Перейти до змісту

Посиденьки любителів рибалки 2010.05.20


legolas_soi

Рекомендовані повідомлення

Пропозиція випити по келиху пива в четвер 20 травня і обговорити можливі майбутні походи на рибалку разом.

Слухаю ваші думки з цього приводу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за!

Тільки за умови що це дійсно рибацькі посиденьки, а не фуршет "хоч залийся" і ранковим "ой м-ля....".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную "3й кухоль" чи "корчму" (там є павлівське на розлив), або Земан.

По годинах можна на 17-18-19-20 кому як зручно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную "3й кухоль" чи "корчму" (там є павлівське на розлив), або Земан.

По годинах можна на 17-18-19-20 кому як зручно?

Корчма нормальный выбор только я пока не смогу сейчас даж на рыбалку не могу вырваться, чуть буду посвободней присоединюсь и на рыбалку и на пивас т.к. че приходить рассказывать то нечего еще ))), надо вначале чтото словить словить, а потом байки гнуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене в тяпницю треніровка.... Ну якщо всі будуть за пятницю то можу і не піти разок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені і четвер і п"ятниця виходить, але краще друге. Місце і час принципово не грають, давайте на 18:00, щоб ще місце зайняти, ато все ж останній день тижня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Час біжить...

Так як в пятницю потрібно закупитись перед суботньою рибалкою, то думаю краще зустрітись в четвер. Тим більше що людей небагато відгукнулось.

Отже четвер 18-00 Корчма?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если будет ещё два места(моя машина счас в ремонте),то:

предложу:

1.Поехать чуть дальше,за Горохов,в село Сильце,там как минимум хорошие(вкусные) караси(менньше чем 1.5кг вобщей сложности не привозил). Цена 30грн

2.Провести сбор можно у меня в Теремно,там же попить Пиво,и подготовить снасти!

3. по прогнозам в Субботу карп хорошо будет брать!а там он очень крепкий!!!

4. финансы на дорогу распределить поровну,только не платит тот кто варит наживку (я сварю,если что)

контактные телефоны:

0671248606 или 0994926053 - Игорь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В останній момент міняти місце збору не знаю чи доречно. Хай все ж буде корчма на 18-00. А там поговоримо.

Про вільні місця в машині я ще точно не знаю, друзі мають повідомити завтра рано чи сьогодні ввечері

З.І. стіл я замовлю. Бажано відписатись хто буде, щоб орієнтуватись на скільки чоловік стіл

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мужики не забывайте сегодня еще день банкира так что много что будет занято. Я как и писал пока пас :( не получается.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стіл на 6 осіб вже замовлено.

Корчма. 18.00. На другому поверсі на вулиці. Він там один на 6 осіб

З моєї сторони будемо двоє.

Bohgdan з дружиною?

Отже попередній список:

1. я

2. aisberg

3. PavelS

4. romarker

5. bohgdan

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарно посиділи.

Респект PavelS, давно не бачив щоб стільки пива за раз випивали :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спробуйте, як там з окунем на спінінг, сьогодні на вечір їздив в Колодеже, трохи потренуватись, спортивні окунці не давали проходу, більший десь пропав, в народу на карпа все мовчить, хто збирався туди завтра то на першому ставку все зайнято, на ніч з палатками всі приїхали, на другому місця ше є

може то мені завтра з вами ? є місця? а то хочеться сотку потягнути якусь, а сам постійно за кермом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...