота що стерилізація, що кастрація - все одно без яєчок останеться. Мені саме слово "кастрація" не подобається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спитаю ввечері Бурана що він думає про стерилізацію/кастрацію, хочу подивитись на ці очі в 50 копійок :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для кота що стерилізація, що кастрація - все одно без яєчок останеться. Мені саме слово "кастрація" не подобається.

Ты заблуждаешся. Это совершенно разные вещи При стерилизации у кобеля удаляют или разделяют семявыводящие протоки, а у суки - фаллопиевы трубы.При этом яички остаются у мальчиков, у девочек продолжается течка.Но после таких операций могут быть нехоршие последствия.....

При кастрации удаляются у кобелей яички, у сук яичники и матка.При этом заболевания половой системы вбудущем исключены.

Но у нас принято почему-то кастрацию называть стерелизацией.

Спитаю ввечері Бурана що він думає про стерилізацію/кастрацію, хочу подивитись на ці очі в 50 копійок :D

Я не думаю, что он поймет эти слова.... :jeer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты заблуждаешся. Это совершенно разные вещи.

Я не думаю, что он поймет эти слова.... :jeer:

Упс, я вважала, що то одне й теж. Значить мій кіт - кастрований.

Не знаю, як чужі тварини, але мій (як шкодить десь) на фразу "Я тобі зараз вуха відірву" - різко прижимає вуха до голови і хода з кімнати. От і скажи, що він мене не розуміє :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты заблуждаешся. Это совершенно разные вещи.

Я не думаю, что он поймет эти слова.... :jeer:

Упс, я вважала, що то одне й теж. Значить мій кіт - кастрований.

Не знаю, як чужі тварини, але мій (як шкодить десь) на фразу "Я тобі зараз вуха відірву" - різко прижимає вуха до голови і хода з кімнати. От і скажи, що він мене не розуміє :D

Одно дело когда просто писяет, а другое когда метит. Метку, как правило на глаз и не очень то заметно (там капля мочи) но запах невыносимый и трудно выводимый. Уж поверьте, когда кот хочет кошку, ему все ваши угрозы по барабану :blush: метить будед все-равно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкодить, не значить мітить, шкодить, то або дере щось несанкціоноване, або лізе куди не звали.

А мітив він в мене так, що не помітити було не можливо. Особливо любив вхідні двері і коврик під ними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене "представитель для племенного рАзведения" лабрадор, 1,5місячний кіт, якому рано ще про це думати, і в брата залишила 9 річного сіамця, якого кастрували в 7 років. До того він просто територію не мітив, не кричав, і взагалі, мабуть, думав, що він один такий у світі. А прийшли гості якось, в яких вдома є кіт, учуяв і куртку їм зразу й тойво :_07: Ніяк на його апетит і характер процедура не вплинула, як давав усім прочухана, так і продовжує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо не втій темі. Згадав анегдот.

Сидить бабка на березі моря поруч старенький зачуханий кіт. Хвиля винесла на берег золоту рибку. Ну як завжди 3 бажання. 1 бажання - великий замок з садами і тд.. 2 бажання стати молодою привабливою блондинкою з 5 розміром ... ну і 3 бажання щоб її старий кіт став прекрасним принцом. Прийшов вечір блондинка накормила, напоїла принца завела в спальню лягла на ліжко і каже давай. А принц каже ти шо баба забула як колись мене каструвала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Но после таких операций могут быть нехоршие последствия.....

Цікаво почути які саме наслідки. Бо нам ветеринар, якому я довіряю, порадив саме стерилізувати кота. Мотивував що стерилізація має менший вплив на організм тварини. Ми погодились.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моєму коту 4 роки. Дворняжка, якого підібрали ледь живого мої знайомі, а потім віддали мені. Каструвати довелось, коли йому було майже 2 роки. Просто я вже не могла дивитися на його муки, коли йому хотілось "любві". А випускати гуляти... Ну, може, для когось це вихід. Але по-перше, мій Мурзік вулиці побоюється, а по-друге, після походів "на волю" там з"являтимуться маленькі бездомні кошенятка. І якщо я відповідаю за свого кота, то виходить, що й за них теж. Я не хочу сприяти збільшенню їх кількості.

Характер в мого котика не змінився, він веселий і дуже грайливий.

post-6339-1275594381,83_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моїй кішці вже 7 років, до цього часу на таблетках і не народжувала (дурний був, тільки недавно почитав зоофоруми і вирішив, що треба каструвати). Цікавить питання чи не пізно, вік вроді як вже поважний? І яку саме операцію робити?

1. Оваріогістеректомія - видаляються матка і яїчники, вроді як найбільш правильний варіант, але кажуть, що важко переноситься, довго заживає, бо надріз великий, до 15см.

2. Оваріоектомія - яїчники видаляються, матка залишається. Менш травматичний варіант, особливо, якщо робити боковий надріз, а не по білій лінії (поправте, якщо щось не так, бо я не спеціаліст). Але дехто каже, що потім все-одно будуть проблеми з маткою (піометра, ітд), а дехто каже якщо не буде яїчників, не буде надлишку гормонів, то і матка буде в порядку.

Який варіант кращий? І де можна зробити таку операцію, яка приблизна її вартість? Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моему персу летом будет 11 лет, кастрирован в гдето в 1 год

пока полёт нормальный

не толстый, только вырос не большого размера, но мож так и было задумано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моїй собаці через 4 дні вже буде 11 років. Але ніразу щенят не приводила... :( Ніби якась "любов" в неї і була, але нічим продуктивним не завершилась. А так шкода, аби ви тільки знали... :(

І отака на світі несправедливість - одні стерелізують своїх домашніх улюбленців, а інші ніяк не дочекаються коли ж появиться малеча... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І отака на світі несправедливість - одні стерелізують своїх домашніх улюбленців, а інші ніяк не дочекаються коли ж появиться малеча... :(

всё как у людей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моїй кішці вже 7 років, до цього часу на таблетках і не народжувала (дурний був, тільки недавно почитав зоофоруми і вирішив, що треба каструвати). Цікавить питання чи не пізно, вік вроді як вже поважний? І яку саме операцію робити?

1. Оваріогістеректомія - видаляються матка і яїчники, вроді як найбільш правильний варіант, але кажуть, що важко переноситься, довго заживає, бо надріз великий, до 15см.

2. Оваріоектомія - яїчники видаляються, матка залишається. Менш травматичний варіант, особливо, якщо робити боковий надріз, а не по білій лінії (поправте, якщо щось не так, бо я не спеціаліст). Але дехто каже, що потім все-одно будуть проблеми з маткою (піометра, ітд), а дехто каже якщо не буде яїчників, не буде надлишку гормонів, то і матка буде в порядку.

Який варіант кращий? І де можна зробити таку операцію, яка приблизна її вартість? Дякую.

Первый вариант на самом деле лучше,так как уже может быть скопление гноя в матке. Возраст не такой и пожилой, врач смотрит по общему состоянию здоровья.

Цена для кошки 170 грн. Звоните 0956119806, договоримся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Но после таких операций могут быть нехоршие последствия.....

Цікаво почути які саме наслідки. Бо нам ветеринар, якому я довіряю, порадив саме стерилізувати кота. Мотивував що стерилізація має менший вплив на організм тварини. Ми погодились.

Ну последствия там в основном для самок. У них могут с возрастом возникнуть такие заболевания как нагноение или деформация матки, перерождение яичников или выпадение шерсти. При стерилизации половое поведение не нарушается _т.е. самцы так же хотят самок, а у самок течка не прекращается. Это означает, что кот как метил так и будет метить..... Возможно Ваш врач имел ввиду кастрацию, так как у нас принято называть все одним словом - стерилизация.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моїй собаці через 4 дні вже буде 11 років. Але ніразу щенят не приводила... :( Ніби якась "любов" в неї і була, але нічим продуктивним не завершилась. А так шкода, аби ви тільки знали... :(

І отака на світі несправедливість - одні стерелізують своїх домашніх улюбленців, а інші ніяк не дочекаються коли ж появиться малеча... :(

У собак как и у людей, тоже может быть бесплодие.... Не огорчайтесь!!! :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При стерилизации половое поведение не нарушается _т.е. самцы так же хотят самок, а у самок течка не прекращается. Это означает, что кот как метил так и будет метить..... Возможно Ваш врач имел ввиду кастрацию, так как у нас принято называть все одним словом - стерилизация.

Нет, он говорил именно о стерилизации. Еще и разницу мне обьяснял. Кот действительно проявляет внимание к дамам :rolleyes: но не метит в квартире.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При стерилизации половое поведение не нарушается _т.е. самцы так же хотят самок, а у самок течка не прекращается. Это означает, что кот как метил так и будет метить..... Возможно Ваш врач имел ввиду кастрацию, так как у нас принято называть все одним словом - стерилизация.

Нет, он говорил именно о стерилизации. Еще и разницу мне обьяснял. Кот действительно проявляет внимание к дамам :rolleyes: но не метит в квартире.

Вам повезло....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Согласна. Очень хороший врач делал операцию. Ну и с пушистым счастьем :) само собой повезло :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...