Перейти до змісту

Winner EVEREST 2010


Superman

Рекомендовані повідомлення

Ось щойно приїхав мій новий байк!

Опис:

Рама: 26”.............. гидро-формованные трубы, Алюминий 7005,

крепления под гидро-линию, крепления под диск.

Размер: .............21”

Вилка: ..................SUNTOUR XCT-MLO с механическим LOCKOUT

Вынос: ..................AHEAD, Алюминий

Р.чашки:............... Интегрированные

Тормоза: ...............TEKTRO 857AL, с дополнительной возвратной пружиной

Шатун: ..................SHIMANO MC-191, 42/34/24, алюминий

Переключатели: ....SHIMANO ALIVIO RD-M410-L

Манетки: ...............SHIMANO МОНОБЛОК ST-EF-50 24скор

Задние Звезды: ....Shimano кассета CS-HG30-8I, 8-скор.

Каретка: ................NECO Картридж

Обод: ...................Weinmann PROVENCE, двойной

Покрышка: ............26x1,95, KENDA KHARISMA облегченный борт

Втулки: .................Алюминий, QUANDO П/З: Эксцентрик

Спица: ..................Нержавеющая спица + латунный ниппель

Через погану погоду ще не виїжджав, хоча дууже хочеться ;)

post-6476-1274007536,11_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2679грн! ;)

Замовляв на velostyle.com.ua

Доставили за менш ніж 2 дні !

Доставка безкоштовна!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю!!! Кінець мукам вибору...

Мрії здійснюются,особливо коли дуже хочется :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через погану погоду ще не виїжджав, хоча дууже хочеться

А я от люблю говна місити.)

Недорогі такі, дивлюсь, ці вінери, цікаво як вони в ділі... Теж хочеться щось таке... <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Superman, поздравляю! перезвони и заедь ко мне как-нить - подарю задний болотник для такой погоды :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shkoder, а як виглядає і кіко коштує такий болотник? А то, якщо надумаю купляти, буде актуально. Не панімай, як ви ото без болотників їздите.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shkoder, а як виглядає і кіко коштує такий болотник? А то, якщо надумаю купляти, буде актуально. Не панімай, як ви ото без болотників їздите.)

выглядит как болотник :smile3: в розницу стоит гривен 30-40, просто у меня их есть несколько штук

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

выглядит как болотник

:0001: Дотепно, але я в цій справі нуб, а кожен раз відчищати спину не хочеться.) В моєму велі болотник теж виглядає як болотник, але це ні від чого не рятує.) Тому і питаю...

Ну і ще одне ламєрске питання. (Смійтесь-смійтесь, я колись теж стану гуру і буду сміятись над нубами. :D ) А вели приходить у коробайці, його потім збирати треба чи як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Болотник, як болотник. Я теж ставив на свій вел. Купував на Велозоні. Дійсно, частково спасає, але не 100%. Та й при їзді на розколбасі тільки дратує своїм лопотінням. Та й від бруду спасає частково. Зняв. Сьогодні випала нагода проїхатись по дощу, як висновок - змок більше ніж забруднився.  :0005:

Коли купував свій вел - прийшов в коробайці. Від байка було відкручене тільки переднє колесо, руль, педалі та передній гальмівний диск.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

выглядит как болотник

:0001: Дотепно, але я в цій справі нуб, а кожен раз відчищати спину не хочеться.) В моєму велі болотник теж виглядає як болотник, але це ні від чого не рятує.) Тому і питаю...

Ну і ще одне ламєрске питання. (Смійтесь-смійтесь, я колись теж стану гуру і буду сміятись над нубами. :D ) А вели приходить у коробайці, його потім збирати треба чи як?

Yuraul, приїхав в коробці. Знято було переднє колесо, руль, педалі, сідло.

Це все легко ставиться ;)

Shkoder, постараюсь на цьому тижні, разом вирівняєм диск другу, дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І все-таки в перерві між дощем, трошкі покатався!

Відчуття супер!!!

Вилка працює ідеально!

Шини теж дуже хороші!

Залишилось відрегулювати гальма і, можливо, перекидки.

В загальному дуже задоволений велосипедом!

:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

"Рама: 26”.............. гидро-формованные трубы, Алюминий 7005,"

А на верхній трубі написано " Люмінтій 6061"

Хоче це явно не критично :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за відповіді. Я, просто, так зрозумів слова Шкодера, що він якийсь асобіний цей болотник.)

Я собі купив на варшавці таку пластмасову фіговину, сьогодні примотав. :ok: Вирішило проблему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В загальному дуже задоволений велосипедом!

Осталось в профиле поправить модель байка;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2679грн! ;)

Замовляв на velostyle.com.ua

Доставили за менш ніж 2 дні !

Доставка безкоштовна!

О, я якраз збираюся такий же купляти, саме на velostyle. Але там вже по 2820 <_<

І все-таки в перерві між дощем, трошкі покатався!

Відчуття супер!!!

Вилка працює ідеально!

Шини теж дуже хороші!

Залишилось відрегулювати гальма і, можливо, перекидки.

В загальному дуже задоволений велосипедом!

А хіба гальма і перекидки не регулюються перед відправкою "досвідченим механіком" як написано у них на сайті? :angry2:

"Рама: 26”.............. гидро-формованные трубы, Алюминий 7005,"

А на верхній трубі написано " Люмінтій 6061"

Хоче це явно не критично :)

Тим більше, що 6061 вважається кращим за 7005 :0123:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вообще есть много сплавов для рам и прочих компонентов, 6061, 6066, 6069, 7005, 7075, 2014... Но некоторые из них - хотя и более прочные - труднее поддаются сварке.

Что касаемо 6061 и 7005...

Прочность на разрыв 7005-Т6 - 51000 фунтов на квадратный дюйм против 45000 фунтов на квадратный дюйм у 6061-T6 ;)

Проблема в том, что прочность измеряется на цельном куске алюминия. Когда доходит до рамы, результаты будут зависить от качества сварных швов, формы и толщины труб, а также общего дизайна рамы.

Если учитывать силы, которые действуют на раму велосипеда, как правило, различия прочности материала между 6061 и 7005 сплавами довольно незначительны, хотя 7005 и несколько крепче. Однако в реальных условиях практически невозможно достичь приложения сил, которе смогут разорвать раму :)

Почему же 6061 считается лучшим материалом для рамы? ;)

С одной стороны, из сплава 6061 легче гнуть трубы (типа рамы с плавными изгибами), проще делать баттинг, следовательно - менее затратное и менее дорогостоящее производство (именно сварка и изгибание).

С другой стороны, этот сплав требует точно придерживаться режима жидкостного охлаждения после сварки. А сплав 7005 допускает воздушное охлаждение.

Вследствие сложного режима охлаждения для сплава 6061 окончательная цена рамы из этого сплава выходит дороже, чем из 7005.

Т.е. на практике при одинаковой прочности рам цена рамы из сплава 6061 выше, чем из сплава 7005. Ставка делается на то, что красиво выгнутые трубы с переменным сечением будут приносить владельцу неимоверное эстетическое наслаждение и не позволят ему сожалеть о том, что было потрачено больше денег :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тим більше, що 6061 вважається кращим за 7005
Як для кого. В обох є свої + і -. 7005 крепший сплав чим 6061.

7005 -- краще підходить для крос-кантрі

6061 -- для "попригунчіків"

А хіба гальма і перекидки не регулюються перед відправкою "досвідченим механіком" як написано у них на сайті?
Все що переключається/приводиться в дію тросиками вимагає підрегулювання, так як тросикі мають погану властивість розтягуватися/стягуватися.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Superman, после вчерашней регулировки все нормально ездит? если ты смотрел внимательно, то можешь то же самое делать сам по мере "ухода" настроек

chieftl, если хочешь такой же байк по аналогичной цене, напиши мне в личку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Superman, после вчерашней регулировки все нормально ездит? если ты смотрел внимательно, то можешь то же самое делать сам по мере "ухода" настроек

Та щось всетаки на 2 з переду і 3-4 ззаду неприємний звук.

Може змасати систему потрібно..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може змасати систему потрібно..

Система на змазується. Так само як і касета. Змазується лише цеп. І після змазки витирається, щоб на нього не налипав пісок і інша зараза.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

смазывать пока ничего не нужно :smile3: возможно, что задний переклюк тоже надо подстроить, хотя я вчера проблем не заметил

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...